» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Witam bra w璠karsk
chcia豚ym si podzieli wiedz  i do鈍iadczeniem na temat jeziora Zyzdr鎩 Ma造 oko這 2 km od miejscowo軼i Spychowo.
Sp璠zi貫m tam 2 tygodnie lipca zesz貫go roku. Zacz掖em oczywi軼ie od zasi璕ni璚ia informacji w internecie. I jakie by這 moje zdumienie , 瞠 tak ma這 informacji na temat tego jeziora.
Trafi貫m na opis jedne go軼ia , kt鏎y chyba by amatorem i to przez du瞠 A. W opisie podawa , 瞠 te jezioro to lodowisko  i opr鏂z ma貫j p這tki i okonka to tam nic nie ma , nawet poda z kt鏎ego pomostu 這wi.
Zar璚zam wam ,瞠 to by造 brednie gdy 這wi帷 z tego samego pomostu mia貫m niez貫 wyniki w postaci lin闚 ,kt鏎ego jest tam du穎 i to o masie od 0.5 kg do 2.5 , leszcza mo瞠 nie okazy  , ale od 0,30 do 1,5 kg. Do tego p這 do 30 cm i w璕orze , co do szczupaka to nie by這 wielkich sensacji bo to i nie sezon na niego , ale zdarza造 si sztuki po 70 cm, tylko trzeba mie troch poj璚ia na temat w璠kowania ,ryba sama nie przyjdzie.
Przyn皻 stanowi豉 kukurydza i czerwony robak.
Mog zar璚zy , 瞠 ryba tam jest, gdy to jest pierwsze jezioro na Mazurach na kt鏎ym po這wi貫m rybek do woli.
Jedynie minusem jest fakt , 瞠 nad tym jeziorem jest ma這 baz noclegowych.
Ja by貫m w o鈔odku , kt鏎y nazywa si (O吐ODEK NA CYPLU) po wpisaniu w Gooogle tej nazwy wy鈍ietli si info. na temat tego o鈔odka. Warunki nie za specjalne poniewa o鈔odek pami皻a czasy komuny , ale w璠karzowi to nie powinno przeszkadza.Op豉ta za 2 tygodnie w璠kowania z brzegu i 堯dki to 90 z.mo磧iwo嗆 wynaj璚ia 堯dki w o鈔odku.
Wybra貫m si tam ponownie w po這wie wrze郾ia na szczupaka. Nie by這 tak 幢e w ci庵u 3 godz. p造wania mieli鄉y z這wionych 16 szczupak闚 z tego 4 sztuki powy瞠j 70 cm.
Nie twierdz , 瞠 takie efekty s na co dzie, bo to zale篡 od wielu czynnik闚, jak ryba nie 瞠ruje to cho by jej (D) miodem smarowa to nie b璠zie bra.
砰cz po豉mania kija

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/04/18 19:12
Mo瞠 kto jeszcze podzieli si opini na temat tego 這wiska?  Faktycznie w necie za wiele nie ma w temacie.

Ten post by edytowany przez autora o godzinie: 19:17:01
zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/12/07 14:45
υwi kto tam ? Zna 這wisko .Jest sens jecha tam ok. 500km w jedn strone. Cel to szczupak , sandacz , lin ew. wielki leszcz.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/12/07 18:18
Faktycznie zbyt du穎 miejsca nie ma.  Ja korzystam z jezioro.com.pl  pod tym adresem znajduj si opisy i zdj璚ia z jezior i okolic.
Ps. Co za si tyczy recenzji w璠karskich zawsze traktuje je z du膨 nieufno軼i . S ludzie kt鏎zy celowo wprowadzaj w b陰d w ,,zazdro軼i " o ,,swoje " 這wisko. Ja w obawie przed tkzw. chamstwem po prostu ,,moich " miejsc闚ek nie zdradzam.
Julian.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/12/08 09:21

Mia貫m tam w tym roku zawody spinningowe rozgrywane z 堯dek. Du穎 jest kr鏒kich szczupak闚 w przedziale25-45cm. O wymiar jest trudno,w czasie zawod闚 pad tylko jeden. Sporo jest 豉dnego okonia. Kwater mieli鄉y w o鈔odku'' Na cyplu"'. Miejsce jest super ale warunki w o鈔odku s sparta雟kie.

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google