» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Jaki zestaw na 篡wca, rzeka, grunt ?

Metody: Grunt

utworzony: 2010/10/24 12:26

Witam
Nigdy jeszcze nie 這wi貫m na 篡wca z gruntu na rzece chodzi o wis喚. Mam wi璚 kilka poty a mianowicie w璠ka feeder cw 150g czy si nadaje co takiego??? ko這wrotoek z wolnym biegiem ale to jest mniej istotne, jakiego sygnalizatora bra u篡 dzwonek na szczyt闚k czy to raczej mija si z  celem bo s造sza貫m 瞠 ko這wrotek musi by rozkr璚ony 瞠by ryba mog豉 swobodnie wyplata 篡趾 bo gdy poczuje op鏎 to wypluje 篡wca, dopiero po chwilowym odje寮zie si zacina?????? i jeszcze jedno do嗆 istotne pytanie za co zapi望 篡wca bo mamy tutaj nurt czyli za grzbiet chyba nie bardzo pysk czy ogon zreszt nie mam poj璚ia mo瞠 za grzbiet te mo積a na rzece . A i jeszcze jedno ile o這wiu u篡 na takiego np15 cm karasia 100g to chyba zabierze z nurtem??
Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied prosz o wyrozumia這嗆 poniewa nigdy jeszcze nie 這wi貫m t metod ale cz這wiek podobno uczy si ca貫 篡cie..:)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/24 12:38
Nie 這wi貫m nigdy z gruntu, ale wiem 瞠 karasia mo積a zaczepi tak jak by 這wi na sp豉wik,oczywi軼ie 篡wcowy;)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/24 12:55
za du穎 to si nie dowiedzia貫m z twojej  wypowiedzi, ale dzi瘯i. Mo瞠 kto si znajdzie kto bardziej zg喚bi mi ten temat

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/24 14:04
NA dzownki ,, ale jak masz wolny bieg to nic nie musisz bo bedzie s造chac jak zy趾e wyprowadza , , a i po co ci karas 15 cm?:D na suma bedziesz polowa?? ja bym zalorzy z  karasia z 8cm a do tego pl帳a z  70 g  albo z 85g , i  kazdy ma jakis spos鏏 na zachaczanie zywca , ja zaczepian na zywca  z ty逝 ;]

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/24 18:48
G堯wnie to mnie sanda interesuje. a za co go zapi望 篡wca bo nurt jest i jak go za grzbiet zapne to bedzie chyba nienaturalnie wygl康a

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/25 09:44
Wi璚 ja 豉pi na 篡wca na Wi郵e i stosuj Bombke przymocowana do podp鏎ki , i albo 篡趾 pod gumke b康 butelke po piwku ustawiasz z metr od w璠ziska i naci庵asz na nia 篡趾, w momencie brania butelka spada robi duzo ha豉su a ty wyskakujesz z but闚 bo masz branie :))
砰wca zak豉dam za pysk i troch styropianu daj ale nie za du穎 bo nurt i tak i tak pozwala na prace przyn皻y.
My郵 瞠 troszeczk pomog貫m :))

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2010/10/25 10:25
 na ka盥ej rzece jest inaczej zale篡 jak g堯wk wybierzesz i o jakim stopniu nurtu a na rzekach lepsza by by豉 plotka albo ukleja ci篹arek od 80 do 100 gr 篡wca za pysk lub za ogon a jak masz ko這wrotek z wolnym biegiem sygnalizatora nie czeba sam b璠zie wyci庵a 篡趾       

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/25 10:34
 na ka盥ej rzece jest inaczej zale篡 jak g堯wk wybierzesz i o jakim stopniu nurtu a na rzekach lepsza by by豉 plotka albo ukleja ci篹arek od 80 do 100 gr 篡wca za pysk lub za ogon a jak masz ko這wrotek z wolnym biegiem sygnalizatora nie czeba sam b璠zie wyci庵a 篡趾    

Tak tak tu masz racje co 這wisko to inaczej . Wis豉 nie wsz璠zie taka sama :))
Co do 篡wca to trzeba zmienia co jaki czas.miejscami p這tka miejscami ukleja to jest r騜nie nie ma na to regu造. 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/26 10:38
no pomogli軼ie mi troch..

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/26 12:13
witam

這wie na rzece Odrze wi璚 jest to te du瘸 rzeka podobnie jak Wis豉  , uci庵 w zale積o軼i od poziomu wody jest r騜ny , wi璚 stosowany przez ciebie ci篹arek powinien by dopasowany do tego  jaki jest stan i uci庵 wody .Ja 這wi帷 sandacza z g堯wki z pr康em wody  zak豉dam tylko 0k 40 gr i rzucam w warkocz, nurt i tak ca造 zestaw zepchnie na granice wody spokojnej i warkocza , 這wi帷 za pod pr康 zak豉dam ci篹sze ci篹arki takie po 80 gr . Feedery na pewno si sprawdz ( u mnie si sprawdzaj ) wi璚 sygnalizacj bra masz ju z g這wy , szczyt闚ka wychwyci ci nawet te najdelikatniejsze pukni璚ia ( i takich si raczej spodziewaj 豉pi帷 sandacza ).Pr鏂z tego masz jeszcze ko這wrotek , kt鏎y podczas brania te da ci zna  kiedy sandacz zacznie wybiera 篡趾( nastaw sobie na luz i podczas brania i tak pomagaj mu r瘯 wyci庵a 篡趾 ). Po braniu daj mu wi璚ej czasu i po pierwszym odjazdem  nie zacinaj Co do stosowanych przyn皻 na sandacza z gruntu stosuje przede wszystkim uklejki , kie豚ie i p這cie nie za du瞠 6-10 cm .
mog opisa tylko zahaczanie trupka ( bo nie 這wie z gruntu na 篡wca ) wi璚 r騜nie pr鏏owa貫m ,za g這w ( cz瘰to zdarza這 si 瞠 traci貫m w ten spos鏏 trupka po braniu)   , za ogon (brania by造 ale nie mog貫m zaci望) ,nie raz przewleka貫m przez trupka przypon , ale za du穎 z tym zabawy    i za grzbiet moim zdaniem najlepszy spos鏏 i na niego mia貫m najlepsze efekty  ( przekuwam haczyk zaraz za p貫tw grzbietow)  , .

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2010/10/26 14:55
dzi瘯i za wyczerpuj帷 wypowied. a w nocy to chyba dzwonek za sygnalizator??

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/26 21:08
nie koniecznie , mo瞠sz zamocowa za pomoc specjalnego uchwytu( nieraz jest w paczce z 鈍ietlikami )   lub po prostu przyklei 鈍ietlik ta鄉 klej帷 do szczyt闚ki .
ps. w豉郾ie wr鏂i貫m z Odry :) upolowa貫m  na trupka sandacza 60 cm
narka i powodzenia

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/10/26 23:34
wielkie dzi瘯i gratuluje i po豉mania kija byle nie na kolanie

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google