Killery Zander i Pike

/ 4 odpowiedzi
Przedstawić chce i pomóc początkowym wędkarzą w doborze gum na drapieżniki są to najlepsze i sprawdzone gumy na sandacza i szczupaka jeśli ma ktoś jeszcze jakieś pyt proszę pytać :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zali16


Jest to 15 gum różnego rodzaju zaczynając od kolorów naturalnych po żółte seledyny pomarańcze a także jazgarowate kolory które są dobrze kupywane i sprawdzane na sandacza teraz :) (2015/01/17 14:14)

89krzysztof


Można wiedzieć w jakim sklepie wędkarskim pracujesz? W którym to sklepie teraz są " dobrze kupywane" kolory jazgarzowe? I na jakiej wodzie się teraz sprawdzają na sandacze?

I jeszcze jedno pytanie, skoro można pytać: Co w sytuacji, kiedy sandacz żeruje na głębokości 1m, używasz wtedy główek 15gram? (Bo mniej więcej na takie wyglądają te Twoje główki) Co w sytuacji kiedy opad główkami 15gram i większym jest nieskuteczny, pakujesz się i idziesz do domu? (oczywiście po wypróbowaniu tych kilku kolorów)
 
Jakim sprzętem łowisz te sandacze i ile ich było w ostatnim czasie ? (2015/01/17 17:26)

zali16


Spinning shimano catana 240m , cw.14-40g kołowrotek shimano catana 3000 SRB + plecionka Power Pro 0.13 ja łapie rzece te wszystkie kolory się sprawdzają i mi przynoszą efekty w ostatnim czasie złapałem Szczupaka 4,98kg i Sandacza 2,85kg uważam że są to fajne wyniki :) (2015/01/17 19:10)

89krzysztof


Aha... To już wszystko wiem :) (2015/01/17 19:30)