» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Ko這wrotek Dragon Ultima Opinia

prosz o opinie tego ko這wrotka :D

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/12/08 18:14
Dragon ma dobre w璠ki ale ko這wrotk闚 tej firmy nie polecam do spinningu ze wzgl璠u na rdzewne 這篡ska w znacznej wi瘯szo軼i modeli. Jedynie z tego co wyczyta貫m w firmowym katalogu Model Rock jest na 這篡skach nierdzewnych. Z ta雟zych ko這wrotk闚 spinningowych polecam Modele Okumy w cenie do 200z a do 300z ABU np Orra SX lub S. Nowsze modele Mitchella i K-DON Cormorana. "Tanie" Shimano czy Daiwy s s豉bej jako軼i i nie nadaj si do spinningu. Generalnie rzecz ujmuj帷 nie jest 豉two znale潭 dobry i nie drogi m造nek do spinera.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/12/09 07:26
Ko這wrotek Ultima robiony jest dla Dragona przez japo雟k, bardzo cenion firm Ryobi. Tej klasy (ko這wrotek kosztuje 400-470 z) ko這wrotek 郵icznie pracuje i nie ma mowy o rdzewiej帷ych 這篡skach, o kt鏎ych pisze kolega Esox61. A je郵i o 這篡skach mowa, mam kilka ko這wrotk闚 Dragona, te starsze egzemplarze u篡wam od 5 lat lat i nic tam nie rdzewieje. W nowszych 2-1 rok u篡wania te nic tam nie skrzypi od rdzy, mimo 瞠 nie raz zdarzy mi si 這wi w deszczu i zamoczy lub zachlapa ko這wrotek (cz瘰to g喚boko brodz podczas 這wienia).
A gdyby pojawi豉 si jaka fuszera i co tam zacznie zgrzyta, to wysy豉m do serwisu - mam 5 lat gwarancji.
Jak przeczyta貫m, w opisie ko這wrotka Rock hd podkre郵a si nierdzewno嗆 這篡sk w kontek軼ie 這wienia w s這nej wodzie, bo jak wiadomo, s鏊 morska jest niezwykle agresywna wzgl璠em metalu i b造skawicznie wywo逝je rdzewienie w niezabezpieczonych 這篡skach.

pozdrawiam

Podgl康 zdj耩 na forum dost瘼ny jest tylko dla zalogowanych u篡tkownik闚.

za堯 konto lub zaloguj si

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google