» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Karp a sp豉wik .

Metody: Karp
Ryby: Karp

utworzony: 2010/06/07 15:25

Witam U mnie w kole zblizaja sie zawody , zamierzam lowic na splawik , o wadze 2,5 gram.

Gl闚nie nastawiam sie na karasie.Posiadam tez splawiki 3 i 6 gram , Chcialbym zlapac karpia , lub lina , ale nie wiem jak zamontowac zestaw na splawik zeby bylo to odpowiednio na karpia , ktos mi m闚il zebym zalozyl jakas lezke na zylke(chyba chodzilo mu o ciezarek) .

Pom霩cie mi , podpowiedzcie mi w jakich miejscach szukac karpia i jak sie zachowa splawik przy jego braniu.

Prosze o pomoc.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/06/07 15:51

Co do sp豉wika a karpia to 鄉ia這 mo瞠sz za這篡 l瞠jsze sp豉wiki b璠ziesz widzi豉 s豉be brania.

Co do ci篹arka to jest przelotowy w kszta販ie 貫zki. Sam z這wi貫m karpia 55cm na sp豉wik 3 gramowy.

Co do zachowa sp豉wika oj to jest zr騜nicowane, brania r騜ne r騜niste, od delikatnych przynurze lub wyp造ni耩, po po這瞠nie sp豉wika i tak pozostanie nawet do d逝giej chwili ewentualnie leszczowe brania bo i takie mi sie zdarza造. No i wiadomo uderzenie i nawet nie zd捫ysz zaci望 jak ju kijem bije takie s brania. Nie wiem od czego to zale篡 na jednym akwenie jest spora gama bra.

Co do szukania nie masz za du穎 mo磧iwo軼i bo to s zawody, ajakie wylosujesz stanowisko b璠zie zale瘸這 od losu.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/06/07 16:03
A zakladajac zestaw na splawik , po dociazeniu zplawika to te lezke tez sie zaklada>? A jesli tak to w kt鏎ym miejscu?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/06/07 17:13

κzka jest przelotowa. Zak豉dasz stoper sp豉wik 貫磬a przelotowa odpowiedni gram do sp豉wika a potem 鈔ucinami doci捫asz ca造 zestaw.

Masz linka przeczytaj co i jak s zdj璚ia i r騜ne zestawy sp豉wikowe. Sam co ju zaczerpn掖em

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,splawik-sygnalizacja-bran,21772

Podgl康 zdj耩 na forum dost瘼ny jest tylko dla zalogowanych u篡tkownik闚.

za堯 konto lub zaloguj si

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/06/07 23:37
mysle ze powinienes tez poczytac o metodzie MATCH czyli poularnej odleglosciowce w zaleznosci na jakiej odleglosci bedziesz lowil do tego splawik typu wagler  jest wysmienity i bardzo czuly sam stosuje takie zestawy powodzenia ;)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/06/10 07:08

Panowie dziekuje za pomoc , wczoraj bylem na rybkach.Bylem od 17 do 21 i zlowilem 4 liny ( 25 , 28 , 32 , 35 cm) 2 karpie ( 42 , 37 ) Leszcza 35 cm , plocie 4 ( nawet 27 cm) i 10 karasi.

Caly zestam mi zadzialal choc lowilem na splawik zylka spiningowa i bez przyponu to wszystko jest ok , Taki zestaw w moim lowisku nadaje sie idealnie jeszcze raz dzieki za pomoc.

zg這 naruszenie

Reklama

strona g堯wna forum

Google