jezioro Portowe / Szczecin

/ 6 odpowiedzi
Mam pytanie w sparwie jeziora portowego (Szczecin),jak dojechać do drugiej strony nie od strony działek czy jest mozliwość dojechania wzdłuż regaliczki?Czy tez jest inna trasa i czy po tych deszczach jest przejezdna.

u?ytkownik559


Tego lata dość dokładnie zbadałem to jezioro i jego otoczenie i według mnie nie ma żadnej innej drogi dojazdowej oprócz tej, o której napisałem opisując jezioro Portowe. Od strony Regaliczki i wyspy Puckiej nad jezioro można dotrzeć tylko pieszo. Człowiek jednak jest istotą omylną i jeśli znajdziesz drogę dojazdową nad brzeg jeziora od strony Regaliczki albo północnej zatoczki, to daj znać. Może jest droga w pobliże brzegów - droga przez ogródki działkowe...
Pozdr (2009/10/31 21:49)

manwe1


Witam serdecznie !

Szukam na forum jak dojechać do jez. Portowego i bez sukcesów ! Czy któryś z zacnych kolegów mógłby podzielić się tą wiedzą ?! 

Z góry dziękuję i pozdrawiam brać wędkarską !!!

(2010/06/05 20:00)

szymbor


co do portowe to uważajcie dużo kleszczy w trawie (dzisiaj byłem, wyniki zerowe :P ).... ogólnie na jezioro można dojść od dwóch stron (no chyba że ktoś zna inne drogi) ... jedna droga prowadzi od strony działek gdzie trzeba wjechać na wsypę puckę a druga to wzdłuż torów ... i to jest właśnie problem bo jeziora nie da się obejść dookoła od jednej strony ponieważ na przeszkodzie staje nam regaliczka .... od strony działek znajdziemy kilka dobrych miejsc do łowienia ... przejdziemy do nich przez mały lasek ... grunt pewny pod nogami ... druga droga od strony torów wygląda inaczej ... teren bagienny, grząski... ciekawe miejsca a szczególnie ta zatoczka co jest zaraz przy regaliczce, kłopot mogą nam tylko sprawiać drzewa ale nie jest aż tak źle ... postaram się jeszcze dzisiaj lub jutro wrzucić jakąś mapkę aby pokazać dokładniej drogi dojścia :) i opiszę jeszcze dokładniej trasę :) (2010/06/05 21:14)

manwe1


zięki kolego bedę wdzięczny !

Pozdrawiam

(2010/06/06 06:43)

GhostRider89


Chętnie moge pokazać uroki jeziorka Portowego, o w schodzie słonca rybki nie samowicie sie rzucają az miło popatrzeć (2011/08/08 20:53)