Jezioro Szelment Wielki

/ 7 odpowiedzi
witam, macie iakieś szersze pojęcie o tym jeziorze,jak tam z drapierznikiem.?
margor1976


widze że to forum jest martwe ,nic tu wogóle się nie dzieje,zero jakich kolwiek dyskusij,.................................................................................................................................................................................................................................................................................................... (2009/02/04 21:09)

Gregoreczek


Dlaczego sądzisz że nic sie nie dzieje ?
Może po prostu wiele osób nie wiem co to jest za jezioro ?
Ja osobiście też nie wiem ;)
Sprawdź inne wątki. Tam masz bardzo dużo postów,
więc martwym bym tego forum raczej nie nazwał.
Pozdrawiam (2009/02/04 22:52)

margor1976


witam. morze jest ktoś w posiadaniu mapy batymetrycznej jez szelment wielki. gregoreczek to jest pojezierze suwalskie , bardzo ładne jezioro , i oaza dużych drapieżników... (2009/02/12 21:29)

skoment


No to może ja coś wrzucę. Uważąm, że jest to w chwili obecnej jezioro nr 1 jeżeli chodzi o dużego zębatego w okolicach Suwałk. Bardzo intensywne zarybienia robią swoje, trochę przyciśnięto kłusoli, a straż rybacką można spotkać dwa razy dziennie. Dlatego nie polecam kombinowania z brakiem zezwolenia, albo śmigania na trollingu bez dodatkowej dopłaty. Generalnie ryby jest sporo w porównianiu z innymi jeziorami. Organizując tam zawody zawsze mieliśmy bardzo dobre wyniki. Zapraszam serdecznie na zawody 3 maja, będzie można się przekonać jaki potencjał tkwi w tej wodzie. (2009/04/17 06:46)

lysy1844


no ja bym coś popisał (2014/11/12 20:50)

bazyl1976


Witam ja posiadam mapę batymetryczną tego jeziora, podaj mail to prześlę, pływałem tam z echosondą, dno dość zróżnicowane, tak naprawdę to sam dokładnie nie wiem gdzie szukać zębatego, a co do straży rybackiej to się zgadzam, nawet kilka razy dziennie można ich tam spotkać :) (2014/12/02 11:11)

bazyl1976


http://www.wedkuje.pl/lowisko,szelment-wielki,14029 (2014/12/02 11:13)