» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Ko這wrotek RYOBI ZAUBER czy SPRO RED ARC !?

Witam wszystkich.
Chcia豚ym prosi koleg闚 po kiju o fachow rad i pomoc w wyborze m造nka z podanych w tytule. Kt鏎y warto zakupi. Ot騜 sprz皻 ma s逝篡 do spiningu - (g這wnie gumy, wahad堯wki, woblery). Gramatura powiedzia豚ym 鈔ednia do 35g max. Ko這wrotek chcia豚ym "doczepi" do kija Shimano Nexave 2,70 MH 14-40g. Prosi豚ym jeszcze o zaproponowanie odpowiedniego modelu. (wielko軼i) Dzi瘯uj i pozdrawiam !

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/22 16:17
Ja przy NEXAVE 5-20g mam reda 3000 i elegancko wywarza kija a do 40g kija to wielko嗆 4000 poniewa jest to samo co 3000 tylko wi瘯sza szpula.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/22 16:32
ja polecam SPRO sie jeszcze nie zawiod貫m (odpuka) na tej firmie. Wielu user闚 potwierdzi 瞠 to dobry forma

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/22 18:15
Zapomnia貫m doda ,瞠 obecnie 這wi na 篡趾i ,wi璚 czy model 4000 nie b璠zie mia za du瞠j szpuli ? .. Ale dzi瘯uj, za oceny i spostrze瞠nia ;)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/22 21:25
Witam ja mam akurat reda 10100 i ryobi arctica 3000 i 4000 uwazam ze  sa tej samej klasy i redy i ryobi pracuja bezb貫dnire z pe軟a odpowiedzialnosci polecam obie firmy 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/22 21:27
A dzisaj zam闚i貫m black arca potestuje i opisze czy niejest gorszy od reda

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2011/08/22 21:51
gumis1111 ,czekam na informacje ;D

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/25 07:20

Witam wczoraj dosta貫m sw鎩 nowy krecio BLACK ARC m鏬 bym sie duzo rozpisywac o jego pracy wygl康zie itp itp... powiem tylko tak to jest RED ARC w kolorze CZARNYM 

R騜nica miedzy nimi jet tylko dw鏂h 這zysk (niewyczuwalna bardzo fajna zabawka

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/25 19:17
hehe ;) , dzi瘯i za info , ale ju w drodze red arc ;))D

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/25 19:56
Dobrze wybra貫 Kolego Marc92 cho nikt nie podj掖 si wyja郾ienia dlaczego Spro jest lepsze od Ryobi. Ot騜 Ryobi ma dwie wady kt鏎ych nie posiada Red Arc: sk豉dan r帷zk na zatrzask kt鏎a jest co prawda wygodna ale zawsze z czasem si na niej pojawiaj luzy uprzykrzaj帷e 這wienie poza tym Ryobi ma tylko jedn szpul a Red 2 i to obie aluminiowe. A 瞠by dokupi drug szpulk do Zaubera trzeba wyda ok 5 dych wi璚 cenowo Ryobi wychodzi nawet ciut dro瞠j. Ps. Mam 2 Redy 10400 i te my郵a貫m nad Ryobi ale zrezygnowa貫m z niego z tych dw鏂h powy窺zych powod闚.

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2011/08/25 23:27
Kolego tomas81 ja mam akurat Arctice z aluminiowa r帷zk dok豉dnie z taka sama jak w spro (a druga szpula Ja jej nigdy nie uzywam ) ale stwirdzam ze spro sa poprostu 豉dniejsze

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/25 23:53
Kolego tomas81 ja mam akurat Arctice z aluminiowa r帷zk dok豉dnie z taka sama jak w spro (a druga szpula Ja jej nigdy nie uzywam ) ale stwirdzam ze spro sa poprostu 豉dniejsze

OK Kolego ale ja mia貫m na my郵i konkretny model o kt鏎y by這 pytanie czyli Zaubera. I jak wy瞠j pisa貫m odpad on ze wzgl璠u na t cholern r帷zk- mia貫m ju kiedy dawno temu do czynienia z tym "wynalazkiem" w jakim Jaxonie do sp豉wika i to samo m闚i mi kumpel maj帷y sklep w璠karski-to tylko bajer kt鏎y potem uprzykrza 篡cie. No i jako spinningista potrzebuj kilka szpul z r騜nymi linkami, ple熥i na sanda造 i szczup貫 co najmniej dwie 鈔ednice plus cienka 篡趾a na kleniojazie. Czyli musia豚ym kupi 2 dodatkowe szpule a i tak najcz窷ciej chodz z dwoma w璠kami wi璚 najlepiej mie 2 identyczne kr璚io造 z czterema szpulami;) Poza tym mi r闚nie bardziej si podoba Spro Red Arc. Ach ten burdelowy kolorek:))) I pasuje kolorystycznie do moich czarnych Team Dragon闚;)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/26 11:02
Tomas Dzieki za wypowiedz , to mnie utwierdza w dobrym wyborze ;)) .. by貫m w jednym (miejskim) sklepie w璠karskim i bawi貫m si "zauberem" .. mia貫m w豉郾ie obawy co do r帷zki.. ale powstrzyma豉 mnie te jego praca.. nie wiem sk康 by造 sprowadzone ko這wrotki ale idealnie spasowane to nie by造.. (mi璠zy rotorem a szpul nie by這 jednakowych odleg這軼i..!?) - jak dla mnie to by "game over" dla zaubera. CZytaj帷 forum i opinie koleg闚, zaryzykowa貫m i zam闚i貫m spro. O Tyle fajnie si z這篡這, 瞠 mam znajomego w sklepie w璠karskim i zgodzi si takowy model zam闚i (10300), mimo 瞠 nie handluj kr璚io豉mi spro ;] .. cena tez bardzo fajna , odrazu od producenta za 300z. Zabaweczka dojdzie we wtorek, ju mnie korci ;D .. Jeszcze musze i嗆 spyta czy b璠 te 2 szpule ;x

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/26 12:09
Marc92 pyta nie musisz, na bank b璠 dwie szpule. Tu Spro nie robi 豉chy bo ten model jest katalogowo wyposa穎ny w jedn dodatkow aluminiow szpulk i jako 瞠 mam 2 Redy kupowane osobno gwarantuj i b璠zie si ona znajdowa . A jak nie to z powrotem do sklepu z reklamacj, nie ma zmi逝j si. Ps. Cena nie jest do producenta bo w takim przypadku musia by kosztowa ok 250 zeta a 3 st闚ki to lekki upust, taki ok 25-30 z這towy;) tzw. standardowe 10%.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/26 16:16
Ca趾iem mo磧iwe ;) .. Gdy z tego co wiem nie zajmuj si oni handlem detalicznym ;p ,nie mniej jednak zrobili mi wyj徠eczek ;] Wi璚 co do mini rabatu , pewnie i tak jest :)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/27 21:04
Witam. chce wtracic pare slow odnosnie ryobi zauber . Widze ze kazdy jedzie po zauberku i jego skladanej raczce, otoz moze i jest to jakas wada ale nie dla wszystkich tym bardziej ze teraz co drugi kreciol ma owe rozwiazanie (skladana na zatrzask raczke). Jezeli komus przeszkadza takie rozwiazanie skladania raczki to jest na rynku zauber cf w ktorym ten problem (co dla niektorych) wyeliminowano poprzez wykrecanie/wkrecanie tej ze raczki co w efekcie prowadzi do tego ze zadnych luzow nie ma :) Pisze o tym bo psiadam takiego zauberka CF 3000 i sprawuje sie o niebo lepiej niz spro red arc z ktorym tez malem do czynienia. Zauber cf kreci wysmienicie, hamulec jest imponujaco precyzyjny i mocny, nie ma zadnych szmerow w mechanizmie czy tez szumow no i jest bardzo dobrze spasowany nie ma mowy o jakich kolwiek niedociagnieciach.  Aha i posiada wkrecana raczke :D (dane tego modelu sobie znajdziecie). No i jeszcze jedno, jest to pierwowzor takich klonow  jak spro red arc, dragon fd 930i itp. choc nie ukrywam ze te klony sa tez bardzo dobre i przyzwoite jak na swoja cene. W pudelku jest kreciol + druga taka sama aluminiowa szpula zapasowa i podkladki pod szpule choc nie wiem po co bo sie nie przydaja. posiadam go od poczatku tego roku wiec tez troche przeszedl i nie moge zlego slowa o nim powiedziec. Oby tak dalej.
 pozdrawiam

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/28 04:57
tak ,ale zauber cf kosztuje ju dobre 400+ ;))

zg這 naruszenie

wys豉no: 2011/08/30 16:48
W豉郾ie doszed m鎩 nowiutki nabyteczek , SPRO RED ARC. 奸iczny design , chodzi jak mase趾o.. rewelacja. zero luz闚, pi瘯nie spasowany. Delikatne szmerki, ale jak to w nowo軼i - zapewniono mnie ze si dotrze ;] I tak raczej b璠zie. Nic doda nic uj望, super zabawka - za t cen. Polecam wszystkim kt鏎zy maja zamiar kupi kr璚io貫k za kwot 300z. (oczywi軼ie test opisywany jest na sucho, jednak za 2tyg. pierwsze po這wy jesiennych szczupali) tak wi璚 sprawozdanko z po這w闚 za 2tyg. ;]

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/30 16:55
W豉郾ie doszed m鎩 nowiutki nabyteczek , SPRO RED ARC. 奸iczny design , chodzi jak mase趾o.. rewelacja. zero luz闚, pi瘯nie spasowany. Delikatne szmerki, ale jak to w nowo軼i - zapewniono mnie ze si dotrze ;] I tak raczej b璠zie. Nic doda nic uj望, super zabawka - za t cen. Polecam wszystkim kt鏎zy maja zamiar kupi kr璚io貫k za kwot 300z. (oczywi軼ie test opisywany jest na sucho, jednak za 2tyg. pierwsze po這wy jesiennych szczupali) tak wi璚 sprawozdanko z po這w闚 za 2tyg. ;]

Skoro masz zamiar jecha na szczup貫 za 2 tyg to lepiej teraz go sprawd i dobrze dotrzyj bo 瘸dnego krecio豉 nie powinno si m璚zy od nowo軼i du篡mi przyn皻ami. Niech na pocz徠ku popracuje na spokojnie, jak silnik bez przeginek. Dzi瘯i temu d逝瞠j powinien Ci pos逝篡.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/08/30 20:47
tak , ale za 2tyg zawody mam spiningowe ,a przyn皻y nie b璠 szczeg鏊nie ci篹kie, takie max 20g - g堯wnie :) ..ale wezm pod uwag to co m闚i貫 , tylko mam dylemat czy 這wi na 篡貫czk ,czy plecionk ;p .. na plecionkach ma這 co si znam , nigdy nie mia貫m - tyle co od znajomych w璠karzy ;x. Jakie porady ?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/09/07 13:33
...  "
I pasuje kolorystycznie do moich czarnych Team Dragon闚;)... "
Pi瘯ny zestawik ... jak moje shimaniaki odejd na w璠karsk emerytur od razu zamieniam je na SPRO

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/09/08 11:04
Posiadam ryobi zaber 3000 zakupiony w tym roku w czerwcu  i zap豉ci貫m za niego 220z +30 z zapasowa szpula u tego samego sprzedawcy+12z kurier=262z.Ko這wrotek posiada skr璚an r帷zke.Nale篡 przed zakupem pyta o r帷zki bo cz瘰to zdj璚ia nie przedstawiaj stanu faktycznego.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/09/09 08:59
No wi璚 Panowie i Panie.. mam ma造 k這pocik i pytanko .. Ot騜 jak wspomnia貫m, Spro mam od niedawna. Docieram go troch na sucho (bez 篡趾i) po prostu bawi si nim co jaki czas (kr璚帷) i niepokoi mnie jedna rzecz. Zapewniano mnie ,瞠 m造nek si dotrze.. a chyba jest odwrotnie.. Dosta jakiego szmeru (s造cha go z rotora).. nie wiem czy to 這篡ska, czy jest suchy w 鈔odku :X .. Sam nie chc pcha 豉psk.. bo kr璚io na gwarancji. To jest co takiego jakby jaka cz窷 obciera豉 o obudow. Nie wiem czy to normalne czy nie .. ale sprz皻 za 300zl i takie obcieranie ? CO mam z tym zrobi ? Dotrze go z obci捫eniami , czy nie嗆 do sklepu i pokaza im co i jak ? (odda na gwarancj) ?? Potrzebuj szybkiej rady. Thx

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/09/09 10:24
Prosz o pomoc !

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/09/09 12:14

Niestety ale mam podobny problem z ko這wrotkiem Red Arc- zakupi貫m go w czerwcu w cenie oko這 300 z, sugeruj帷 si pozytywnymi opiniami u篡tkownik闚. Og鏊nie nie narzekam ale by貫m troch negatywnie zaskoczony co do w豉郾ie szum闚 tego kr璚io豉. Lekkie obcieranie wyst瘼owa這 od pocz徠ku, przez ten okres nic na plus si nie zmieni這. Czasami mam wra瞠nie 瞠 feederowy Daiwa Regal- Z BR chodzi ciszej.

Wydawa這 by si 瞠 za takie pieni捫ki nie powinno by 瘸dnego szmeru, a jednak. Cho zaznaczam 瞠 wykonanie  Red Arca jest 鈍ietne.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/09/10 19:37
Cz瘰to s te ko這wrotki nie smarowane ,albo bardzo s豉bo.Ten problem nie wyst瘼uje w Ryobi zauberze

zg這 naruszenie

12&helip; ostatnia

strona g堯wna forum

Google