Kolowrotek Spro Gold Arc - opinie

/ 37 odpowiedzi / 3 zdjęć
piotrcarp


A jak jest z rolka prowadzaca zylke czy przy uzyciu plecionki szybciej sie nie zuzywa chodzi mi czy plecionka nie natnie szybko rowka w takiej rolce (2012/01/04 21:23)

z@mela


nie wiem jak z jakością  Golda  ale  od poltora roku mam  Reda  który sprawuje sie rewelacyjnie na cięzkim spinie   a dodam ze    w roku jestem nad woda z 200razy po kilka godzin i uzywam plecionki a na  rolce nie widze rowka ani zadnych niepokojących objawów  zużycia   jedynie   łozysko w rolce  czasem szumi ale po przesmarowaniu  jest OK -   zakupilem japonski zamiennim w hurtowni lozysk za 23zł  wiec  kidys wymienie :) .

 Na dniach  kupie jeszcze jednego REDa   bo to wg mnie kręcioł warty tych pieniedzy tym bardziej ze teraz na   portalu aukcyjnym mozna wyrwac go za mniej niz 300 z wysyłką . (2012/01/04 22:36)

piotrcarp


A jakiej srednicy plecionki koledzy stosujecie na sandacza? (2012/01/05 21:53)

Drakul


To znaczy kto ma inne doświadczenia? Ty czy twój znajomy? Jeżeli nie łowiłeś na ten kołowrotek to proszę abyś poprosił znajomego który go ma aby napisał o nim rzetelną opinię. Inaczej wychodzi "jedna baba drugiej babie" Czyli opinia do d... niewiarygodna (2012/04/10 20:21)

Dawido


Dokupiłem Gold Arca w rozmiarze 10300 do Diaflexa Zandera, z którym zaczynam się powolutku zżywać ;), zestaw służy mi do opadu i jerkowania - plecionki jakie nawinąłem: pod sandacza PP red 0,13 - moja zaporówka jest z niewielką liczbą zaczepów i  - tutaj pojechałem po bandzie -  yellow 0,28 pod jerki.


O 10100 mogę pisać w samych superlatywach, no może wyłączywszy niewielki problem z bolcem w rączce, którego należało potraktować kropelką kleju - co 4-5 wypadów delikatnie się poluźniał.

(2012/05/25 13:32)

urim71


Witam kupiłem przez allegro kołowrotek spro goldarc 1030 poniewaz uzywam 2szt spro passion match dlatego wybor padł na goldarc raz sie zyje :) najwyzszy model spro na sucho pracuje płynnie nie wiem jak pod obciazeniem,ale spro passion na sucho pracuja plynniej ale pod obciazeniem juz nie,oczywiscie posuw szpuli super sprawa przyjemna kultura pracy na stopce napis byla naklejka made in chiny:(  minimalny luz na korbce tego byc nie powinno za 474zł no ale 3 dni temu otrzymałem Kołowrotek Shimano Stradic Ci4 4000 F zaszalałem :)ze sklepu internetowego 10 procent rabatu koszt 775zł panie i panowie ten shimano porownujac na sucho bije na głowe spro to sie dopiero nazywa kultura pracy zero luzów szok jak ten krecioł płynnie pracuje fakt ze duza kasa osobiscie drozszego kołowrotka bym nie kupił ale do 800zł dla mnie numer 1 i mimo ze na stopce stopce made in malsylia
pozdrawiam (2012/11/24 14:24)

tedy70


Halo,jest tam kto. Ponawiam pytanie. (2014/04/16 16:26)

u?ytkownik20737


Według mnie nie ma co przepłacać, model zapewne jedynie zmieniony kolorystycznie. Bebechy pewnie te same co w RA. Patrzyłem na tą szczegółową rozpiskę, dotyczącą całego młynka, i jakoś nie widać tam jakiś zmian w porównaniu do reda czy klonów ,, zauberoskich,,. Bym musiał się przyjrzeć tej rozpisce na żywo, a nie z kiepskiej jakości zdjęć, bo tak to można jedynie spekulować, aczkolwiek można tam dostrzec prawie wszystkie elementy ( bebechy przede wszystkim ) . Za taką cenę czyli powyżej 500 zł czy coś koło tego lepiej się rozejrzeć za shimano stradic lub za czymś z abu garcia np. revo sx. (2014/04/16 17:12)

tedy70


Według mnie nie ma co przepłacać, model zapewne jedynie zmieniony kolorystycznie. Bebechy pewnie te same co w RA. Patrzyłem na tą szczegółową rozpiskę, dotyczącą całego młynka, i jakoś nie widać tam jakiś zmian w porównaniu do reda czy klonów ,, zauberoskich,,. Bym musiał się przyjrzeć tej rozpisce na żywo, a nie z kiepskiej jakości zdjęć, bo tak to można jedynie spekulować, aczkolwiek można tam dostrzec prawie wszystkie elementy ( bebechy przede wszystkim ) . Za taką cenę czyli powyżej 500 zł czy coś koło tego lepiej się rozejrzeć za shimano stradic lub za czymś z abu garcia np. revo sx.

No tak,ale jeśli GA jest zewnętrznie odchudzony i waży tyle co RED to teoretycznie coś lepszego powinno pójść w bebechy. A swoją drogą revo sx to niezła propozycja. (2014/04/18 23:40)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend