Jezioro Lichnowy.

/ 4 odpowiedzi
Jaki gatunek ryby, bierze na wędkę najczęściej na tym jeziorze? Czy jest głębokie a może odwrotnie - płytkie? Nie podoba mi się fakt, że  praktycznie wszystkie , pomniejsze jeziora o względnie czystej wodzie - mają kąpieliska (wiejskie lub miejskie ), niemniej jednak atrakcyjne porozumienie mego okręgu z PZW Gdańsk oraz stosunkowo niewielka odległość -  kuszą, by zawitać na jeziorze Lichnowy  z wędką.
fantastic


Jaki gatunek ryby, bierze na wędkę najczęściej na tym jeziorze? Czy jest głębokie a może odwrotnie - płytkie? Nie podoba mi się fakt, że  praktycznie wszystkie , pomniejsze jeziora o względnie czystej wodzie - mają kąpieliska (wiejskie lub miejskie ), niemniej jednak atrakcyjne porozumienie mego okręgu z PZW Gdańsk oraz stosunkowo niewielka odległość -  kuszą, by zawitać na jeziorze Lichnowy  z wędką.

Jest lin , karaś, karp , szczupak,leszcz,jezioro raczej płytkie 5-6 metrów max. (2014/12/14 22:06)

u?ytkownik149822


Jaki gatunek ryby, bierze na wędkę najczęściej na tym jeziorze? Czy jest głębokie a może odwrotnie - płytkie? Nie podoba mi się fakt, że  praktycznie wszystkie , pomniejsze jeziora o względnie czystej wodzie - mają kąpieliska (wiejskie lub miejskie ), niemniej jednak atrakcyjne porozumienie mego okręgu z PZW Gdańsk oraz stosunkowo niewielka odległość -  kuszą, by zawitać na jeziorze Lichnowy  z wędką.

Jest lin , karaś, karp , szczupak,leszcz,jezioro raczej płytkie 5-6 metrów max.

Czyli świetna woda w sensie wędkarskim. A proszę  mi powiedzieć:czy często trafiają się np: karasie?Pozdrawiam. (2014/12/14 23:11)

fantastic


Dość często ,ale jakbyś chciał połowić karasie to kilka kilometrów od lichnów jest jezioro ostrowite ,karasia w bród z ty że Ostrowite to już woda pgr Charzykowy. (2014/12/15 20:18)

u?ytkownik149822


Dość często ,ale jakbyś chciał połowić karasie to kilka kilometrów od lichnów jest jezioro ostrowite ,karasia w bród z ty że Ostrowite to już woda pgr Charzykowy.

Dzięki za te informacje, postaram się sprawdzić to jezioro. Pozdrawiam. (2014/12/17 09:29)