jak zanęcić karpia i szczupaka - forum przynęta na ryby opinie wedkuje.pl

wedkuje

utworzono: 2009/06/18 18:13

jak zanęcić karpia i szczupaka

drodzy koledzy.Od kilku dni poluję na karpia i szczupaka na jednym łowisku.Na szczupaka nie mogę znależć żadnej skutecznej przynęty,nawet żywiec nie pomaga.Na karpia też.Robię co mogę zanęcam różnym pokarmem i nic.Czy ktoś podpowie jak to skutecznie zrobić?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/06/18 19:15
na szupaka nie znajdziesz dobrej zanety. jedyne co mozesz probowac to uzyj zywca takiego jaki tam pływa, rzucaj zestaw tam gdzie najczesciej zagania i probuj o roznych porach dnia. W moim przypadku najlepsza godzina na polowy esoxa byly wczesne godziny ranne do 9, 10 po tej godzinie bran juz nie było. Na karpia nie potrafie Ci powiedziec co jest dobre bo sie na ta rybe nie nastawiam. Prawdziwy "pseudokarpiarz" zaneca 4 dni pod rząd toną zanety na 200 m2 :) i mowi ze innej rady niema ...

zgłoś naruszenie

wysłano: 2009/06/18 23:22

To się sprawdzi na pewno, - sama żyłka - bez spławika i haczyk ,na haczyku kawałek chleba i na powierzchnie ,wskazywac branie może hanger, napewno sposób nie zawiedzie, kiedyś byłem w takiej samej sytułacji karp ani nic nie bierze - spróbowałem i skorzystałem

zgłoś naruszenie
wysłano: 2009/06/18 23:32

Toms twoja metoda -owszem skuteczna ale ...
na specjalną okazję-zerowanie tuz przy brzegu,przy powieszchni.
Powiedz wiecej o swoim łowisku to lepiej pomozemy bo jak narazie to mozna książkę napisać albo i dwie.

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google