Jellets MVDE vs Traper Ekspert

/ 1 odpowiedzi
Czy mieliście już do czynienia z tymi produktami? Chciałem poeksperymentować z pelletem haczykowym, bez włosa, do feederka i pickera (leszcz). Jeziora, łowienie na 3-5 metrach, zero uciągu, dno lekko muliste i żwir. Zielska prawie nie ma. Porządany przyłów czasem płoć, lin, węgorz. Dotychczas najczęsciej opędzałem się od jazgarza, drobnej płoci i krąpi kombinacjami: 6 kuku +mały czerwony, rosówa+1 kuku, 8-12 białych na agrafce  lub 2 czerwone czwórka. Wpadły mi w oko te dwa produkty, nie wiem, czy się nadają (trzymanie się haka, atrakcyjność jako przynęta dla dużych leszczy, trwałość,). Dziękuję z góry za wszystkie opinie dot. w.w. przynęt.
karwos33


Miałem do czynienia z MVDE Jellets. Są naprawdę fajne i skuteczne. Nie spadają z haka. Na Halibuta złowiłem kilka bardzo ładnych kleni na Warcie. Opakowanie 150g wystarcza na miesiąc łowienia (jeśli nimi nie nęcisz). Ogółem polecam zwłaszcza na wiosenne i jesienne łowienie, choć truskawka pewnie sprawdzi się idealnie na letnie liny, karasie, leszcze i karpie. Pozdrawiam (2014/07/06 19:54)