Kiełbie w okolicy Radomia

/ 5 odpowiedzi
Witajcie. To mój pierwszy watek na tym forum, więc przepraszam jeśli umieściłem go w niewłaściwym miejscu. Mam pytanie, czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie w okolicy Radomia znajdę łowisko gdzie występuje kiełb pospolity (krótkowąsy). Mam oczko wodne i chciał bym wpuścić do niego kilka sztuk tych rybek, jednak jeszcze na żadnym łowisku w okolicach Radomia na nią nie natrafiłem w trakcie wypraw wędkarskich. Podobno czasami w wędkarskich sprzedają go na żywca, ale też nie spotkałem. Z góry dzięki za wszelkie informacje.
zszywka


na wolanowskiej czasami ma (2015/07/29 10:36)

Rafal22


Dzięki za info. Mieszkam blisko, więc wpadnę tam i zapytam (2015/07/29 22:06)

zielony401


Na Pacynce są na pewno. Osobiście łapałem w okolicach Antoniówki:) (2015/07/31 21:00)

Rafal22


Na Pacynce są na pewno. Osobiście łapałem w okolicach Antoniówki:)


Dzięki, sprawdzę w wolnej chwili. Szukałem na razie na Radomce, ale bez efektu :( . Jeśli byś mógł, będę wdzięczny za jakieś wskazówki dojazdu. Na mapie widzę, że jest jakaś dróżka przed Antoniówką, która prowadzi do samej Pacynki, a nawet przecina ją, ale nie wiem czy jest przejezdna autem?
(2015/08/16 14:04)

GBH


Jedziesz z ronda kozienickiego na Siczki, po ok. 1,7 km, za kościołem skręcasz w lewo w ul. K. Potkańskiego i główną drogą jedziesz na Kozłów. Po ok. 3 km. parkujesz koło mostu na Pacynce (sporo miejsca). Cały czas jedziesz asfaltem. Pozdr. (2015/08/17 09:01)