Jezioro Mórka koło Śremu

/ 4 odpowiedzi
Witam wykupiłem zezwolenie na ten zbiornik chciałbym się czegoś dowiedzieć o tej wodzie. Jakie ryby w niej występują na jakie przynęty wędkować, jakie okazy tam można spotkać i ogólnie relacje o tej wodzie ludzi którzy tam wędkują Pozdrawiam
starszy


Zależy o które jezioro pytasz. Mórką nazywane jest małe jeziorko we wsi, ale także długie przepływowe jezioro Dalewskie/Cichowskie, a oba te zbiorniki zdecydowanie się różnią charakterystyką.

Pozdrawiam

Marek (2013/07/10 06:05)

tablo888


Witam dziękuje za odpowiedz chodzi mi o to małe jeziorko we wsi koło spółdzielni za wszelkie informacje dziękuje. Na Cichowo mam kartę wędkarską ale głównie wędkuje jesienią na trolling.

Pozdrawiam

Krystian (2013/07/10 20:16)

kapek944


na tym jeziorze wystepuje dosc duzo lina i karasia zlotego i srebrnego ale nie jest je tak latwo zlapac , jezioro od strony lasku jest plytsze a od strony spółdzielni jest glebiej max glebokosc jeziorka to 2,5m dno jest muliste i porosniete rogatkiem latem jezioro jes dosc mocno zarosniete. (2014/02/12 16:34)

z@mela


W okolicy śremu i dolska jest   troche jezior i mam pytanie do mieszkańców   teych terenów   w których jeziorach PZW   można   uzywać  środków pływających  i  warto  w sezonie  przyjechac w poszukiwaniu okoni, szczupaków i sandaczy ?  dodam ze  nigdy tam nie wędkowałem   a kusi mnie  zapoloać w jeziorze a nie zaporowym szambie. (2014/02/12 19:28)