Kto tym portalem rządzi?

/ 47 odpowiedzi
Właśnie, kto tym portalem rządzi? Bo tu chyba każdy może robić co mu się tylko podoba. Pisząc do redakcji nikt nic na zadane pytanie nie odpowiada. Później może zapodam o co mi dokładnie chodzi, ale najpierw jakaś odpowiedz.
Andrzej66


Może powiem o co mi biega. Pewien gość skopiował artykuły kolegi z innego portalu i właśnie ten kolega nawet tu się zarejestrował coby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Pomimo iż pisał na meila nie dostał żadnej informacji. Jak z nim rozmawiałem (gg) to mówił że próbował się nawet dodzwonić i też nic. A arty wiszą dalej. :( Mogę zapodać lina o jakie arty mi chodzi. (2010/11/12 17:51)

u?ytkownik58271


nailepiej zgłoś naruszenie to wtedy admin przeczyta (2010/11/12 17:56)

Andrzej66


http://www.wedkuje.pl/jak,wedkarstwo-karpiowe,8767

W zapodanej stronie są trzy artykuły użytkownika H2O które nie należą do niego. (2010/11/12 17:57)

u?ytkownik24522


http://www.wedkuje.pl/jak,wedkarstwo-karpiowe,8767

W zapodanej stronie są trzy artykuły użytkownika H2O które nie należą do niego.


W tym przypadku tylko osoba pokrzywdzona (właściciel artykułu) może odwołać się do Redakcji o wyjaśnienie tej bulwersującej sprawy..............

Pozdrawiam.............

(2010/11/12 18:07)

wedkarz2309


"Zgłoś naruszenie" też nie koniecznie działa...:)

 

Złosiłem dosyć dawno i po dziś dzień, jak był dany post, tak jest...:)

(2010/11/12 20:03)

Andrzej66


Ok. Dzięki za zainteresowanie i za rady. (2010/11/12 20:20)

Jędrula


http://www.wedkuje.pl/jak,wedkarstwo-karpiowe,8767

W zapodanej stronie są trzy artykuły użytkownika H2O które nie należą do niego.

 

 

 

 

 

 

Ale chamstwo , nie można tego darować !


(2010/11/12 20:36)

bluehornet


Śmierdzi mi tu plagiatem , a wg prawa jest to przestępstwo podlegające karze  . Poza tym takie postępowanie jest nie bardzo wg mnie etyczne , a po polsku mówiąc - normalne świństwo - wstyd i hańba , jak jasny gwint !!! (2010/11/13 18:17)

jurek


Dużo tu było takich osób , ale koniecznie trzeba zrobić z nimi porządek , jeden się napracuje , a drugi kradnie , ja też to miałem 1.5 roku temu .
(2010/11/13 18:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Andrzej66


Internet to coś pięknego, można się powymieniać doświadczeniami, zapytać o jakość sprzętu, porozmawiać np. o wędkowaniu no i ogólnie :) . Na tym portalu się zarejestrowałem  dlatego, że jest tam nasze koło i tak trochę za namową kolegi. Ogólnie by było ok, tylko ten dostęp do adminów nie w kij nie w oko. Głownie chodzi mi o tą kradzież. Jestem zarejestrowany na jeszcze jednym portalu wędkarskim, ale tam takie coś nie miało by miejsca. (2010/11/14 14:49)

u?ytkownik26223


No  Niestety ale trzeba stwierdzić, że Administracja tego portalu jest bardzo (delikatnie mówiąc) opieszała a w wielu wypadkach olewa użytkowników. To co tu jest standardem na innych forach (a jestem na co najmniej 5) nie mogło by mieć miejsca.
Ponad 2 tygodnie temu zgłosiłem (zarówno poprzez "zgłoś naruszenie" jak i na maila)
że artykuł opublikowany na tym portalu zawiera treści sprzeczne z regulaminem RAPR  mało tego autor artykułu nakłania innych wędkarzy do nieprzestrzegania regulaminu .
Niestety do teraz nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. (2010/11/14 16:11)

u?ytkownik58396


Plagiaty to jest chleb powszedni tego portalu. (2010/11/14 17:40)

Andrzej66


Na chwilę obecną zostały jeszcze dwa arty. Powoli jednak ktoś tam działa. :) (2010/11/14 20:21)

Andrzej66


Jeszcze jeden artykuł i to co gościu 'H2O' ukradł będzie miał odebrane! :) (2010/11/15 16:01)

Andrzej66


To co 'wodolej' skradł zostało mu odebrane. :):):)
Dziękuję za zainteresowanie.
Pozdrawiam Andrzej66 na innym portalu Andrzej228 :) (2010/11/15 17:53)

u?ytkownik61065


powiem tak ja na początku za namową kolegi kopiowałem teksy i bardzo tego żałuje i nie radze nikomu kopiowanie to żadna przyjemność 

Pozdrawiam

(2011/01/18 18:27)

u?ytkownik61878


Witam
W dniu wczorajszym zgłosiłem naruszenie /typowy sposób - oznaczenie "zgłoś naruszenie"/ i wpisałem link odnoszący się do skopiowanego słowo w słowo artykułu innego autora. Poświęciłem jeszcze chwilkę czasu i sprawdziłem kilka "artykułów" naszego "twórcy". Znalazłem kolejny ... .
Może i bym przemilczał całą sprawę, ale jak znalazłem ten temat i przeczytałem że Redakcja działa w TAKI sposób no to mnie nie dziwi nic.

Najbardziej zbulwersowała mnie w moim przypadku kwestia braku odzewu ze strony Redakcji na mój sygnał, ponieważ dotyczy to jednego z administratorów.

Faktem jest że ten człowiek jest również administratorem wielu innych portali /sprawdziłem to/ i nie wykluczone jest tam podobne jego działanie.

Przeredagowałem jeden z własnych wpisów, mając skrupuły z powodu zacytowania pięknego fragmentu zaczerpniętego z innego forum /forum nie związanego z wędkarstwem, mimo iż zaznaczyłem iż nie jestem autorem tego blockquoteu - podałem link źródłowy tego artykułu/.
Zdarza mi się podczas przygotowywania jakiegoś materiału że przeczytam /poszerzę, przypomnę sobie/ jakiś rozdział z licznych opracowań czy książek, że zbudowany szkielet opracowania może być podobny do czyjegoś, fragmenty zdań mogą być zbliżone stylistycznie/.
 
Pozdrawiam Nemo

P.S.
Nie wykluczone, iż w przypadku braku odzewu ze strony Redakcji po prostu zrezygnuję z brania udziału uczestniczeniu w takim procederze. (2011/01/26 08:35)

withanight88


Witam
W dniu wczorajszym zgłosiłem naruszenie /typowy sposób - oznaczenie "zgłoś naruszenie"/ i wpisałem link odnoszący się do skopiowanego słowo w słowo artykułu innego autora. Poświęciłem jeszcze chwilkę czasu i sprawdziłem kilka "artykułów" naszego "twórcy". Znalazłem kolejny ... .
Może i bym przemilczał całą sprawę, ale jak znalazłem ten temat i przeczytałem że Redakcja działa w TAKI sposób no to mnie nie dziwi nic.

Najbardziej zbulwersowała mnie w moim przypadku kwestia braku odzewu ze strony Redakcji na mój sygnał, ponieważ dotyczy to jednego z administratorów.

Faktem jest że ten człowiek jest również administratorem wielu innych portali /sprawdziłem to/ i nie wykluczone jest tam podobne jego działanie.

Przeredagowałem jeden z własnych wpisów, mając skrupuły z powodu zacytowania pięknego fragmentu zaczerpniętego z innego forum /forum nie związanego z wędkarstwem, mimo iż zaznaczyłem iż nie jestem autorem tego blockquoteu - podałem link źródłowy tego artykułu/.
Zdarza mi się podczas przygotowywania jakiegoś materiału że przeczytam /poszerzę, przypomnę sobie/ jakiś rozdział z licznych opracowań czy książek, że zbudowany szkielet opracowania może być podobny do czyjegoś, fragmenty zdań mogą być zbliżone stylistycznie/.
 
Pozdrawiam Nemo

P.S.

Nie wykluczone, iż w przypadku braku odzewu ze strony Redakcji po prostu zrezygnuję z brania udziału uczestniczeniu w takim procederze.












Jeżeli o mnie mówisz to po pierwsze nie jestem administratorem, a po drugie nie mam praw moderatora na żadnym innym portalu.


A po trzecie myślalem, że wszystko co mielismy sobie do wyjasnienia to sobie wyjasnilismy , myslalem ze jak troche sobie poobrażałeś to Ci przeszło, jak widać nie.

(2011/01/26 08:49)

u?ytkownik57785


Zgodnie z tytułem- JA 

Proszę mnie tytułować: "Panie rezyserze", albo wystarczy: "kerowniku". 

Dziękuję za uwagę.

(2011/01/26 16:28)

u?ytkownik61878


Drogi Kolego Withanight88

Zbytnio sobie pochlebiasz,myśląc iż świat tylko w około Ciebie się kręci ;), nie które chwile w życiu są tylko "niczym mijające nas komety".
Jest niestety pewna osoba która według mojej skromnej osoby się nie popisała zbytnio jak to pisałem w poprzednim wpisie powyżej.

To również dla mnie jest taką "kometą", pomimo niesmaku jaki pozostawiają po sobie.

Pozdrawiam



Nemo

P.S.
O ile mogę to sugeruję - mniej myśleć o sobie, a więcej o interlokutorach. (2011/01/27 13:39)

Zbig28


Niestety, i ja muszę dołączyć do tej grupy, która spotkała się od pewnego czasu z lekceważeniem przez Redakcję.  Kilkakrotnie zwracałem się do nich w różnych sprawach poprzez e-mail  i nie otrzymałem odpowiedzi. Kiedyś, na początku istnienia tego portalu jakoś było łatwiej o wzajemną komunikację. Ostatnio pytałem dlaczego po zalogowaniu obok znacznika "Łowiska" figuruje 0, a wystarczy choćby zajrzeć na mój blog gdzie są trzy wpisy ich dotyczące, do tego w części  łowiska". Były także swego czasu na stronie głównej portalu. Od miesiąca czekam na odpowiedź bądź inną reakcję.

Przez te kilka lat wielu wartościowych Kolegów i Koleżanek przestało się udzielać na tym portalu. To lekceważenie było jedną z przyczyn.  

(2011/01/27 19:26)