Kalendarz brań

/ 11 odpowiedzi
czy wiezycie w to co mowi kalendarz bran?
kierujecie sie nim?
jestem ciekawy co o nim sadzicie
MaReX28


nie chce nic mowić ale chyba tutaj http://forum.wedkuje.pl/post/czy-wierzycie-w-kaledarz-bran/17604/0 była już o tym mowa ale ja dodam że nie wierze w takie coś co można nazwać kalendarzem brań. Moim zdaniem człowiek wymyślił to po to aby ktoś z radością wierzył w to że dzisiaj będzie miał szczęśliwy dzień i nałapie się ryb że mu siatka pęknie. (2010/01/04 19:50)

goryl25


Ja kiedyś jak miałem 10 lat to jak tylko były w kalendarzu dobre brania to zaraz leciałem biegiem nad wode :P teraz się dziwie jak byłem taki głupi że wierzyłem w ten bubel w wiadomościach wędkarskich :D ale śmiejcie się , raz byłem na rybach i dobre brania miały się kończyć o 14:00 i równo o tej godzinie się skończyły :O ale to na 100 % był przypadek :) więc ja w ten bubel nie wierze :) niech się inni też wypowiedzą bo jestem też ciekawy jak inni w to wierzą :)  (2010/01/04 19:53)

MaReX28


Też miałem kilka takich sytuacji ale to też musiał być przypadek. Bardzo dużo razy mialem na odwrót ale na moją korzyść. W kalendarzu pokazywali że słabe brania przez cały dzień a tym czasem ja wyciągnąłem szczupaczka 65 cm i byłem szczęśliwy...... Ale poza tym wg mnie to bzdura bo przecież kto może wiedzieć z ludzi którzy tworzą takie kalendarze np. gdy robi taki kalendarz 1 stycznia to skąd może wiedzieć np że 31 sierpnia będą idealne brania???? (2010/01/04 20:03)

goryl25


No mnie to samo dziwi że skąd on wie np. miesiąc naprzód jakie będą brania (wiadomości wędkarskie) mi się wydaje że oni robią to bo myślą że tak jak ja miałem , że małe dzieci będą się na to nabierać :P chyba są śmieszni że ja teraz się na to nabiore :P

(2010/01/04 20:17)

MaReX28


Dokładnie tak...... Chociaż słyszalem już o takich którzy dogłębnie wierzą w to co tam pokazują. Mówią wtedy że to na pewno robili jacyś eksperci i oni powinni wiedzieć. Bez komentarza..... Jeżeli jest to umieszczane na stronie internetowej np WW to OK ale po co tracą oni pierwszą stronę w gazecie?? (2010/01/04 20:22)

goryl25


u mnie w domu nawet taki mieszka o jakim mówisz a na wiosce nawet trzech takich mieszka co wierzą w ten kalendarz i kupują tą gazete tylko dla kalendarza od kiedy tylko pamiętam :D to jest mój Tata i mój dziadek i mój wujek :D oni tak wierzą w ten kalendarz że bez gazety to na ryby nie jadą ;P ja próbuje im to przetłumaczyć i zabij ich a oni nie dadzą sobie przetłumaczyć <lol2> (2010/01/04 20:31)

u?ytkownik7463


Powiadają, że wiara czyni cuda:)  Skoro tak mocno sa przekonani, że złowią to zrobią wszystko żeby złowić, będą cierpliwi i w końcu złowią:) (2010/01/04 20:57)

goryl25


no tylko jeszcze trzeba umieć łowić ryby :P mój tata umie łowić ale płotki :D i umie też zrywać plecionki 0,15 i łamać szczytówki od feedera na wzdrędze 10 cm :D a tak poważnie to załapał takie glony i zaciął z całej siły i po ptokach :P i później ja swoim zestawem zaplątałem o jego zerwany i wyciągłem jego krokodyla :D i teraz się wszyscy śmieją że wyciągnął krokodyla :D (2010/01/04 21:30)

u?ytkownik5269


Moim Zdaniem czasami to sie sprawdza bo nawet fazy księzyca teperatura ma znaczenie na dobre czy złe brania (2010/01/05 13:19)

goryl25


A gdzie tam ci się to sprawdza , to tylko ludzka głupota że to wymyślili :) i tak jak już wspomniano , tylko tracą pierwszą strone w gazecie , gdzie mogli by coś lepszego umieścić :)

(2010/01/05 13:51)

u?ytkownik5269


moim zdaniem to sie na 50*/* sprawdza (2010/01/07 14:10)