Kazuń Stocznia-czy są brania?

/ 11 odpowiedzi / 2 zdjęć
WitamWybieram się w najbliższym czasie na łowisko Kazuń Stocznia koło Nowego Dworu Maz. Czy ktoś wie czego można się tam spodziewać. Jaka ryba i jakie warunki do łowienia z brzegu tam są?

PozdrawiamRobert
Romanos17


Witam byłem dziś i lipa. Od 4 rano dwa brania jedno na żywca i drugie z gruntu.  tego co zauważyłem to wszyscy łapią na spławik przy mnie wyciągali kilka ładnych sztuk, płocie i leszcze. Trzeba nęcić pozdrawiam (2011/08/26 22:44)

Romanos17


Co do waruków z brzegu bardzo dobre, sporo miejsc. A ryba jak zawsze w tym łowisku można się spodziewać wszystkiego, ale głównie leszcz, ładna płoć, trafia się bardzo duży karaś ponad 30 cm sam kilka złapałem. Teraz woda trochę opada więc może się zacząć coś dziać. (2011/08/26 22:47)

hipek78


Witam.

Mam pytanie: czy łowisko Stocznia Kazuń to są dwa jeziorka w Kazuniu czy mowa jest o czymś innym? Proszę o info bo chciałbym tam powędkować ale nie wiem czy jest sens tam jechać i czy to rzeczywiście te dwa jeziorka. Czy dojadę samochodem na samo łowisko czy może trzeba dojść?

Pozdrawiam.

(2011/08/29 10:29)

hipek78


Ponawiam pytanie. (2011/08/31 08:03)

darko1


To stocznia przy ujściu Narwi do Wisły. Jadąc od Nowego Dworu skręcasz w prawo przy samym moście na Wiśle i jedziesz drogą do końca. Na większość miejsc dojedziesz autem (chyba że masz niskie zawieszenie to jadąc od lewej strony łowiska trochę miska olejowa ci się poobija)  ;)

(2011/08/31 08:28)

hipek78


Dzięki Darko1 za informacje. Zapytam Cię jeszcze (może torchę głupie pytanie) czy to jest ten port który trochę widać po przejechaniu przez most na Narwii po prawej stronie czy to jeszcze inne łowisko? Jakoś nigdy tam nie wędkowałem a chciałbym popróbować nowych miejscówek.

Pozdrawiam.

(2011/08/31 09:15)

u?ytkownik87662


Witam
Pragnę przypomnieć, że na łowisku Stocznia Kazuń obowiązuje jedynie łowienie metodą spławikową. Dlatego też, pozdrawiam Romanos17. (2011/08/31 12:29)

darko1


Jak jedziesz w stronę Wa-wy to po prawej. Trochę widać z mostu na Narwi. Wjazd przed mostem na Wiśle (chyba że jest jakiś inny wjazd o którym nie wiem). I z tego co wiem zakaz wędkowania dotyczy tylko metody spinningowej, chyba że sie coś już pozmieniało ;) (2011/08/31 14:30)

hipek78


Czyli to jest to łowisko o którym myślę. Dzięki serdeczne.

Pozdrawiam.

(2011/09/01 08:38)

jesion1985



Cześć
Panowie i może Panie ( jak są na forum ) odświeżam temat. Podobno znalazł się jakiś właściciel i przejął cały akwen. Teraz jest jakaś przystań dla łodzi, łódek i rożnych innych rzeczy pływających. Za wjazd autem życzą sobie 10 zł a za głowę ( osobę ) 3 zł. Dwa lata temu ( jeszcze nie było to w posiadaniu właściciela ) łowiłem piękne karasie, płocie trafił się nawet karpik ( mały około 30 cm ) bez żadnych dodatkowych opłat.Były również wyjazdy na których nic nie brało a z wędki chciałem sobie zrobić patyk do pieczenia kiełbasy :-) Dlatego chciałem podpytać jak wyglądało te łowisko w 2015 r, czy ktoś coś połapał i czy warto się ruszyć w nadchodzącym nowym sezonie? A tak wyglądało łowisko w 2013r (2016/02/11 09:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.