Konkurs - wędzisko za łowisko

/ 31 odpowiedzi
Witam.Dodaję łowiska , z wpisanym  na  końcu 'Materiał zgłoszony na konkurs wedkuje.pl' , zawarte są zdjęcia i  współrzędne geograficzne. Opis prawdopodobnie zawiera ponad 700, a nie są one publikowane pod postem mówiącym o konkursie (  Wędzisko za łowisko - konkurs).Proszę o pomoc.
ryukon1975


Uważam że to nic nie warte suche opisy,dane geograficzne,gatunki które tam są a może i nie pisane w części przez ludzi którzy nawet nie byli nad daną wodą.Nie wiem czy dobrze zrozumiałem kol.piotr0111 Ty dodałeś 700 łowisk?Więc sam sobie odpowiedz na ilu z nich byłeś i skąd masz dane o nich. (2011/02/15 14:44)

piotr0111


kolego hefeed8 narazie dodalem 4 lowiska,mialem na mysli 700 Znaków , gdyż jest to minimalna ilość znaków opisujących łowisko . sprawę zdążyłem już rozwiązać. napisałem do redakcji i okazało się że łowiska zatwierdzane sa z dość dużym opóźnieniem. (2011/02/15 15:04)

baldhead


Przed chwilą zobaczyłem mój opis łowiska, który zamieściłem na portalu w ubiegłym roku, który został skradziony przez kol. matiuss i wystawiony na w/w konkurs.  (2011/02/15 15:05)

ryukon1975


Takie właśnie rzeczy miałem na myśli kol.baldhead,biorąc do ręki kilka czasopism mogę dodawać po 5-7 łowisk na godzinę, to zaproszenie do robienia takich rzeczy a niektórym nawet się po gazetę nie chce sięgnąć.Jeśli kol.piotr0111 dodałeś 4 łowiska to wszytstko OK ,bez urazy. (2011/02/15 15:21)

piotr0111


Takie rzeczy się dzieją , że ludzie poprostu "kradną" cudze opisy. (2011/02/15 15:42)

bluehornet


Kolega Baldhead tego nie , napisał , ale ja chciałem nadmienić , że @matiuss w swej wizytówce napisał , że jest policjantem ???!!! Paranoja !!! (2011/02/15 15:57)

luke1219


Faktycznie, sprawdziłem ten opis łowiska. Chodzi o Podgórki Tynieckie. Kolega Krzysiek1vs1 dodał ten opis 2011-02-10, godz. 21:55 a matiuss praktycznie toczka w toczkę dnia 2011-02-14, godz. 20:25  ze zgłoszeniem do konkursu. Przed dodaniem łowiska wypadało wypadało by sprawdzić czy takowe nie zostało już dodane przez kogoś innego wcześniej. Dużo z tym roboty nie ma a wyszukiwarka jest na stronie głównej.
Nasuwa się pytanie kto i w jaki sposób pilnuje tego konkursu!? Rozumiem, że może się zdarzyć uczestnikowi popełnienie błędu ale ten opis został normalnie sprawdzony i zakwalifikowany przez organizatora! Rzeczywiście paranoja!
Ja też dodałem jedno łowisko na Podlasiu, gdzie bardzo często wędkuję i przedtem dokładnie sprawdziłem czy ktoś wcześniej go nie dodał. (2011/02/16 21:56)

luke1219


Dobra, to już przechodzi wszelkie granice.. dwa dni temu sprawdzałem w wyszukiwarce portalu "Podgórki Tynieckie". Wyrzuciło mi dwie pozycje dotyczące tego samego łowiska.. Dziś sprawdzam a te dodane przez Krzysiek1vs1 zostało usunięte!!! Nie wiadomo przez kogo i dlaczego? Może są tu równi i równiejsi? Czy redakcji łatwiej było usunąć łowisko dodane przedtem przez kogoś innego niż przyznać się do błędu i wycofać z udziału w konkursie te zdublowane? Jeśli się mylę niech zostanie mi to wytłumaczone! (2011/02/19 00:22)

luke1219


Poszukałem dokładniej, jak ktoś nie wierzy niech zmierzy:

Opis dodany przez Krzysiek1vs1
http://www.wedkuje.pl/lowisko,podgorki-tynieckie,28660

Opis dodany przez matiuss
http://www.wedkuje.pl/lowisko,podgorki-tynieckie,28842

Nawet zdjęcie te same!!!
(2011/02/19 00:30)

martin-86


A no widzisz niektórzy i tak potrafią i nic nie poradzisz, chyba że dzięki twojej interwencji admini portalu wezmą to pod uwagę i osądzą po swojemu ?? Użytkownik Matiuss woli iść jednak na łatwizne niż samemu się postarać... szkoda gadać, wstyd... (2011/02/20 19:38)

Artur z Ketrzyna


Poszukałem dokładniej, jak ktoś nie wierzy niech zmierzy:

Opis dodany przez Krzysiek1vs1
http://www.wedkuje.pl/lowisko,podgorki-tynieckie,28660

Opis dodany przez matiuss
http://www.wedkuje.pl/lowisko,podgorki-tynieckie,28842

Nawet zdjęcie te same!!!

Trzeba było zgłosić plagjat, przez wcisnięcie odnośnika zgłoś naruszenie. (2013/02/12 09:24)

Diablo


Poszukałem dokładniej, jak ktoś nie wierzy niech zmierzy:

Opis dodany przez Krzysiek1vs1
http://www.wedkuje.pl/lowisko,podgorki-tynieckie,28660

Opis dodany przez matiuss
http://www.wedkuje.pl/lowisko,podgorki-tynieckie,28842

Nawet zdjęcie te same!!!

Trzeba było zgłosić plagjat, przez wcisnięcie odnośnika zgłoś naruszenie.

to było 2 lata temu... Arturze z Ketrzyna az tak Ci się nudzi? (2013/02/12 09:30)

Artur z Ketrzyna




to było 2 lata temu... Arturze z Ketrzyna az tak Ci się nudzi?

Odświeżyłem tyko temat o konkursach za dodawanie łowisk. Nie chciałem podobnego zakładać (dublować wątków).
Dawno nie było tego typu konkursu...

No i przy okazji chciałem zwrócić na problematykę plagiatów - nie uczciwości innych. (kombinatorów żerujących na czyjejś pracy)
(2013/02/12 09:58)

u?ytkownik97760


łojojoj, tęsknię za konkursami z początków istnienia portalu. Wtedy one miały sens i stały na wysokim poziomie. Aż chciało się uczestniczyć. (2013/02/12 10:23)

Artur z Ketrzyna


łojojoj, tęsknię za konkursami z początków istnienia portalu. Wtedy one miały sens i stały na wysokim poziomie. Aż chciało się uczestniczyć.

Też tesknię za takimi konkursami...
Nawet mam kilka opisów łowisk przygotowanych. Ale takich konkursów nie widzę tak więc nie zamieszczam, a mam do nich mapki batymetryczne...
W końcu poświęciłem na to troszkę czasu i trzeba było podskoczyć by fotki rypnąć (wydatek na paliwo). To szkoda tak oddać to za Frii, tym bardziej że ktoś na tym będzie miał korzyść... (2013/02/14 10:54)

u?ytkownik97760


łojojoj, tęsknię za konkursami z początków istnienia portalu. Wtedy one miały sens i stały na wysokim poziomie. Aż chciało się uczestniczyć.

Też tesknię za takimi konkursami...
Nawet mam kilka opisów łowisk przygotowanych. Ale takich konkursów nie widzę tak więc nie zamieszczam, a mam do nich mapki batymetryczne...
W końcu poświęciłem na to troszkę czasu i trzeba było podskoczyć by fotki rypnąć (wydatek na paliwo). To szkoda tak oddać to za Frii, tym bardziej że ktoś na tym będzie miał korzyść...

Hehe no niezły pomysł aby zarobić na tym portalu. Przypomnę że wedkuje.pl to jest twór komercyjny i powstał po to by wyciągnąć ostatnią złotówkę od Ciebie. Tak więc raczej nie zarobisz na opisach. Możesz je robić dla własnej satysfakcji. Za free! To tak jak byś uczęszczał do kasyna zarabiać pieniądze. Bardzo analogiczny przykład. (2013/02/14 11:00)

Zander51


A ja piszę teksty za darmo. A może jaki konkurs by był na felietony ? No zupełny idiota jestem... (2013/02/14 11:21)

u?ytkownik97760


A ja piszę teksty za darmo. A może jaki konkurs by był na felietony ? No zupełny idiota jestem...

hehe a jak byś tak zbierał przez wszystkie lata obecności te artykuły a potem wystawił w konkursie typu" Kto więcej artykułów napisze" to wygraną miałbyś w kieszeni. Oj Zander niezdara z Ciebie:):):) (2013/02/14 12:02)

u?ytkownik97760


A ja piszę teksty za darmo. A może jaki konkurs by był na felietony ? No zupełny idiota jestem...

Sprzęt marki "bazar" przeszedł Ci koło nosa:) (2013/02/14 12:03)

Zander51


Jakie teksty, taki sprzęt :) (2013/02/14 12:37)

Artur z Ketrzyna


łojojoj, tęsknię za konkursami z początków istnienia portalu. Wtedy one miały sens i stały na wysokim poziomie. Aż chciało się uczestniczyć.

Też tesknię za takimi konkursami...
Nawet mam kilka opisów łowisk przygotowanych. Ale takich konkursów nie widzę tak więc nie zamieszczam, a mam do nich mapki batymetryczne...
W końcu poświęciłem na to troszkę czasu i trzeba było podskoczyć by fotki rypnąć (wydatek na paliwo). To szkoda tak oddać to za Frii, tym bardziej że ktoś na tym będzie miał korzyść...

Hehe no niezły pomysł aby zarobić na tym portalu. Przypomnę że wedkuje.pl to jest twór komercyjny i powstał po to by wyciągnąć ostatnią złotówkę od Ciebie. Tak więc raczej nie zarobisz na opisach. Możesz je robić dla własnej satysfakcji. Za free! To tak jak byś uczęszczał do kasyna zarabiać pieniądze. Bardzo analogiczny przykład.

Thuner II, mylisz się.
Opisy trzymam na wypadek tego konkursu. Co jakiś czas coś uwieszam/jestem aktywny. Tak więc może z konta VIP coś wpadnie, lub za jedną ze stron? Narazie dostałem koszulkę i parę przynęt... (pomijam 2 wędki i kołowrotek wygrany w konkursie, prowadzonym przez kogo innego)
Wedkuje.pl to portal wędkarski, oni zarabiają na reklamach. A im więcej wpisów i postów tym więcej reklam, im więcej wyświetleń tym więcek kaski. Nie płacimy za serwowanie po portalu, tak więc nie wydoją z nas ostatniej złotówki.
Owszem wykupiłem konto VIP i liczę że redakcja się wywiąże z obietnicy sprzęciku do testowania.

Wracając do tematu.
Konkurs - wędzisko za łowisko. Nie jest złym pomysłem. Biorąc pod uwagę że wędkarze właśnie tego szukają w internecie planując wypad na urlop. Tak więc im więcej będzie tu takich opisów tym więcej będzie tu wędkarzy zaglądało. Jak też portal zyska na wartości. (2013/02/23 23:47)

u?ytkownik97760


łojojoj, tęsknię za konkursami z początków istnienia portalu. Wtedy one miały sens i stały na wysokim poziomie. Aż chciało się uczestniczyć.

Też tesknię za takimi konkursami...
Nawet mam kilka opisów łowisk przygotowanych. Ale takich konkursów nie widzę tak więc nie zamieszczam, a mam do nich mapki batymetryczne...
W końcu poświęciłem na to troszkę czasu i trzeba było podskoczyć by fotki rypnąć (wydatek na paliwo). To szkoda tak oddać to za Frii, tym bardziej że ktoś na tym będzie miał korzyść...

Hehe no niezły pomysł aby zarobić na tym portalu. Przypomnę że wedkuje.pl to jest twór komercyjny i powstał po to by wyciągnąć ostatnią złotówkę od Ciebie. Tak więc raczej nie zarobisz na opisach. Możesz je robić dla własnej satysfakcji. Za free! To tak jak byś uczęszczał do kasyna zarabiać pieniądze. Bardzo analogiczny przykład.

Thuner II, mylisz się.
Opisy trzymam na wypadek tego konkursu. Co jakiś czas coś uwieszam/jestem aktywny. Tak więc może z konta VIP coś wpadnie, lub za jedną ze stron? Narazie dostałem koszulkę i parę przynęt... (pomijam 2 wędki i kołowrotek wygrany w konkursie, prowadzonym przez kogo innego)
Wedkuje.pl to portal wędkarski, oni zarabiają na reklamach. A im więcej wpisów i postów tym więcej reklam, im więcej wyświetleń tym więcek kaski. Nie płacimy za serwowanie po portalu, tak więc nie wydoją z nas ostatniej złotówki.
Owszem wykupiłem konto VIP i liczę że redakcja się wywiąże z obietnicy sprzęciku do testowania.

Wracając do tematu.
Konkurs - wędzisko za łowisko. Nie jest złym pomysłem. Biorąc pod uwagę że wędkarze właśnie tego szukają w internecie planując wypad na urlop. Tak więc im więcej będzie tu takich opisów tym więcej będzie tu wędkarzy zaglądało. Jak też portal zyska na wartości.



Co Ty piszesz? Takie konkursy tylko zasyfiają ten portal bzdetnymi artykułami. Jak w konkursie na największą liczbę łowisk można się spodziewać wysokiego poziomu? Tutaj niebawem nikt nie zajrzy bo nic nie będzie można znaleźć w stercie gniotów, bez merytorycznej wartości, bez praktycznej wiedzy a jedynie nafaszerowanych masą błędów ortograficznych. Tutaj przez te konkursy na jeden dobry artykuł przypada 20 gniotów z przepisami na kulki, przepisami na karpia w galarecie i opisami glinianek w koziej Wólce. Bądźmy obiektywni i nie bójmy się pisać jasno o tym co czujemy.

Co do Twojej działalności na portalu to ja jej nie oceniam więc nie wiem czemu się tłumaczysz. (2013/02/24 12:41)

Zander51


Najlepszy opis łowisk na tym portalu zaprezentował "Desdemon", czyli Mirek Kopeć. Dostał w zupełności zasłużenie Baitrunnera Shimano. Myślę, że nikt nie zbliży się nawet do jego pracy... (2013/02/24 13:19)

Artur z Ketrzyna


Najlepszy opis łowisk na tym portalu zaprezentował "Desdemon", czyli Mirek Kopeć. Dostał w zupełności zasłużenie Baitrunnera Shimano. Myślę, że nikt nie zbliży się nawet do jego pracy...

Do takiej pracy "rzetelnego opisywania łowisk". Na pewno zachęcą takie konkursy.
Np. ja jestem w posiadaniu mapek batymetrycznych obwodu rybackiego 68, a dokładniej 11 jezior. (2013/03/07 17:59)