Konkurs sms i wystawienie komentarza

/ 8 odpowiedzi

Witam, zająłem w konkursie nowej formuły sms VI msc i według reguaminu musze wysłać dane do wysyłki numer telefonu i zamiescic komentarz pod wynikami konkursu. Wszystko to zrobiłem oprócz umieszczenia komentarza pod wynikami konkursu, gdyż chyba funkcja dodawania komentarzy w wątku nie jest dostępna i nie mogę dodać żadnego komentarza ;/ W innych wątkach, blogach mogę to robić a tu nie ;/  Czy ten wątek jeszcze nie jest otwarty do wysyłania komentarzy czy coś źle robię ? Proszę o odpowiedzi :) 

Dziękuje i połamania..;-)

fredibb


wpisz adres w przeglądarce redakcja.wędkuje.pl i po prawej stronie jest przycisk "napisz" kliknij, pojawi się okno i tam wpisz numer telefonu i dane do przesyłki. Tak na marginesie ja zająłem III miejsce omal się nie posikałem ze szczęścia. Gratulacje (2013/07/23 14:49)

fredibb


oczywiście w adresie nie ma polskiego znaku "ę" tylko "e", to od ekscytacji (2013/07/23 14:51)

icemich


Również gratuluje ! Tak jak napisałem wcześniej wysłałem już wiadomość do redakcji, tylko wg regulaminu :

"12. Nagrody będą przesyłane zwycięzcy po uprzednim przekazaniu przez niego swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody, zalogowaniu się na portalu oraz wstawieniu komentarza pod informacją o wynikach konkursu. Tryb przesyłania danych jest każdorazowo ogłaszany w zapowiedzi konkursu."

Trzeba, więc jeszcze wystawić jakieś kom pod informacją o wynikach :) Chodzi o to że na tej stronie o wynikach nie można dodawać komentarzy, a lepiej zrobic wszystko to co jest w regulaminie, żeby później nie mieli żadnego chaczyka by nie wysłać nagrody...:)

(2013/07/23 15:43)

icemich


Przepraszam *haczyka :) (2013/07/23 15:52)

heroesxd


WitamOd początku konkursu do jego końca i po ogłoszeniu wyników ani razu nie widziałem możliwości dodania jakiegokolwiek komentarza. Więc tym razem ten punkt regulaminu został widocznie pominięty lub całkowicie z niego zrezygnowano. PS Zająłem IV miejsce :) Gratulacje dla pozostałych zwycięzców.  (2013/07/23 16:30)

icemich


No właśnie też nie widziałem i coś mi nie pasowało... pierwszy raz grałem w konkursie na wedkuje.pl i od razu się udało, 4 sms się zwrócą :D (2013/07/23 16:57)

icemich


A czy ktoś z was wie kiedy powinni mniej więcej wysłać nagrodę ? (2013/07/23 21:24)

heroesxd


W odpowiedzi na wysłaną wiadomość napisano, że nagroda zostanie wysłana w przeciągu kilku dni.  (2013/07/23 21:59)