» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Kiedy na szczupaka ?

Witam.
Moje pytanie brzmi kiedy szczupak mniej wi璚ej ju zaczyna 瞠rowa czy jeszcze przed tar貫m czy po tarle?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/03 19:33
kolego szczupaki to mo瞠sz 這wi dopiero od 1-go maja, no chyba 瞠 masz sw鎩 prywatny staw wtedy mo瞠sz 這wi kiedy ci si podoba bo szczupak potrafi 瞠rowa ca造 rok.

zg這 naruszenie
Ruszaj na szczupaki Od 1 maja i bro Boze nie 堯w ich w okresie tar豉 !

zg這 naruszenie
Szczupak DLA NAS zaczyna 瞠rowa od 1 Maja :) A dla siebie to ca造 rok:D U mnie na wodzie nie sprawdza sie regu豉 1 Maja, szczupak bierze mimo wszystko mizernie, ma przeb造ski zawsze pod koniec tego miesi帷a, jednak najlepsze efekty to koniec wrze郾ia do pocz徠ku listopada, p騧niej jakby jego apetyt s豉b a przecie powinno by na odwr鏒, jednak ka盥a woda ma swoja regu貫:)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/03 20:08
Szczupak DLA NAS zaczyna 瞠rowa od 1 Maja :) A dla siebie to ca造 rok:D U mnie na wodzie nie sprawdza sie regu豉 1 Maja, szczupak bierze mimo wszystko mizernie, ma przeb造ski zawsze pod koniec tego miesi帷a, jednak najlepsze efekty to koniec wrze郾ia do pocz徠ku listopada, p騧niej jakby jego apetyt s豉b a przecie powinno by na odwr鏒, jednak ka盥a woda ma swoja regu貫:)

dlaczego na odwr鏒??? s豉bnie bo woda jest zimna a ryby s zmiennocieplne i w zimnej wodzie trawi pokarm baaardzo powoli i st康 ich 瞠rowe wypady s rzadkie:)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/03 20:36
              Widz 瞠 kolor  rybki / znaczka /  w profilu  nic nie znaczy , szanowni koledzy zadajecje pytania i tak ma by ale ................. !!  Podstawowe wiadomo軼i o wymiarach ,okresach ochronnych zwyczajach ryb  itd  to podstawa ka盥ego z nas !!!! . Rozumiem lata 60 -te 70 -te ubieg貫go wieku . Wtedy to by這 kilka  publikacji  dotycz帷ych ryb , a jak trudno dost瘼ne !!!! ale teraz??.  Czytajcie ,wszyscy czytajmy   artyku造 ,porady fachowc闚 w璠karskich  a tu dzielmy si  uwagami i swoimi obserwacjami. Wszystkim b璠zie 豉twiej  dowiedzie si czego nowego. Polecam pras w璠karsk i programy TV.  Bez obrazy . Pozdrawiam serdecznie wszystkich .

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2011/03/03 20:49
              Widz 瞠 kolor  rybki / znaczka /  w profilu  nic nie znaczy , szanowni koledzy zadajecje pytania i tak ma by ale ................. !!  Podstawowe wiadomo軼i o wymiarach ,okresach ochronnych zwyczajach ryb  itd  to podstawa ka盥ego z nas !!!! . Rozumiem lata 60 -te 70 -te ubieg貫go wieku . Wtedy to by這 kilka  publikacji  dotycz帷ych ryb , a jak trudno dost瘼ne !!!! ale teraz??.  Czytajcie ,wszyscy czytajmy   artyku造 ,porady fachowc闚 w璠karskich  a tu dzielmy si  uwagami i swoimi obserwacjami. Wszystkim b璠zie 豉twiej  dowiedzie si czego nowego. Polecam pras w璠karsk i programy TV.  Bez obrazy . Pozdrawiam serdecznie wszystkich .

To tylko ilo嗆 wiadomo軼i wys豉nych itp suma punkt闚 a nie wiedza

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/03 20:54
            jamesbond  zgadzam si z Tob w 100% .  Pozdrawiam.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/03 22:03
Stary przecie ka盥y wie 瞠 szczupak to od 1go maja z choinki si urwa貫 to pytanie troch g逝pie pozdrawiam koleg闚 wy瞠j

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/04 17:57
1 Maj ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2011/03/04 18:33

Nie chcem by chamski ale to juz si mija z celem go嗆 kt鏎y zacz掖 ten post zadaje -takie  pytanie !! AAle wchodz帷 na jego profil mo積a wyczyta i kole w璠kuje od 1999 roku, a nad wod jest co najmniej 2 razy w tygodniu, a jego ulubion metod jest metoda spiningowa !!! a co najlepsze jest zapisany do ko豉 PZW !!! heh 鄉iech na sali !!!

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/04 18:52
SZCZUPAK OD 1 MAJA ALE DODAM JESZCZE 浩 OD TEGO ROKU ZWIEKSZY SI ROZMIAR OCHRONNY Z 45 NA 50 CM SANDACZA TEZ TO DOTYCZY POZDRO I TTTTAAAAKKKIIIEEEJJJ RYBKI.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/04 19:13

Witam.

Moje pytanie brzmi kiedy szczupak mniej wi璚ej ju zaczyna 瞠rowa czy jeszcze przed tar貫m czy po tarle?

Czemu tak naskoczyli軼ie z siekierami na ch這paka? Czy on co napisa o tym, 瞠 TERAZ chce wybra si na ryby, na szczupaki i dlatego chce wiedzie co na temat 瞠rowania szczupaka?
 Zapyta kiedy mniej wi璚ej szczupak zaczyna 瞠rowanie, przed czy po tarle..... Co z Wami ch這paki? Przeciez to mo積a r騜nie interpretowa i domysla si o co tak naprawd chodzi這 ch這pakowi, a Wy go odrazu ukamieniowali軼ie. Mam nadziej, 瞠 o k逝sowanie tarlak闚 mu nie chodzi這, bo sam bym si skontaktowa wtedy z prezesem jego ko豉 w Ko這brzegu i o tym poinformowa. 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/04 19:20
To jest typowy drapie積ik wi璚 瞠ruje ca造 rok.Podniesiony wymiar ochronny do 50 cm i dodam 瞠 w niekt鏎ych okr璕ach okres ochrony jest do ko鎍a maja tak jak u mnie wi璚 czekam d逝瞠j ni inni.Pozdrawiam.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/04 19:25
Witam Wszystkich....:))
 Tak..zada tylko pytanie,jak i kiedy:) Licz帷 na kole瞠雟k odpowied!Po co czyta czasopisma,jak tu znajdzie fachowe iz pierwszej r瘯i wiadomo軼i i dobre rady:)
 Mam nadzieje 瞠 ch這pak nam si nie wystraszy od razu...:))) M鏬 sie r闚nie przekona jaka czujno嗆 jest u w璠karzy..:) Pozdrawiam Wszystkich..:)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/04 19:29

Bo np. cz這wiek 瞠ruje bardziej PO tarle.... Np. ja :))))))))))))

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/04 19:30
Pierwsza s逝szna odpowied kol.witiakwicol1 nie nasiada na go軼ia  z 1 maja tylko zaznaczy,teraz na 這wiskach obowi您uj r騜ne przepisy i trzeba si z nimi zapozna (jak si ma ochot) a 1 maj to historia.

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google