Kołowrotek Team Dragon FD 720iX

/ 8 odpowiedzi

TEAM DRAGON FD 720iX

  co sądzicie o tym kołowrotku łowie na Bugu szczupaki sandacze i czasem sumy jak się uda, moja wędka to dragon express 10-35g 2,70m.  akcja fast. A może ktoś mi coś poleci w podobnej cenie? będę wdzięczny za odpowiedzi i  za okazaną pomoc.
cienki002


Kolego ja mam taki. Latał u mnie przy feederku przez ten sezon. Ogólnie go chwale choć wydaje mi się, że przy takim spinningu jaki masz(cw) lepszy będzie 730, gdyż nie jest to za wielki kręcioł ; )

Pozdrawiam.

(2011/12/08 19:29)

Lipkor


Trochę odgrzeję temat ;)

Pytanie do posiadaczy Team Dragon FD 720 iX, jak sprawują się wam te kołowrotki, mam zamiar kupić taki z przeznaczeniem pod okoniówkę. Nie trafiłem nigdzie na serwisówkę, czy jest tam faktycznie tyle łożysk ile deklaruje producent? Dawno nie kupowałem kołowrotków Dragona, ale pamiętam, że bywało z łożyskami różnie.

http://spinn.pl/team-dragon-fd-720-ix.html (2015/01/30 18:14)

u?ytkownik102837


Posiadam tego dragona przy spinie ale trochę cięższym i szczerz polecam. Przy okoniówce to on będzie śmigał bardzo długooooo. Ja mam go do takich cięższych zadań i daje rade więc do okoniówki będzie idealny. Co do ilości łożysk to tego ci dokładnie nie powiem ponieważ go nie rozkręcałem ale myślę że producent nie mógł by sobie pozwolić na takie oszustwo. Na pewno moge stwierdzić że u mnie z łożyskami do tej pory nic się nie dzieje, odpukać wszystko ładnie chodzi. (2015/01/30 20:33)

Lipkor


Jestem nadal ciekaw bebechów w tym kołowrotku, może ma ktoś serwisówkę, to bardzo proszę. (2015/01/31 11:03)

barrakuda81


Robiłem sekcje swojemu TD930IZ wiele razy i nie zauważyłem niczego co nie zgadzałoby się z opisem producenta.Twarda bestia-7 sezonów na spinningu i dopiero teraz go załatwiłem przez własną głupotę ale wymienię wałek posuwu i wodzik (mam do niego sentyment...) i dalej będzie smigał:-)
IX to nieco niższy model ale myślę że się nie rozczarujesz.Jedyne co może wkurzać to szumiące łozysko rolki ale to było w starych TD...Może teraz nie ma tego problemu. (2015/01/31 14:15)

berthold


Robiłem sekcje swojemu TD930IZ wiele razy i nie zauważyłem niczego co nie zgadzałoby się z opisem producenta.Twarda bestia-7 sezonów na spinningu i dopiero teraz go załatwiłem przez własną głupotę ale wymienię wałek posuwu i wodzik (mam do niego sentyment...) i dalej będzie smigał:-)
IX to nieco niższy model ale myślę że się nie rozczarujesz.Jedyne co może wkurzać to szumiące łozysko rolki ale to było w starych TD...Może teraz nie ma tego problemu.





zgadza się że ten IZ to drań nie do zajechania też takiego mam nawet nie pamiętam kiedy go kupiłem ale chyba z 5 lub więcej lat robi przy federach spinie czasem nawet karpiki do 4 kg wyciągał i nadal zeru luzu i pełna moc nie tak jak w budżetowych shimano catanach czy nawet exage że po sezonie coraz większy  opór stawia przy tej samej przynęcie (2015/01/31 18:39)