Jaką żyłkę wybrać ?

/ 11 odpowiedzi
Witam, sezon wędkarski czas zacząć i na początek pasowałoby wymienić żyłkę... poszukałem w sieci i mam już swoje typy ale chciałbym poprosić o opinię wędkarzy, może ktoś miał okazję testować owe żyłki. A mianowicie: MAVER Smart Stone River  Stroft GTM Trabucco S-Force Match Ceny są zbliżone, skłaniam się w stronę Strofts GTM sporo pozytywnych opinii, jedyna wada to pogrubienie i problem ze sprzedażą na metry. Co byście polecili? Mam zamiar wędkować metodą spławikową. 
ponczu2


Miałem Trabucco S-Force Match i szczerze od serca mogę Ci ją polecić. Bardzo dobra, miękka, tonąca żyłeczka do tego mocna. Weź 0.16 :)

Pozdrawiam (2012/04/23 17:43)

nanus


Witam

Kolego do wędkowania spławikowego używałem różnych żyłek z przeznaczonych do tej metody gdy pierwszy raz kolega polecił mi tą żyłkę MAVER Smart Stone River to przestałem szukać innych żyłek do maczówki łowiłem  z trzy sezony na tą żyłkę i szczeże ci ją polecam, oczywiście żyłką jest żyłą tonącą tylko jak każdą żyłkę trzeba odtłuścić ( zapewne wiesz napięcie powierzchniowe) polecam rozcieńczony  wodą płyn do mycia naczyń lub specjalny płyn do żyłek mavera, pozdrowienia

(2012/04/23 18:10)

Remi82


Ja tez sie przymierzam do kupna zylki do odleglosciowki i kupie maver river stone lub trabucco s-force match siking. (2012/04/23 18:16)

skamill


Sytuacja się rozjaśniła co nieco :) w tygodniu wybiorę się do sklepu na zakupy i można na weekendzie jechać nad wodę :) dzięki Kolegom za odpowiedzi ;)!! pozdrawiam ;) (2012/04/24 15:01)

malymi54


W tym roku kupiłem żyłkę trabuco force match .Wędkuję już 40 lat .Jeszcz takiego szajsu nie miałem .muszę zmienić na 2 kołowrotkach.Żyłka skręca się ,jest sucha  jak najeżony włos.Stanowczo nie polecam' (2015/06/17 22:14)

Jigsaw14


Miałem jedynie możliwość wędkować na Trabuco i mogę z czystym sumieniem polecić, oczywiście  najlepiej jest ją najpierw odtłuścić i życzę połamania :) (2015/06/17 22:28)

toki81


może wypróbujesz to dragon maxima match&feeder.od dłuższego czasu stosuję tą żyłkę do matchówki 0.18.fakt od 2 lat więcej spinninguje ale na matchówce w dalszym ciągu stosuję tą żyłkę. (2015/06/17 22:45)

Sith


Co prawda wyłącznie spinninguję i w większości używam plecionki, ale zapasowe szpule mam wypełnione żyłką DRAGON-a i polecam żyłki tej firmy. (2015/06/18 05:38)

MARCIN CK


Ta żyłka jest nie przegrubiona i realne dane http://woblerek.com.pl/211-314-large/zylka-robinson-pro-match-.jpg (2015/06/18 07:47)

tstaros


Co prawda wyłącznie spinninguję i w większości używam plecionki, ale zapasowe szpule mam wypełnione żyłką DRAGON-a i polecam żyłki tej firmy.

Tez polecam żyłki Dragona. Trabucco kupiłem w zeszłym sezonie i się zawiodłem. Ale może po prostu przeleżała w sklepie albo gdzieś na magazynie i to był powód. (2015/06/18 20:06)

Pierre87


Ja już swoje zdanie na temat dragona wyraziłem w innym temacie ale powtórzę są przegrubione nawet hm80 teraz mam drennan i mogę polecic (2015/06/18 22:48)