» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Ko這wrotek spinningowy - jaki ?

tak jak w temacie. z gory dzieki za pomoc.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/02 13:04

Moim skromnym zdaniem je郵i zadasz to samo pytanie i dodatkowo wyt逝maczysz jakie rybki chcia豚y 這wi w sklepie w璠karskim dobray sprzedawca doradzi Ci co rozs康nego. Pami皻aj, aby zapyta o gwarancje.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/02 21:20
siema ze mnie nie jest 瘸den zawodowiec ale na spining poleci bym ci ko這wrotek okumy z tylnym hamulcem ja mam i nie narzekam a dawaj 5 lat gwarancji na allegro co wybierzesz.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/02 21:44
Proponuje do這篡 20z i kupi jaxon vx machine

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/02 22:24
wydaj te dwie dychy na dobr 篡趾,i bro bo瞠 nie kupuj JAXONA.Za t cen mo瞠sz z powodzeniem kupi CATANE Shimano.dlaczego?Ja od kilku sezon闚 u篡wa貫m OKUMY EPIX,naprawd dobry i solidny ko這wrotek.Niestety z biegiem lat 這篡ska si wypracowa造 i trzeba by這 odda ko這wrotek do serwisu.Niestety na ko這wrotek musia貫m czeka trzy tygodnie,i wtedy sprzedawca w sklepie poleci mi w豉郾ie CATANE.zaryzykowa貫m i wziolem ten ko這wrotek,chocia wcale nie bylem do niego przekonany.Pomy郵a貫m ma rok gwarancji,jak si rozleci to oddam.I tak czekam ju drugi sezon na jego koniec ,a on hula i hula.EPIXA odebra貫m z naprawy,schowa貫m do pudelka i le篡 na szafie,a CATANA do tej pory spisuje si rewelacyjnie, a na ryby je盥輳 bardzo cz瘰to.Tak wi璚 zwin掖em ju ni tysi帷e kilometr闚 篡趾i i pewnie jeszcze troch zwin.Tak wie za te pieni康ze nic lepszego nie kupisz.POLECAM.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/03 10:42
dzieki za porady. mam jeszcze 1 pytanko. na allegro jest wiele kolowrotkow za mniej niz 100 zl w ogromna iloscia lozysk. jakie znaczenie ma ilosc lozysk ? drozsze kolowrotki shimano, ktore sa lepsze maja ich mniej. dlaczego ?

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2009/05/03 10:52

Zgadzam si z Kobikobi-Catana jest jedn z najlepszych w swojej cenie. Opr鏂z tego mog poleci Dimerusa i Rutilusa z Cupido-nie przepadam za sprz皻em tej firmy, ale te dwa m造nki naprawd im si uda造. Pierwszy kosztuje ok. 80z, drugi 138-mam obydwa prawie dwa lata i jak na razie spisuj si znakomicie. Z nieco dro窺zych mog poleci r闚nie Mikado Hammer-podobno wznowiono ju produkcj, a i u篡wane mo積a dosta w dobrej cenie. Je郵i nieco do這篡sz-za ok.150-160 dostaniesz Cormorana Corcast Super Spinn 4 pif.Mo瞠 nie naj豉dniejszy, ale naprawd wytrzyma豉 maszynka z szerok szpul i wzmocnion przek豉dni.Szczerze m闚i帷 nawet wersja 1-這篡skowa (za 65z!) sprawdza si znakomicie.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/03 13:34
這篡sk max 3 + 1

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/03 19:38
a dlaczego tyle lozysk ?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/03 21:23
Ko這wrotek do spinningu musi charakteryzowa si spor wytrzyma這軼i bo praktycznie pracuje non stop . Dlatego jego mechanizmy musz by wykonane z bardzo wytrzyma造ch materia堯w . Ilo嗆 這篡sk nie jest a tak istotna wa積e aby by造 dobrej jako軼i . Niejednokrotnie 這篡sko 郵izgowe wykonane z odpowiednich materia堯w jest du穎 wytrzymalsze od 這篡ska kulkowego miernej jako軼i . Wa積a jest jako嗆 kab陰ka , jego spr篹yn zamykaj帷ych i rolki prowadz帷ej 篡趾 bo te elementy s najbardziej nara穎ne na zu篡cie . Powinien by wyposa穎ny w niezawodnie dzia豉j帷y hamulec . Ja osobi軼ie u篡wam przedniego hamulca bo moim zdaniem s one precyzyjniejsze . Dobrze ustawionego hamulca kt鏎y w czasie pracy si nie zacina i nie zmienia swojego docisku nie ma potrzeby regulowa w czasie walki z ryb . W tym przedziale cenowym te proponowa bym ko這wrotek SHIMANO CATANA . Opini swoj wyra瘸m na podstawie opinii moich koleg闚 kt鏎zy tymi ko這wrotkami w璠kuj i s z nich zadowoleni . Sam osobi軼ie z tego ko這wrotka nie korzysta貫m (obecnie u篡wam do spinningu SHIMANO TECHNIUM i jestem z niego bardzo zadowolony ) ale na wielu forach w temacie ko這wrotk闚 spinningowych kt鏎e czyta貫m ma on bardzo dobr opini w swojej klasie cenowej .
Pozdrawiam Grzegorz

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2009/05/04 08:47
Tak jak poprzednicy polecam CATANE. S逝篡 mi dwa sezony i nie odszed na emerytur ze wzgl璠u na to 瞠 si rozlecia, tylko zosta zast徙iony mniejszym na klenika i jazia , i wi瘯szym na bolenia. .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/04 09:26
Kolego tylko shimano catana mam i polecam

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google