Jak złowić dorodnego leszcza?

/ 6 odpowiedzi
Chciałbym się dowiedzieć jak złapać dorodnego leszcza?? Jaką metodą i na jaką przynetę??
bednar14


Metode dobierzesz sobie do łowiska i warunków ale ja wybrał bym gruntową ponieważ najbardziej ją lubię. Przynęt na leszcz jest bardzo dużo najpopularniejsze to baiłe robaki, kukurydza lub dendrobeny. Poszukaj na forum o leszczu było już sporo pisane. (2012/05/16 16:19)

karol94


Witam
Kolego jeżeli zachorowałeś na dorodne leszcze to masz troszkę roboty :D
Jeżeli zależy Ci na złowieniu dużej patelni to musisz w to włożyć sporo pracy , ale uwierz Mi że naprawdę warto.
Po pierwsze dużego leszcza nie da się złowić z marszu (Chyba że przez przypadek)
Leszcz lubi jeść i to dużo. Więc 4 dni nęcenia to podstawa.
Po drugie leszcze nie lubią hałasu i zamieszania więc nie nęć kupną zanęta bo to ściągnie drobnice a ta zrobi ładną zadymę w łowisku.
Po trzecie Musisz odpowiedzieć kiedy wybierasz się na leszcze. Teraz może być problem bo na dniach leszcze przystępują do tarła a podczas tarła leszcze słabo żerują.
A co najważniejsze tu na forum (wedkuje.pl) i na większości innych portali Nie dostaniesz fachowych porad.
Napewno natknąłeś się na znakomitego łowce leszczy Bogdana Bartona.
Więc pooglądaj jego filmik na yt i sporo się dowiesz. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci podać linka na pw do małego kameralnego forum właśnie u Bodzia.
Sam radzi jak gdzie i kiedy łowić a poza nim jest jeszcze wielu specjalistów w tej dziedzinie na tym właśnie forum.
Pozdrawiam (2012/05/16 16:43)

domberq1


Dzięki za podpowiedź.
Jeżeli możesz to wyślij link na pw. (2012/05/16 17:23)

kuba7128


Cześć jak byś mógł byś mi dał tego linka ? (2012/05/16 17:47)

domberq1


wysyłam! :) (2012/05/16 18:06)

perwer


Witam
Kolego jeżeli zachorowałeś na dorodne leszcze to masz troszkę roboty :D
Jeżeli zależy Ci na złowieniu dużej patelni to musisz w to włożyć sporo pracy , ale uwierz Mi że naprawdę warto.
Po pierwsze dużego leszcza nie da się złowić z marszu (Chyba że przez przypadek)
Leszcz lubi jeść i to dużo. Więc 4 dni nęcenia to podstawa.
Po drugie leszcze nie lubią hałasu i zamieszania więc nie nęć kupną zanęta bo to ściągnie drobnice a ta zrobi ładną zadymę w łowisku.
Po trzecie Musisz odpowiedzieć kiedy wybierasz się na leszcze. Teraz może być problem bo na dniach leszcze przystępują do tarła a podczas tarła leszcze słabo żerują.
A co najważniejsze tu na forum (wedkuje.pl) i na większości innych portali Nie dostaniesz fachowych porad.
Napewno natknąłeś się na znakomitego łowce leszczy Bogdana Bartona.
Więc pooglądaj jego filmik na yt i sporo się dowiesz. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci podać linka na pw do małego kameralnego forum właśnie u Bodzia.
Sam radzi jak gdzie i kiedy łowić a poza nim jest jeszcze wielu specjalistów w tej dziedzinie na tym właśnie forum.
Pozdrawiam


A o  co sie ze mną założysz że jest tu na portalu kilka tematów z fachową poradą ,jak złowić dużego leszcza....To że nie chce wam sie szukac ,tylko klepiecie nowe wątki ,a ludziom już sie nie chce 10 raz pisac tego samego to wasz problem. (2012/05/16 19:02)