Karta Wędkarska przez internet?

/ 11 odpowiedzi
Witam mam pytanie czy istnieje możliwość wyrobienia Karty Wędkarskiej przez internet konkretnie przez okrąg Katowicki 
Norbert Stolarczyk


Ubawiłem się do łez... A na pytania odpowiadałaby mama lub tata? Może jeszcze maturę chciałbyś zrobić przez internet? (2013/11/06 11:24)

sebastianbn


Ok znalazłem taką wzmiankę w Internecie Wejdź na strone http://kartawedkarska.pl/ zarejestruj się swoimi danymi,

Zdaj egzamin, a wynik egzaminu przynieś wydrukowany do skarbnika koła. można to zrobić przez  Okręg PZW w Krośnie » Koło PZW Baligród tylko teraz jestem ciekaw czy skarbnik z moja koła by to akceptował jak bym mu przyniósł zaświadczenie że zdałem na Kartę przez internet 

(2013/11/06 11:50)

saviano


Takie "zaświadczenie" pewnie by zaakceptowali, ale opłatę egzaminacyjną pewnie musiałbyś uiścić... (2013/11/06 13:22)

sebaworoch


Ok znalazłem taką wzmiankę w Internecie Wejdź na strone http://kartawedkarska.pl/ zarejestruj się swoimi danymi,

Zdaj egzamin, a wynik egzaminu przynieś wydrukowany do skarbnika koła. można to zrobić przez  Okręg PZW w Krośnie » Koło PZW Baligród tylko teraz jestem ciekaw czy skarbnik z moja koła by to akceptował jak bym mu przyniósł zaświadczenie że zdałem na Kartę przez internet 



U mnie w kole to przeszło, przyniosłem wydruk z tego niby egzaminu potem miła rozmowa o regulaminie i po sprawie. Ale zapłacić musisz. (2013/11/06 14:03)

sebaworoch


Jak masz niemiecki paszport to po kłopocie (obcokrajowcy czasowo przebywający w kraju są zwolnieni z tego obowiązku)

żarcik taki....

(2013/11/07 11:29)

osa12


Prowadzona przez PZW strona kartawedkarska.pl łamie polskie prawa ustawy o rybactwie śródlądowym. PZW przeprowadzając egzaminy nie ma prawa egzaminować ze znajomości swojego regulaminu RAPR (regulamin może obowiązywać tylko członków stowarzyszenia PZW) a wydanie karty wędkarskiej nie ma nic wspólnego z tym stowarzyszeniem! Można mieć Kartę Wędkarską i nie być członkiem PZW !!! (2013/11/08 12:50)

Roxola


Nie wystarczy tylko przeczytać, ale trzeba zrozumieć co się czyta !

Aby wstępnie zdać egzamin na kartę wędkarską z wykorzystaniem systemu znajdującego się pod adresem www.kartawedkarska.pl należy się zarejestrować, prawidłowo odpowiedzieć na pytania, a następnie udać się do najbliższego Koła lub Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego (właściwego dla miejsca zamieszkania osoby zdającej), gdzie Komisja Egzaminacyjna będzie mogła potwierdzić znajomość zagadnień związanych z wędkarstwem.


Czym innym jest potwierdzenie znajomości zagadnień związanych z wędkarstwem, jeżeli nie egzaminem ?

Nie ma przymusu członkostwa, żeby otrzymać potwierdzenie o zdaniu egzaminu. (2013/11/08 14:09)

osa12


Nie wiem do kogo ta uwaga ?System www.kartawedkarska.pl zadaje pytania między innymi z RAPR co jest łamaniem prawa.RAPR nie obowiązuje na egzaminie na kartę wędkarską !!
Przykładowe niezgodne z prawem pytanie:Źródło: Karta wędkarska

Kto ma prawo do wędkowania w wodach użytkowanych przez PZW?


(2013/11/08 14:47)

89krzysztof


a egzaminy w dzisiejszych czasach to fikcja .. płacisz , dostajesz, nic nie zdajesz ... :) (2013/11/08 15:04)