Jeremy Wade w Polsce?

/ 15 odpowiedzi
Witajcie,

wczoraj od szwagra usłyszałem , że Jeremy Wade znany z programu "Rzeczne potwory" łowił w Polsce sumy na Wiśle...szukałem w necie coś na ten temat ale w ciągu kilku minut nic nie znalazłem...

Farmazon czy rzeczywiście nagrywali jakiś odcinek u nas?

Pozdrawiam
SVT


Witajcie,

wczoraj od szwagra usłyszałem , że Jeremy Wade znany z programu "Rzeczne potwory" łowił w Polsce sumy na Wiśle...szukałem w necie coś na ten temat ale w ciągu kilku minut nic nie znalazłem...

Farmazon czy rzeczywiście nagrywali jakiś odcinek u nas?

Pozdrawiam

W TV na Polsat Play była zapowiedź reklamowa, że Jeremy się wybiera do Polski. Aby pokazać że w naszych trudnych rzekach też są potwory. (2014/12/21 08:12)

Pimik


Z tego co czytałem to w tym sezonie nie mają w planach nagrywania w europie, ale kto wie;) może pokaże jak radzić sobie z wściekłym  jazgarzem  i jego kłami... Program na prawde świetny. (2014/12/21 08:24)

koles


Jeden z tych "telewizyjnych łowców'' nie pomne tylko nazwiska był juz w naszym pięknym i miodem płynącym kraju i przez 3 dni biczowania po jeziorach ,z wynikiem 1 szczupaczek około 30cm, podrapał się po głowie i stwierdził tylko , że polska to miły kraj. Więc żeby ten łowca potworów czasem też "gęby nie rozdziawił" ze zdziwienia. (2014/12/21 09:02)

wirefree


Lowil na Odrze miedzy innymi po niemieckiej stronie. (2014/12/21 09:35)

barrakuda81


Zapraszam faceta na środkową Wisłę.Najlepiej na cały rok - będzie miał większe szanse:-)Poważnie to chciałbym to zobaczyć... (2014/12/21 11:26)

perwer


Zapraszam faceta na środkową Wisłę.Najlepiej na cały rok - będzie miał większe szanse:-)Poważnie to chciałbym to zobaczyć...



Najpierw musiałbyś opowiedzieć mu przygode ,jak wściekły jazgarz złapał Cie za paznokieć i wciągnął pod wode . Każdy występ zaczyna sie od bajek ,no i na bajkach kończy .

 Masz wyobraźnię? (2014/12/21 13:03)

barrakuda81


Jazgarz potwór z Wisły:-)W okolicach Dęblina kąpiące się dzieci ujrzały mrożącą krew w zyłach scenę...Oto na ich oczach woda rozstąpiła się i na oko 8 metrowy jazgarz "zassał" pijącą opodal wodę krowę...W oka mgnieniu zwierze zniknęło w paszczy kolczastej ryby.Tylko żałosny przeciągły ryk zwierzęcia i ogromna plama krwi na powierzchni świadczyły o tragedii, która śię tu rozegrała...:-)))Zapraszamy Jeremy!I tak lubię jego filmy.Piękne plenery,ogromne ryby,ciekawe historie i unikalna atmosfera a że opowieści trochę naciagane - cóż,służą budowaniu klimatu.Chętnie obejrzałbym jak walczy z polskim bezrybiem:-) (2014/12/21 13:52)

roman76


Jazgarz potwór z Wisły:-)W okolicach Dęblina kąpiące się dzieci ujrzały mrożącą krew w zyłach scenę...Oto na ich oczach woda rozstąpiła się i na oko 8 metrowy jazgarz "zassał" pijącą opodal wodę krowę...W oka mgnieniu zwierze zniknęło w paszczy kolczastej ryby.Tylko żałosny przeciągły ryk zwierzęcia i ogromna plama krwi na powierzchni świadczyły o tragedii, która śię tu rozegrała...:-)))Zapraszamy Jeremy!I tak lubię jego filmy.Piękne plenery,ogromne ryby,ciekawe historie i unikalna atmosfera a że opowieści trochę naciagane - cóż,służą budowaniu klimatu.Chętnie obejrzałbym jak walczy z polskim bezrybiem:-)



Jednak masz wyobraźnię ,hehe (2014/12/21 13:57)

perwer


No Barakuda ,Jeremy byłby byłby z Ciebie dumny .... W programie rzeczywiście fajne plenery - jednak  zmarnowane przez reżysera .Program mógłby mieć duże możliwości - jednak Jeremy non sto gada - chwile urywku z fajnego pleneru - znowu 10 minut gada  i znowu urywek .
 Może przygoda z Polskim jazgarzem bardzie będzie pokazana . (2014/12/21 14:11)

troc


Jeremy Wade w Polsce? A po co? Bo na pewno nie na ryby... (2014/12/21 15:29)

kaban


... a może po skromnych posiłkach w świecie chciałby spróbować Polskiej kuchni i Polskiej gościnności ale czy jego (i ekipy) wątroba to wytrzyma ? Choć w Rosji przeżył...  (2014/12/21 19:44)

WLAD666


Proponował bym mu popróbować Rybniku na zalewie elektrowni, jak wiadomo największe sumy z tamtąd pochodzą, woda cały rok ciepła i się pasą;) (2014/12/21 19:51)

barrakuda81


Proponował bym mu popróbować Rybniku na zalewie elektrowni, jak wiadomo największe sumy z tamtąd pochodzą, woda cały rok ciepła i się pasą;)

Dobra myśl!W Czarnobylu już próbował i połowił ale detektor napromieniowania (czy coś tam) ciągle mu "popierdywał":-))) (2014/12/21 22:15)

szary


Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi :)

Pozdrawiam (2014/12/22 01:52)