Jezioro Nyskie(Głębinów) - zasiadka

/ 2 odpowiedzi
Witam serdecznie!
Chciałbym się jutro wybrać na w/w łowisko na nockę z nastawieniem na drapieżnika - metoda (grunt - martwa rybka). Czy ktoś z szanownych kolegów mógłby mi podpowiedzieć od której strony najlepiej usiąść ,bo nigdy tam nie byłem. Nie chcę żeby mi ktoś podał na talerzu sprawdzoną swoją miejscówkę ale mniej-więcej gdzie w tym okresie są jakieś szanse na kontakt z rybką? Dziękuję!
grzesiek35


Nie wiem kolego,czy ci sie oplaca tam jechac. Zasiegnij gdzies języka na temat stanu wody. Bylem tam,tzn w Wójcicach na wyspie i byl niski stan wody,a od 20 pazdziernika jescze mieli spuszczac. Kolega w nocy złowil sandacza 67cm, a my leszcze i leszczyki.Pozdrawiam. (2014/10/26 11:15)

Daishi


Byłem ze znajomym z soboty na niedzielę ja z nastawieniem na drapieżnika ( wypróbowałem spining , karaśka na spławiku , płotkę z gruntu i na martwe rybki oraz filety ) efekt = 0 brań.
Kolega łowił na feeder leszcze i brały ale bardzo delikatnie na dość odchudzone zestawy -efekt = 5 leszczy w przedziale 48-55 cm. Byliśmy od strony Głębinowa i faktycznie -rozmawiając z dwoma wędkarzami którzy tam częściej łowią stwierdzili że jest bardzo niski stan wody obecnie na zbiorniku.Nocka była pogodna i zimna!! (2014/10/26 21:36)