Jakich przynęt używać?

/ 7 odpowiedzi
Witam !
Mam pytanie co używacie na łowienie karpi (wypad jedno dniowy)
I mam pytanie co sądzicie o mojej karmie i kulkach
Ja użwam naturalnej karmy :
-Rosówki
-Kukurydza
-Przenica
-Konopie
Kulek używam :
-orzech tygrysi
- Halibut (i inne śmierdzące kulki )
Prosze o pomoc ponieważ moi znajomi łowią obok mnie i zawsze wyciągają 10 karpi na cały dzień a  mi  się udało tylko razwyciągnąć garbuska 5 kilo

Więc bardzo prosze o opinie co do moich metod i prosze o pomoc :)

kocur


5 kilo garbusek karp.. noo pozazdrościc ;) a gdzie to Pani łowi ? (2015/04/25 21:49)

blanka-manuela-


Łowie na łowisku Karp Lisi Ogon
Może pan pomoże z pytaniem (2015/04/25 21:59)

blanka-manuela-


Łowie na Łowisku Karp Lisi Ogon
Pomoże pan z pytaniem (2015/04/25 22:00)

kocur


Lisi ogon hmm a gdzie to jest ? mniemam że jakies komercyjne łowisko. Coż moge powiedziec, nie jestem karpiarzem a wszystkie swoje Karpie rownież wyciagalem z łowiska zarybianym tym gatunkiem lecz bez wiekszych efektów...3,5kg max ; ) łowione były na zwykła kuku z puszki. Może podpytaj kolegów co tam serwują rybką. ale naprawde 5 kilo..też chce;) mam w planach odwiedzic łowisko Miłoszewskie na kaszubach które odzylo po kilku latach... rokuje dobrze (2015/04/25 22:10)

zibi6663


ja uzywam kulek bait zone,i pelletu masive i nie mam problemu duzymi miskami 10+jezdze tez na komercje gdyz w naszych jeziorach pzw karpi jest jak na lekarstwo.nie uzywam zadnych robali ani zanety sypkiej nie uzywam rowniez kukurydzy ani zadnych nasion.pelet i kulki nieraz robie paste peletową jesli niemam brań efekty sa znacznie lepsze (2015/04/27 20:08)

u?ytkownik26223


Też polecam pellet  firmy   Massive baitsja używam pelletu  Halibut; http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/massive-baits-pellety-norwegian-halibut-oily-chunks-drilled-g4-a271-p2267-k14504.html (2015/04/27 20:35)

przemope


Lisi Ogon: mało nęcić albo wcale, od czasu do czasu mała "kiełbaska" pva z pokruszonymi kulkami i pelletem (taki mix smak krabowy + banan lub truskawka). Na włosie "bałwanek" (pop up + tonąca) krabowa + owocowa lub tylko sama tonąca o smaku mieszanym. (2015/04/28 10:12)