Jakie kulki na ten sezon?

/ 35 odpowiedzi

Witam

Jak w temacie, jakie kulasy będziecie serwować karpiom w tym sezonie??

Może zaczne od siebie, a więc w tym roku stawiam na własne kuleczki zrobione z gotowych mixów, stawiam na mixy-śmierdziuchy oraz przełamane owocem! Ze sklepowych ewentualnie dokupie jakieś popki!

Pozdrawiam

u?ytkownik39933


ryba i truskawka lorpio , club mix , red herring  solara i pływaki  quench solara , peach & mango dynamita i pieapple z mainline , nic po za tym ;) (2013/01/20 21:27)

u?ytkownik104372


A więc ze smaków to głównie ryba, krab, truskawka, wanilia itp. Z firm to Dynamite Baits, Tandem Baits, Traper i jeszcze pewnie jakieś inne, a to czas pokaże, zależy jak się sprawdzą:) (2013/01/20 22:39)

JKarp


CześćGCB, FB i Finkelde. Oczywiście IB też.JK (2013/01/20 22:44)

Ajwory13


Ja będę testował Top banana Solara, Sk30 SB, i zamierzam również spróbować połapać na Robin Red-a z Dynamite. (2013/01/21 11:18)

JKarp


Ja będę testował Top banana Solara, Sk30 SB, i zamierzam również spróbować połapać na Robin Red-a z Dynamite.



CześćKurde mi Top Banana dawały tylko leszcze gdzie bym nie łowił.Ale widziałem też jak karpie ładnie reagują na te kulki tylko zrobione z tego miksu.JK (2013/01/21 11:34)

Ajwory13


Ja będę testował Top banana Solara, Sk30 SB, i zamierzam również spróbować połapać na Robin Red-a z Dynamite.



CześćKurde mi Top Banana dawały tylko leszcze gdzie bym nie łowił.Ale widziałem też jak karpie ładnie reagują na te kulki tylko zrobione z tego miksu.JK

To mnie trochę zmartwiłeś......nie powiem. Ale ogólnie na wodzie na której łowie banan się zawsze sprawdzał więc i tak nie pozostaje mi nic innego jak spróbować. Czyli wygląda na to że miks ma inny skład niż gotowy produkt? Może po prostu dodatki do tego miksu były trafione.  (2013/01/21 12:10)

manitu


Panowie używał ktoś z was aromatów CC More?? Dają rade?? Przymierzam się do kupna jakiś 3 aromatów! A może polecicie jakieś dobre firmy? (2013/01/21 12:23)

JKarp


Cześć
Dokładnie tak było jak sądzę.
Dodatki były trafione.

Z CC Moore używałem dobrych kilka lat temu Live System i Meteora. Szczególnie Live System dawał dobre efekty.
Na Meteora skusił się taki oto ryb:http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=News&file=article&thold=-1&mode=flat&order=0&sid=1895
JK (2013/01/21 12:34)

frotto


Ja mam zamiar spróbować w tym roku kuleczek z Bait Zone GLM i Ochotkę. Próbował ktoś ??? (2013/01/21 13:04)

JKarp


CześćMiałem Czerwoną Rybę i jakieś jeszcze owocowe ( truskawa 99% ).Na te pierwsze z SB OmegaFish Ballanced miałem dobre efekty.JK (2013/01/21 13:11)

u?ytkownik39933


Ja będę testował Top banana Solara, Sk30 SB, i zamierzam również spróbować połapać na Robin Red-a z Dynamite.

 
też się zastanawiałem na top banana solara na amury ale wybrałem pineapple  z mainline (2013/01/21 14:16)

u?ytkownik39933


Panowie używał ktoś z was aromatów CC More?? Dają rade?? Przymierzam się do kupna jakiś 3 aromatów! A może polecicie jakieś dobre firmy?


mi sprawdziły się pływaki odyssey xxx  i ogólnie maja bardzo dobre opinie;) (2013/01/21 14:19)

u?ytkownik104372


A używał ktoś Dynamite Baits Monster Crab i Strawberry & Ice Cream? (2013/01/21 14:30)

u?ytkownik39933


A używał ktoś Dynamite Baits Monster Crab i Strawberry & Ice Cream?


 ja złowiłem  w tam tym roku na  pop upa  strawberry .... dyszkę  i kilka maluchów w granicach 3k-4kg  (2013/01/21 14:35)

u?ytkownik104372


A używał ktoś Dynamite Baits Monster Crab i Strawberry & Ice Cream?


ja złowiłem w tam tym roku na pop upa strawberry .... dyszkę i kilka maluchów w granicach 3k-4kg


Aha bo mam zamiar kupić na próbę jedno opakowanie na wiosnę i chyba na początek wybiorę Monster Crab. (2013/01/21 14:58)

u?ytkownik39933


A używał ktoś Dynamite Baits Monster Crab i Strawberry & Ice Cream?


ja złowiłem w tam tym roku na pop upa strawberry .... dyszkę i kilka maluchów w granicach 3k-4kg


Aha bo mam zamiar kupić na próbę jedno opakowanie na wiosnę i chyba na początek wybiorę Monster Crab.

 na monster craba nie łowiłem z dynamita łowiłem na peach & mango , pineapple , suida i truskawkę z lodami ;) (2013/01/21 15:03)

u?ytkownik39933


A używał ktoś Dynamite Baits Monster Crab i Strawberry & Ice Cream?


ja złowiłem w tam tym roku na pop upa strawberry .... dyszkę i kilka maluchów w granicach 3k-4kg


Aha bo mam zamiar kupić na próbę jedno opakowanie na wiosnę i chyba na początek wybiorę Monster Crab.

 na monster craba nie łowiłem z dynamita łowiłem na peach & mango , pineapple , suida i truskawkę z lodami ;)

* squida :) (2013/01/21 15:04)

u?ytkownik39933


Cześć
Dokładnie tak było jak sądzę.
Dodatki były trafione.

Z CC Moore używałem dobrych kilka lat temu Live System i Meteora. Szczególnie Live System dawał dobre efekty.
Na Meteora skusił się taki oto ryb:http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=News&file=article&thold=-1&mode=flat&order=0&sid=1895
JK

 fajny ten ryb :) (2013/01/21 15:23)

u?ytkownik26223


Przede wszystkim będe bazował na kulkach z mixów massive baits poprubuje Voodoo mix,Kunchy kiler mixi Vario Nutz mix.
Oprócz tego to co stosuję już od jakiegoś czasu;Dynamite baits THE SOURCE ,lastia INDIAN SPICE oraz JAHODA no i Lorpio SCOPEX i MUSZLA. (2013/01/21 15:27)

u?ytkownik39933


Przede wszystkim będe bazował na kulkach z mixów massive baits poprubuje Voodoo mix,Kunchy kiler mixi Vario Nutz mix.
Oprócz tego to co stosuję już od jakiegoś czasu;Dynamite baits THE SOURCE ,lastia INDIAN SPICE oraz JAHODA no i Lorpio SCOPEX i MUSZLA.

fajnie ze jednak te tanie lorpio ktoś pochwali bo juz myślałem że te " moje " karpie mają coś nie tak pod deklami :)))))) (2013/01/21 15:30)

JKarp


Przede wszystkim będe bazował na kulkach z mixów massive baits poprubuje Voodoo mix,Kunchy kiler mixi Vario Nutz mix.
Oprócz tego to co stosuję już od jakiegoś czasu;Dynamite baits THE SOURCE ,lastia INDIAN SPICE oraz JAHODA no i Lorpio SCOPEX i MUSZLA.

CześćJarek ta Jahoda to truskawka ?Przynajmniej CDB tak nazywał swoje truskawki.JK (2013/01/21 16:45)

Ajwory13


Ja będę testował Top banana Solara, Sk30 SB, i zamierzam również spróbować połapać na Robin Red-a z Dynamite.

 
też się zastanawiałem na top banana solara na amury ale wybrałem pineapple  z mainline

Z tego co pisał kolega JKarp, to dobrze wybrałeś.;) Z produktami Mainline nie miałem jeszcze do czynienia, może w przyszłym sezonie po testuję właśnie ich produkty. Dopiero przecieram szlaki, a jest w czym wybierać....... (2013/01/21 17:36)

u?ytkownik26223


Przede wszystkim będe bazował na kulkach z mixów massive baits poprubuje Voodoo mix,Kunchy kiler mixi Vario Nutz mix.
Oprócz tego to co stosuję już od jakiegoś czasu;Dynamite baits THE SOURCE ,lastia INDIAN SPICE oraz JAHODA no i Lorpio SCOPEX i MUSZLA.

CześćJarek ta Jahoda to truskawka ?Przynajmniej CDB tak nazywał swoje truskawki.JK









                                                                                                                                                            





Witaj Janusz.
Mi to pachnie poziomką raczej.
Te kulki są sprzedawane w takiej zalewie.http://www.carpmix.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=199&category_id=35&option=com_virtuemart&Itemid=51 (2013/01/21 18:08)

tomiczek22


Na ten rok dynamite baits robin red, Natural bait czarna porzeczka-ryba, i moją ulubioną TB brzoskwinia-ananas. Dobrze że zostało trochę mi tych boili. Myślałem o robieniu własnych kulek. Odbiegając nieco od tematu, polecacie jakiś niezbyt drogi, a w miarę dobry mix? Myślałem o Natural bait i o Jet fish a może TB? Macie jakieś doświadczenia z nimi?  (2013/01/21 18:46)