Kołowrotki nie serwisowane

/ 2 odpowiedzi
witam mam pytanie,koledzy czy wiecie może czy sklep ze znanego portalu internetowego  (42sun4)sprzedaje kołowrotki firmy Spro od dystrybutora EXPERT.Wiem z forum że wielu kolegów z forum kupuje u tego sprzedawcy lecz nie wiem czy kołowrotki są z hologramem i gwarancją EXPERT .Chcę kupić u nich dwa kołowrotki lecz mam obawy o gwarancje. EXPERT nie serwisuje kołowrotków nie dystrybuowanych przez siebie proszę o info,pozdrawiam.
Draq


Cześć. Ja kupiłem u niego Red Arca 10200 i dostałem go BEZ gwarancji Expert i bez hologramu. Ale on daje jakąś swoją gwarancje i mówi że w razie problemu to naprawiają od ręki. (2013/11/25 16:09)

arto


witam,pisałem z gościem i daje dwa lata gwarancji odpisał ,że nie zniknie z allegro ,w necie nie ma negatywnych opinii, ale ile będzie trwała reklamacja nie wiadomo.Ostatnio EXPERT trzymał mojego nowego REDA 400 , 45 DNI ( pod obciążenie chodził ciężkawo chyba dobrze przesmarowli bo jest już ok, mam jeszcze jednego REDA 400 pracuje od nowości idealnie i w porównaniu do ostatniego ,jest lepiej,dokładniej wykonany) pozdrawiam. (2013/11/25 20:11)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend