Jaki kreciołek do spinningu 2.70 do 200 zł

/ 5 odpowiedzi
Witam koledzy, prosze was o pomoc w wyborze kolowrotka do kija spiningowego 2.70 w cenie max do 200zl dla mojego kolegi który ma niestety okrojony budżet, piszcie o swoich tyłach, sprawdzonych lub nowosciach 2013 by było to cos fajnego i niezbyt zawodnego, chce mu pomuc a nie uważam sie aż za takiego speca od kreciolow. Serdecznie zapraszam do pisania i z góry dziekuje w imieniu mojego przyjaciela Jerzego. ps.pod plecionke.
mossak


Slawek wejdz na ogólne forum jest tam artykul kolowrotek do lekkiego spiningowania jest dużo propozycji.  A kupisz w dobrej cenie i gosć ci doradzi bo sam spininguje hurtownia wędkarska jak zjeżdzasz z 3 rubinkowa na dół dokaszczorka lub u żiętka na ślaskiego w sklepie tam też są dobrzy spiningisci i pomogą powodzenia (2013/02/12 12:24)

mossak


Slawek wejdz na ogólne forum jest tam artykul kolowrotek do lekkiego spiningowania jest dużo propozycji.  A kupisz w dobrej cenie i gosć ci doradzi bo sam spininguje hurtownia wędkarska jak zjeżdzasz z 3 rubinkowa na dół dokaszczorka lub u żiętka na ślaskiego w sklepie tam też są dobrzy spiningisci i pomogą powodzenia (2013/02/12 12:25)

PiernikTorunski


Tomku- dziekuję ci za odpowiedz,owszem znam i chodzę do tych sklepów które wymieniłeś oraz do Jacka na ul.Wyszynskiego i wszyscy chętnie doradzą swoją wiedzą, ja natomiast chciałem usłyszeć wiedze kolegów po kiju ktora według mnie jest najbardzie obiektywna, zajrzę na forum moze cos znajdę a was koledzy jesli wejdziecie tu proszę o krótkie propozycję kołowrotków. Tak jak pisałem szukam to dla przyjaciela z małym budżetem.pozdro dla ciebie i pozostałych. (2013/02/13 10:56)

pavlosso


Może Spro Passion, jeszcze kilka zeta zostanie na gumki, ale w dziadowskich toruńskich sklepach może być problem ze znalezieniem wiec polecam przez neta albo wycieczka do Bydzi, a kołowrotek wart swej ceny. (2013/02/13 14:49)

PiernikTorunski


Dziękuje kolegom za pomoc, mój przyjaciel zdecyduje sie chyba na Dragona z uwagi na 5-cio letnia gwarancje, nie wedkuje całego sezonu tylko w okresie urlopu więc powinien wytrzymać spokojny Spin, prawdopodobnie będzie to model Dragon 535. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam kolegów. (2013/03/13 23:50)