» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Rejestr połowu ryb potrzebny

Czy jeżeli w rejestrze w spisie łowisk nie ma jeziora to tam nie potrzeba prowadzić rejestru połowów.??? łowię tam dosyć często i zawsze zapisuje ale nie wiem czy jest taka potrzeba jeżeli niema go w spisie łowisk na którym prowadzony jest rejestr połowów. Odpowiedzcie ;)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/27 21:46
na odwrocie rejestru masz nazwy i nr lowisk ktore musisz wpisywac...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/27 21:47

Czy jeżeli w rejestrze w spisie łowisk nie ma jeziora to tam nie potrzeba prowadzić rejestru połowów.??? łowię tam dosyć często i zawsze zapisuje ale nie wiem czy jest taka potrzeba jeżeli niema go w spisie łowisk na którym prowadzony jest rejestr połowów. Odpowiedzcie ;)

Kazde jęzioro czy staw ma swój numer , musisz popytać innych wedkarzy jaki to numer. Pozdrawiam.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/27 21:52

Nie wiem czy dobrze myślę, ale jeżeli w spisie nie ma łowiska to może być tak że nie można tam łowić. Sprawdź najlepiej nie w rejestrze, a w wykazie wód udostępnionych do połowów w twoim okręgu. Jeżeli jest to jezioro w wykazie to możesz jeżeli nie ma to nie możesz, chyba że rządzi się to łowisko swoimi prawami. Tak też może być.

Rejestr nie jest wykazem wód więc na tym się nie wzorój mógł być błąd przy wydruku i zostało to pominięte.

Tak jak mówie sprawdź w  wykazie lub najlepiej zapytaj w swoim kole jedyną wiarygodną odpowiedź otrzymasz.

Pozdraiwma i połamania życzę.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/27 21:55

Nie wiem czy dobrze myślę, ale jeżeli w spisie nie ma łowiska to może być tak że nie można tam łowić. Sprawdź najlepiej nie w rejestrze, a w wykazie wód udostępnionych do połowów w twoim okręgu. Jeżeli jest to jezioro w wykazie to możesz jeżeli nie ma to nie możesz, chyba że rządzi się to łowisko swoimi prawami. Tak też może być.

Rejestr nie jest wykazem wód więc na tym się nie wzorój mógł być błąd przy wydruku i zostało to pominięte.

Tak jak mówie sprawdź w  wykazie lub najlepiej zapytaj w swoim kole jedyną wiarygodną odpowiedź otrzymasz.

Pozdraiwma i połamania życzę.

faktycznie może być tak że to staw czy jęziorko prywatne ?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/28 01:02
Koledzy jedyna sensowną odpowiedź dał kolega silos reszta to cóż gdybania tylko i wyłącznie.
prawda jest taka że jeśli łowisko jest w pzw a nie ma go w Twoim rejestrze to: a)masz stary rejestr, b)nie ma go tam  po prostu jest za mało znaczącym akwenem.
o tyle o ile w przypadku a możesz iść  odebrać nowy rejestr (pomijam już tutaj fakt czemu stało się tak że możesz mieć rejestr stary) a w przypadku b) nie musisz nic pisać w rejestrze.
Inszą inszością jest że podczas kontroli z PSR podając rejestr do kontroli uzyskałem odpowiedź iż to jest tylko dla pzw i oni tego i tak nie sprawdzają.
Wodom Cześć

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/05/28 09:40
Cześć ,,lesiooo''! Tak koledzy już Ci dużo odpowiedzieli na pytanie-Najpewniej w danym kole na tym terenie gdzie te jeziorko jest! ale też zerknij w ten wykaz czy nie masz rubryki ..Pozostałe wody stojące czy taż płynące! powinien być na samym końcu wykazu łowisk, ogólny numer dla łowisk nie ujętych w tym wykazie!
- Mimo to,jak ktoś tam wędkuje to podejdź i pogadaj co i jak- ale Sam upewnij się na 100% w kole pzw! Bo ja sam jestem ciekawy ,jeżeli to duże jeziorko,to dlaczego go nie ma na wykazie w rejestrze! Pozdrawiam:) 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/28 16:58
OKi dziękuje za podpowiedź. Dowiedziałem się że to jezioro jest dzierżawione. I to może być przyczyną braku wpisu w rejestrze. Ale na wszelki wypadek będę wypełniał rejestr, tylko nie będę wypełniał nr. łowiska bo go nie znam ;p. 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/30 00:12
Z tego co wiem to niewiele kół daje do wypełnienia ten bzdurny kwit

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/05/30 07:55

Koledzy jedyna sensowną odpowiedź dał kolega silos reszta to cóż gdybania tylko i wyłącznie.
prawda jest taka że jeśli łowisko jest w pzw a nie ma go w Twoim rejestrze to: a)masz stary rejestr, b)nie ma go tam  po prostu jest za mało znaczącym akwenem.
o tyle o ile w przypadku a możesz iść  odebrać nowy rejestr (pomijam już tutaj fakt czemu stało się tak że możesz mieć rejestr stary) a w przypadku b) nie musisz nic pisać w rejestrze.
Inszą inszością jest że podczas kontroli z PSR podając rejestr do kontroli uzyskałem odpowiedź iż to jest tylko dla pzw i oni tego i tak nie sprawdzają.
Wodom Cześć

Człowieku o czym ty piszesz ,nowy???????????  stary rejestr?????????? rejestr jest rejestrem tam są wpisane znaczące akweny , a jeżeli nie ma wody wpisanej to nad wodą na tablicy jest numer łoiska (chyba że i tablice zdewastowano)wtedy zapytać albo innych wędkarzy o numer łowiska, albo w kole do którego należysz.Pamiętaj że w rejestrze nie musi być numeru tego łowiska.

zgłoś naruszenie

Reklama

95-07446 WATHOSE GR46

95-07446 WATHOSE GR46 - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Solidne, elastyczne i lekkie. Doskonała jakość wykończenia i niewielka waga. W komplecie praktyczna saszetka. Materiał spodniobuty: 100% Nylon pokryty PVC Materiał saszetka: 100% Nylon pokry

cena: 159,00 PLN

strona główna forum

Google