Kiedy porozumienia 2012 okręg Łódź?

/ 30 odpowiedzi
Witam czy macie już jakieś wieści na temat porozumień Piotrków, Siedlce, Skierniewice?Jak macie jakiś cynk to proszę o wpisy:)Z góry dziękuję Pozdrawiam Zbyszek
withanight88


Są tylko tabele składek , nic o porozumieniach niema. (2011/12/21 21:07)

Luuki


...I jak tu rozpocząć sezon w styczniu skoro nie wiemy gdzie możemy łowić,gdzie mamy dopłacić itd. Wybieramy się na pstrągi i co ? O kant dupy rozbić można organizację w związku.....Czy nie można planować miesiąc wcześniej....W innej instytucji czy firmie połowa tej Bandy już by nie pracowała... (2011/12/22 11:18)

dizzy76


święte słowa Luuki, święte słowa...
Tzn co teraz mamy zrobić jak chcemy jechać w styczniu?
jechać i łowić bez zezwolenia?
bo innego rozwiązania nie widzę, bo składek w ciemno opłacać nie zamierzam... (2011/12/22 21:49)

Romuald55


Z tego co mi się obiło o uszy pocztą pantoflową Okręg łódzki ma problemy z dzierżawą wód i prawdopodobnie przestanie istnieć.Nie jest to niestety potwierdzona wiadomość. (2011/12/22 22:14)

u?ytkownik96474


Z tego co mi się obiło o uszy pocztą pantoflową Okręg łódzki ma problemy z dzierżawą wód i prawdopodobnie przestanie istnieć.Nie jest to niestety potwierdzona wiadomość.


Pocztę Kolega powinien zmienić, ta fałszywie nadaje. Co do porozumień , Trzeba na zebranie sprawozdawcze za 2011 r iść. Bo jeszcze nie uzgodniono wszystkiego. Pewny okręg Skierniewice w opcji 50/50 jest. Piotrków i Sieradz pewno odpadną . Kasy chcą jak lodu. Wody miejscowe dojdą.tj.Staw Stefański kąpielowy .Wszystkie stawy na ul.Liściastej i w parku Julianów. Stawy w parkach ,jeszcze rozmowy trwają z zielenią i MOSiRem.Znaki już są i można opłacać jeszcze w grudniu. Za co? Zobaczymy.Pozdrawiam hoplita. (2011/12/22 23:21)

dizzy76


K'woli sprostowania nie chodziło mi o okręg łódzki - nie wiem dlaczego został dodany do tematu bo ja go nie pisałem...Z Łodzi już dawno się wypisałem choć tu mieszkam...Uskuteczniam wędrówkę za "porozumieniami" bo w "moim" mieście nie ma wód PZW, a przynajmniej takich które byłyby godne uwagi, i nie rozumiem działania zarządu w Łodzi, bo dziwią się, że okręgi ościenne chcą dużych pieniędzy za porozumienia, ale prawda jest taka że wędkarze z Łodzi raczej nie wędkują na wodach łódzkich, skoro ich nie ma! jest kilka stawików obleganych, gdzie nawet kija się nie wciśnie albo są to stawy parkowe... Chyba, że zarząd uważa inaczej, ale może w końcu przejrzą na oczy, jak większość wędkarzy szukających ciszy i spokoju nad wodą przeniesie się do innych okręgów!Dopóki będzie możliwa migracja po okręgach będę wybierał najkorzystniejszą ofertę choćbym miał raz w roku jechać kilkaset kilometrów, żeby opłacić kartę...W ubiegłym roku musiałem jechać 150 km w jedną stronę opłacić kartę, żeby móc łowić koło "domu" - paranoja! I tak działa związek, który ma NAM umożliwiać pielęgnowanie naszego pięknego HOBBY !!!Pozdrawiam Zbyszek (2011/12/23 10:11)

u?ytkownik96474


Kolego Zbyszku. Wiem że wędkarze okręgi zmieniają i nikt im nie zabrania .Niestety emigracja w tym nowym sezonie skaże Kolegę na nie możność wędkowania w Łodzi. Wody mało w łodzi jest i w okręgu. jednak trochę dojdzie. Już dawno zarząd okręgu proponował Sieradzowi i Piotrkowowi asymilację w jeden okręg . I nie pod egidą Łodzi a na przykład Piotrkowa. Z siedzibą okręgu w Piotrkowie ,Łódź była by odziałem, jako że wody mało w niej. Sporo wędkarzy nie musiało by kombinować. Za taką opcją idą pieniądze,ludzi płaciło w tym sezonie składki w Łodzi sześć tysięcy..Może odejdą i będzie mniej ale kasa zostanie na zarybienie i opiekę nad tą wodą jaka jest i dojdzie w 2012rok. A nie zasilimy innych naszą kasą.Pozdrawiam hoplita. (2011/12/23 16:04)

gral


A co ci kolego może dojść? Stawy Stefańskiego, Stawy Jana co rok spuszczana woda, marnowane tony ryb. Stawy na Młynku to samo. Poza Krzywiem, Skoszewami, na dobrą sprawę nie ma nic więcej. No chyba że dojdzie zkłusowany zalew w Kotlinach. (2011/12/23 17:37)

u?ytkownik96474


Kotliny przejmujemy.Woda w stawach spuszczano ostatni raz ,od 2012 nie będą spuszczać. Młynek nie spuszcza od dwu lat, Karasie podobno pół kilowe łowią. Na kontroli łowili mniejsze ,ale sporo, nawet leszczyki mieli.Jana staw opuszczą wodę do połowy. Żeby ryba pozostała.Kontrolować mają wszystkie prace z wodą i Zarybianiem. No i kłusoli pogonić mają aż do ,,Poznania''.Pozdrawiam hoplita. (2011/12/23 21:24)

gral


Kolego jeśli chodzi o Młynek to bajki opowiadasz, zeszłej zimy był tam tylko szlam zamiast wody. (2011/12/23 22:05)

dizzy76


Niestety emigracja w tym nowym sezonie skaże Kolegę na nie możność wędkowania w Łodzi. 
Kolego nie zmartwiłeś mnie tym za bardzo :)
Na łódzkich "łowiskach" ostatnio byłem jakieś 10 lat temu... (konkretnie Skoszewach)
"Wyemigrowałem" z Łodzi jakieś 5 lat temu:)
i nie narzekam.
Wiesz na Kotlinach bywałem kiedyś, ale natłok ludzi nie pozwalał relaksować się nad wodą - ciągłe pielgrzymki spacerowiczów dobijają, czułem się jak w zoo:)
Szkoda, mieszkamy w najsuchszym miejscu w Polsce niestety, i denerwuje mnie to, że nasze władze nie mogą dojść do porozumienia z sąsiadami, bo jak wiadomo większość z nas jeździ do Piotrkowa czy Sieradza, żeby zaznać trochę spokoju za takie same opłaty można znaleźć tam spokojne łowiska, bez żadnych dopłat, a jak widzę Łódź w przyszłym roku będzie miała prawie wszędzie dopłaty...
Smutne to jest, ale co zrobić.
Pozdrawiam 
Życzę przede wszystkim Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie Hoplito i wszystkich naszych kolegów po kiju:)
Łączę nadzieję, że nowy rok przyniesie same dobre zmiany dla Naszej Braci:)
(2011/12/23 23:57)

gral


Kotliny przejmujemy.Woda w stawach spuszczano ostatni raz ,od 2012 nie będą spuszczać. Młynek nie spuszcza od dwu lat, Karasie podobno pół kilowe łowią. Na kontroli łowili mniejsze ,ale sporo, nawet leszczyki mieli.Jana staw opuszczą wodę do połowy. Żeby ryba pozostała.Kontrolować mają wszystkie prace z wodą i Zarybianiem. No i kłusoli pogonić mają aż do ,,Poznania''.Pozdrawiam hoplita.



Na Młynku wody nie ma, wczoraj przejeżdżałem koło stawu. Stawy Jana fakt upuszczone do połowy ale początkowo były spuszczone do dna, ryba poszła się j... . Jak tak ma wyglądać to nie spuszczanie wody jak na Młynku od dwóch lat to tylko wypada pożyczyć udanych połowów w okręgu Łódzkim, i brać z niego nogi za pas. (2011/12/27 11:35)

homer555


jesili chcecie dowiedzieć się o porozumieniach Łódzkich to zapraszam na stronę koła nr3 Łódź - Górna pzw.zg (2012/01/04 21:19)

u?ytkownik96474


Na stronie  głównej portalu artykuł jest o porozumieniach w Polsce . A tam link do wszystkich okręgów , wystercza kliknięcie w macierzysty okręg. Łódź też działa.Pozdrowienia hoplita. (2012/01/04 22:34)

dizzy76


Koledzy!Jakie porozumienia???Tego nie można tak nazwać!Spójrzcie na mapkę porozumień.Żenada!!! (2012/01/05 08:58)

Romuald55


Jednak moja poczta pantoflowa nie była zbyt fałszywa.Okręg łódzki ma problemy. (2012/01/05 10:05)

homer555


W DNIU 18.12.2012 R. ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE PREZESÓW I SKARBNIKÓW ŁÓDZKICH KÓŁ Na tym spotkaniu zostaną przedstawione wszystkie porozumienia podpisane z innymi okręgamiCo do istnienia Z0 PZW ŁÓDŹ?  Zarząd Okręgu jest wydajny finansowo i nie ma żadnych problemów z dzierżawieniem obwodów rybackich. Toczyły się w tym roku rozmowy o połączeniu okręgu Łódzkiego i Piotrkowskiego ale do dnia dzisiejszego jeszcze nic nie ustalono rozmowy trwają .Okręg Łódzki PZW nadal normalnie prowadzi działalność statutową. (2012/12/17 17:34)

domin77


,jeszcze rozmowy trwają z zielenią i MOSiRem.-To jest dobre (2012/12/17 18:56)

gral


A tymczasem, na Młynku, na stawach Jana, i Stefańskiego wody znów nie ma, jak co roku zresztą. Kończ waść wstydu oszczędź. (2012/12/18 06:28)

dizzy76


Witam czy macie już jakieś wieści na temat porozumień Piotrków, Siedlce, Skierniewice?Jak macie jakiś cynk to proszę o wpisy:)Z góry dziękuję Pozdrawiam Zbyszek

KTO ZMIENIŁ TEN TEMAT?????????????????????????????????????????????????????????//Ja go zakładałem i nie interesuje mnie Łódź !!! (2012/12/18 07:15)

u?ytkownik96474


Witam czy macie już jakieś wieści na temat porozumień Piotrków, Siedlce, Skierniewice?Jak macie jakiś cynk to proszę o wpisy:)Z góry dziękuję Pozdrawiam Zbyszek

KTO ZMIENIŁ TEN TEMAT?????????????????????????????????????????????????????????//Ja go zakładałem i nie interesuje mnie Łódź !!!

Kogo to interesuje że Cie nie interesuje? (2012/12/18 08:00)

u?ytkownik96474


A tymczasem, na Młynku, na stawach Jana, i Stefańskiego wody znów nie ma, jak co roku zresztą. Kończ waść wstydu oszczędź.



Całe szczęście że nie zarybiali tych stawów.  (2012/12/18 08:02)

dizzy76


Witam czy macie już jakieś wieści na temat porozumień Piotrków, Siedlce, Skierniewice?Jak macie jakiś cynk to proszę o wpisy:)Z góry dziękuję Pozdrawiam Zbyszek

KTO ZMIENIŁ TEN TEMAT?????????????????????????????????????????????????????????//Ja go zakładałem i nie interesuje mnie Łódź !!!

Kogo to interesuje że Cie nie interesuje?


Kolego znowu chcesz zacząć jałową dyskusję na temat Twoich poglądów??? (2012/12/18 12:40)

dizzy76


Kotliny przejmujemy.Woda w stawach spuszczano ostatni raz ,od 2012 nie będą spuszczać. Młynek nie spuszcza od dwu lat, Karasie podobno pół kilowe łowią. Na kontroli łowili mniejsze ,ale sporo, nawet leszczyki mieli.Jana staw opuszczą wodę do połowy. Żeby ryba pozostała.Kontrolować mają wszystkie prace z wodą i Zarybianiem. No i kłusoli pogonić mają aż do ,,Poznania''.Pozdrawiam hoplita.

To co z Twoimi informacjami z przed roku? (2012/12/18 13:02)

u?ytkownik96474


To co z Twoimi informacjami z przed roku?
A o beton się roz....y. (2012/12/18 16:21)