Karpie Lublin

/ 7 odpowiedzi
Witam! 
Jako, że zbliżają się święta i temat jest na czasie - chciałbym się dowiedzieć gdzie w Lublinie ( czy np zalew zemborzycki - oczywscie jesli nie zamarzniety bo na podlodowe lowienie jestem jeszcze zbyt mało doswiadczony ) lub w bliskich jego okolicach można się pokusić o złowienie karpia? :) jeśli ktoś z Was wędkarzy zna takie miejsce to byłbym również wdzięczny za wskazówki dotyczące sposobu nęcenia i łowienia :) prywatne łowiska też w ostateczności wchodzą w gre - po prostu chciałbym złapać własnego karpia :)
pykuu


Zalew Zemborzycki odpada, karpi jest tam jak na lekarstwo. U nas w Lublinie to tylko łowiska komercyjne jeżeli chodzi o karpia, trafiają się w Bystrzycy i Wieprzu, ale trzeba umieć go porządnie zwabić. (2014/12/15 21:08)

pawkos29


Dzieki za info , a znasz moze jakies lowisko komercyjne godne polecenia ? :) (2014/12/16 15:27)

JKarp


Cicha Woda, Wzory.JK (2014/12/16 15:34)

pawkos29


dziekuje :) a jesli chodzi o przynete lub zanete jest cos godnego polecenia? ;) (2014/12/19 17:00)

JKarp


Na ten moment proponuję białe robaki, ewentualnie jakiś pelecik.Zanęty mało, raczej bez wyraźnego zapachu ale jokers nie będzie przesadą nawet jak łowisz na sprężynę. Dobrym pomysłem może być użycie Magot Clip na jakimś niewielkim haczyku tzn nr 8 lub 10.
Zanim pojedziesz proponuję zadzwonić czy łowiska są jeszcze czynne. No Wzory już są zamknięte. Znajdź w galerii zdjęcia 245 i 246 :-)))
JK
(2014/12/19 17:36)

darrek


witam wzory zamarzły jak i zalew a przynęta to rosówka najlepiej mi się sprawdzała (2014/12/19 19:15)

pawkos29


Czyli zwykłe łowienie na zalewie nie wchodzi obecnie w gre? w sumie mieszkam niedaleko ale obecnie nie mam po pierwsze czasu sprawdzic a po drugie wole sie upewnic co starsi koledzy mysla o lowieniu obecnie nad zalewem :) a odnosnie zdjec z galerii to oczywiscie znalazlem i jak sie domyslam jest tam Pan razem ze swoja zdobycza, nic tylko pogratulowac  i zyczyc sobie samemu takiego okazu ! ;) (2014/12/21 12:25)