Jezioro Warmińsko-Mazurskie

/ 4 odpowiedzi
Witam serdecznie, wybieram się ze znajomymi na majówkę... Szukamy miejsca w woj. Warmińsko-mazurskim gdzie można połowić rybki, najlepiej jezioro z jakimś ośrodkiem- domkami, ze swobodnym zejściem do akwenu wodnego,pomostami, plus możliwością wypożyczenia łódki:) Dodam ze każdy z nas ma kartę ale na woj. Mazowieckie i czy wiecie czy jest możliwość opłaty na dane jezioro np na 4 dni/tydzień? Metoda gruntowa i spinning. Moglibyście polecić jakiś ośrodek? Pozdrawiam i czekam na odp...:)
tojaartek


Lesnejezioro.pl . To nie osrodek a agroturystyka na poziomie. Nad samym jeziorem, przepieknym. Łôdka byla w cenie, nie wiem jak teraz. Do wody z 15 m , 6 pomostow. Na skraju wsi, kilkaset metrow wlasnego brzegu. Jak bedziesz ogladal zdjecia, zobaczysz mnie tam z wedka na pomoscie. Najlepsze wyniki byly na splawik przy grążelach. Ładna płoc, lin , leszcz. Czystosc i kolor wody jest powalajacy. Za grazelami jest ostry spadek i robi sie powaznie gleboko. Jedno z urokliwszych miejsc w jakich bylem. Pozdrawiam. P.s. jeziorem opiekuja sie szwaderki.pl (2014/04/10 23:38)

fafka90


Polecam jezioro Wersminia,piekne szczupaki, leszcze,liny,sumy:) malo jest takich jezior w Polsce, Pozdrawiam (2014/04/11 12:18)

SVT


Witam serdecznie, wybieram się ze znajomymi na majówkę... Szukamy miejsca w woj. Warmińsko-mazurskim gdzie można połowić rybki, najlepiej jezioro z jakimś ośrodkiem- domkami, ze swobodnym zejściem do akwenu wodnego,pomostami, plus możliwością wypożyczenia łódki:) Dodam ze każdy z nas ma kartę ale na woj. Mazowieckie i czy wiecie czy jest możliwość opłaty na dane jezioro np na 4 dni/tydzień? Metoda gruntowa i spinning. Moglibyście polecić jakiś ośrodek? Pozdrawiam i czekam na odp...:)


Tutaj znajdziesz wszystko. Opisy, ceny, sam musisz zdecydować, aby później nikogo nie przeklinać. Opłaty na łowiska i łodzie są, w ośrodkach w ,których będziesz wynajmował zakwaterowanie.http://mojemazury.pl/jeziora (2014/04/11 13:06)

Artur z Ketrzyna


Polecam jezioro Wersminia,piekne szczupaki, leszcze,liny,sumy:) malo jest takich jezior w Polsce, Pozdrawiam

Z moich okolic ja z ośrodkiem to Werszminia, choć już tez traci tę atrakcyjność...
Nadał piękne malownicze i czyste jezioro. Ale sum europejski robi swoje... (2014/04/16 15:41)