Kołowrotek spinningowy na szczupaki i trocie

/ 6 odpowiedzi
Kołowrotek do spinningu - szczupak, troć(czasami również z plaży)rzeka Wisła, raczej ciężkie przynęty.biorę pod uwagęDRAGON ULTIMA FD835i Okuma Salina 40Okuma raw ii 40macie jakieś doświadczenia może coś polecacie w podobnej cenie.Zależy mi na solidnych materiałach.Brałem pod uwagę Zubera i red arc ale gwarancja dragona i okumy 5 lat dała mi do myślenia będę wdzięczny za pomoc.
MARCIN CK


Pierw się proszę dowiedzieć o warunkach tych 5 lat gwarancji i dopiero pisać jak to jest fajnie. (2013/09/06 15:27)

Baki


Napisałem , że dała mi do myślenia ta 5 letnia gwarancja.  Jak masz doświadczenie dobre/złe to mam prośbę o podzielenie się. Serwis jest bardzo ważny.  Szukam porady i sie nie upieram. Chcę dobry młynek. Wcześniej myślałem o zauberze ale wszędzie piszą ze obecnie ich jakość odbiega od tych z przed kilku lat. Będę wdzięczny za wszystkie porady. Wchodza w grę przynęty do 50 gram (2013/09/06 19:09)

Baki


Nie ma nikt naprawdę nic do powiedzenia :( (2013/09/08 21:20)

bluekris


Duża rozpiętość ciężko jest znaleźć młynek na rzekę i morze na pewno na szczupaka i  troć polecam Penn Slammer  260 lub 360 .  (2013/09/08 22:27)

Baki


Czytałem dużo dobrego Slammerach, ale nigdy go nie miałem w dłoni. W wędkarskich w okolicy nie widziałem.
Bluekris - mam pytanie czy jest duża różnica w rozmiarze 260 a 360? (2013/09/09 09:47)

yanik33


Powiem tak: ZAUBER ! to nadal rewelacja, pięknie układa plecionkę na szpuli, i nie robi się broda..
Wcześniej zaczynałem od tańszych kupiłem Mikado Xplode wytrzymał na Wiśle 3m-ce.. kolejny Dragon Maxima- 7mcy, teraz Zauber , póki co sprawuje się świetnie... (2013/10/09 10:37)