Jak to jest z這wione - program w璠karski na TVN

Pawe  Balcerowiak
balcer00 (2012/09/29 12:39)

wiem wiem kurde wkurzy貫m si troche , nie tego si spodziewa貫m :/

Karol Nazwisko
Draq (2012/09/29 13:00)

A kiedy leci drugi odcinek? :)

Arkadiusz 字utwa
onix101 (2012/09/29 13:12)

lecia dzi o 9:15 rano na TVN Turbo.

Karol Nazwisko
Draq (2012/09/29 13:36)

to przegapi貫m, na rybach by貫m ^^ ale jutro o 18.55 powt obejrz

Micha Lipi雟ki
n1co (2012/09/29 13:37)

ogl康a貫m pierwszy odcinek i bardzo fajny. 

Piotr Rusinowski
rusikus (2012/09/30 10:57)

wg mnie za mocna rezyserka, niezbyt realny przynajmniej I odcinek

Tomasz p
tmk (2012/09/30 21:53)

Nie czekajcie na powt鏎ki. Jak wejdziecie na strone tvn to  macie tam ich wszystkie programy do obejrzenia i gdzies w tym wszystkim b璠zie ten serial. 

ㄆkasz B.
withanight88 (2012/10/01 09:14)

http://tvnplayer.pl/programy-online/jak-to-jest-zlowione-odcinki,1021/odcinek-1,S00E01,15088,ogladaj.html

Pierwszy odcinek mo積a obejrze
Drugi nie jest jeszcze udostepniony do ogl康ania.

Maciej Pasik
maverick1971 (2012/10/01 12:48)

Dla mnie bujda na resorach.Przynajmniej 1 odcinek.

Dariusz P
perwer (2012/10/01 13:31)

Parodia wyre篡serowana ,ale ciekawa.Gostek fajny -podp鏎ki leci szybko wystruga ,ma pude趾o ros闚ek ,kt鏎e ma jako zan皻e i przyn皻e na wszystkie rodzaje ryb . Na co sie nastawi zaraz wyci庵a z wody .Zestawy robione troche komicznie i bardziej realne na potrzeby tvn ...No ale co innego ,mo積a sie po鄉ia i na pewno swobodnie poogl康ac.nie ma tam tego profesjonalizmu ,gdzie przez p馧 filmu gostek przesiewa zan皻 ,drugie opowiada co trzeba skomponowa ,a na ko鎍u okazuje sie 瞠 jest pokazane trzy minuty 這wienia i gdy gostek wyci庵a siatke, to sa tam trzy p這tki 20cm ,a reszta to narybek..Og鏊nie spoko filmik,taki na luzie...

u篡tkownik61065
u篡tkownik61065 (2012/10/01 15:55)

Og鏊nie moje wra瞠nie po 1 odc niez豉 komedia :) Kilka istotnych b喚d闚 np.kr璚enie korbk ko這wrotka w czasie wysnuwania 篡趾i przez ryby itd.My郵a貫m , 瞠 b璠zie to bardziej profesjonalne mimo to bardzo ciekawe :)

Szymon Kabaci雟ki
szyspinn29 (2012/10/01 20:37)

Mnie najbardziej rozbawi這 jak ten cymba podczas holowania lina na sp豉wik wzio federka,kt鏎y by obok i w celu jak on to powiedzia "zwini璚ia zestawu" wy簑ci w璠k do wody nie zwijaj帷 jej ^^ ,gdzie tu rozum?

Druga sprawa-operator poinformowa go o braniu bo sam by zaj皻y cuzm innym ?;D

Piotr Rusinowski
rusikus (2012/10/01 20:44)

z tego wynika ze tv trwam ma lepszy program niz tvn
sekciarska tv - g鏎 ;)

u篡tkownik137023
u篡tkownik137023 (2012/10/01 20:59)

wiem wiem kurde wkurzy貫m si troche , nie tego si spodziewa貫m :/

Pewnie fajniejszy by豚y o bazarach w璠karskich !

u篡tkownik137023
u篡tkownik137023 (2012/10/01 21:07)

Na National Geographik / pon. 22.00 lec odcinki / - Stawka warta tu鎍zyka
Faceci 這wi aby przetrwa - zarobi i wy篡wi rodzin - mo瞠 warto przes豉 im zaproszenie do wst徙ienia do grupy forumowicz闚   Catch & Release - w璠karskie No Kill 

Tomasz szuciak
szutomasz (2012/10/01 21:07)

cyrk na ku趾ach ale 鄉ieszne

Dariusz  Nijak
darek300 (2012/10/02 10:45)

Mi ten program bardzo si podoba poniewa gostek jest na luzie i nie robi wszystkiego idealnie. A jak wida efekty ma:) te liniska to pi瘯ne wytarga:D ciekawi mnie ten zestaw sp豉wik waggler 3 gr o堯w przelotowy 10 gr i 鈔ucina przed agrafk. A i jeszcze grunt o metr za du篡. Mo瞠 mi kto wytlumaczy jak taki zestaw dzia豉 i dlaczego jest bardzo czu造? Nie lepsza odleg這軼i闚ka z przyponem na dnie?

Dariusz P
perwer (2012/10/02 18:00)

Na ch這pski rozum ,to 鈔ucina przed agrafk zamiast stopera. 10 gram obci捫enie bo du篡 wiatr.Zostawi metry na dnie,naci庵n掖 na tym 10 gramowym obci您eniu 篡趾e i ani wiatr mu nie ruszy ,a ruch delikatny ryby widzia .To tak jakby na gruncie na przelotowym cie瘸rku 豉pa.

Dzisiaj widzia貫m druga cz窷 -czysty Robinson Cruzoe .Widzia貫m ko鎍闚ke jak na wodzie g鏎skiej z這wi szczupaka ,a p霩niej go jad na surowo ..wymiata gostek.
Podoba mi sie ten motyw co kolega napisa -瞠 jak mia branie ,to drug w璠ke do wody wyciepn掖 ...m鏬 chocia dodoa ,瞠by nie robi tego samego na rybach..

Maciej Kuc
kucus22 (2012/10/02 18:42)

Ha ha w豉郾ie obejrza貫m 2 odcinek w filandii i musze powiedziec, 瞠 pan Olin mnie rozbawia na maksa ale tak pozytywnie  raczej. Nie moge pozbyc si jednak wra瞠nia, 瞠 pan w璠karstwa si dopiero uczy( chyba na potrzeby programu) ... jako zatwardzia造 spiningista stosuje wy陰cznie blaszki obrotowe, nie uznaje spodniobut闚-co pozwala mu stwierdzic, i woda jest jeszcze zimna hihi, podoba這 mi sie jak podrzuca swojego przewodnika muszkarza poczym zdziwi si bardzo, 瞠 ten poszed dalej:) Jak na m鎩 gust to troszku zag這郾io si zachowuje, tym bardziej na ma貫j le郾ej rzece;) Ale mo瞠 za bardzo si czepiam, 瞠by nie by這 rozrywkowy, barwny i ciekawy program jak narazie... a konsumpcja szczup貫go na surowo(by byc bli瞠j natury oczywi軼ie) zalecia豉 "szko陰 przetrwania"...;)

Marcin Dudek
marviz (2012/10/02 19:34)

Zacytuje ciekaw wypowied z pewnego Augustowskiego forum odno郾ie pierwszego odcinka:
pszczola napisa/a:
podobno ludzie od pana ktory dzierzawi te i inne jeziora zaczepiali te rybki dla wedkarza na haczyk - tak slyszalem od znajomego rybaka, ktory byl tego swiadkiem. 
Jesli chodzi o wegorze to sa to ryby ktore zeruja tylko noca. Na wedke kiedys lowilismy wegorze ale noca i na grunt. 

Ktos chcial nakrecic fajny program, a z drugiej strony ktos chcial zrobic reklame swojej dzierzawy. 

Tak s造sza貫m a ile w tym prawdy to sami pomy郵cie

Generalnie z oporem przyjmuje takie opowie軼i ale nie tym razem, ot騜... 

Dzi postanowi貫m wybra si na spacer, pojecha貫m na Sajenek i tam drog wzd逝 po逝dniowego brzegu Sajna, pomy郵a貫m sobie 瞠 sprawdz to miejsce gdzie "這wi" ten "szo軛en". Po odwiedzeniu kilku miejsc wreszcie trafi貫m na to konkretne, wszystko si zgadza這, pas trzcin, brzeg, charakterystyczne pie鎥i... dok豉dne miejsce to to(z reszt jak kto tu mnie ju wcze郾iej poprawi): 

https://maps.google.pl/maps?q=53.825823,+23.047880&num=1&t=w&vpsrc=6&gl=pl&hl=pl&ie=UTF8&z=17&iwloc=A

Niby wszystko ok, miejsc闚ka wydaje si niez豉, ale nie ze wzgl璠u na to co wida z brzegu ale to co jest dalej i pod wod. Dok豉dnie od tego miejsca do po這wy odleg這軼i w kierunku o鈔odka Skowronek ci庵nie si p造cizna z du膨 g鏎k podwodn poro郾i皻 ro郵inno軼i. Wida j np. na innych mapach lotniczych, przyk豉dowo nahttp://mapy.geoportal.gov.pl/imap/ Miejsce jest ca趾iem ciekawe i wiem 瞠 mo積a tu z豉pa 豉dnego okonia bo o nim s造sza貫m, ale nie z brzegu. Podwodna wyspa jest poza zasi璕iem rzutu, nawet gdyby鄉y wchodz帷 do wody po pas zarzucili na 100m nie dosi璕n瘭iby鄉y jej stoku. Zestawami kt鏎ymi zarzuca w徠pi aby uda這 mu si zarzuci dalej ni na 40m (a tym sp豉wikiem jeszcze bli瞠j) co jeszcze bardziej utrudnia dotarcie do tego najciekawszego miejsca. 

Zostawmy teraz to miejsce bo ze wzgl璠u na jego ustronno嗆 ci篹ko by這 by znale潭 naocznego 鈍iadka. 

Kolejna cz窷 jest ciekawsza... 

Tutaj szuka ju nie trzeba, na filmie wida doskonale gdzie mia豉 miejsce ca豉 "akcja". 

Wracaj帷 z pierwszej miejsc闚ki postanowi貫m 瞠 zawitam jeszcze na chwil w o鈔odku Kr鏊owa Woda. Droga rozwalona w drobny mak, wycinka drzew przy samej drodze ale powoli da這 si dojecha. Chcia貫m przej嗆 si na pomost i zauwa篡貫m dw鏂h Pan闚 z czego jeden co tam pr鏏owa z這wi, postanowi貫m zamieni kilka s堯w odno郾ie w璠kowania. Rozmowa by豉 konkretna, nawet si tego nie spodziewa貫m... Po przywitaniu si zapyta貫m czy widzieli nowy program w璠karski nakr璚ony na Sajnie, jeden z Pan闚 odrazu zapyta "to ten z sumem?", odpowiedzia貫m 瞠 tak, na co on "nie ogl康a貫m ale widzia貫m jak tego Suma nie郵i do 堯dki". 

Ale jak to? 
No przyjechali na kilka samochod闚 "My tu program w璠karski b璠ziemy kr璚i" i mieli suma i w璕orza, wzi瘭i 堯dki i pop造n瘭i. 

Jak im opowiedzia貫m o tych linach to te si zacz瘭i 鄉ia. 

Z ca貫j rozmowy wynika這 瞠 Sum i w璕orze bardzo dobrze bior w Augustowie ale w sklepie rybnym a nie w jeziorze :) 

M闚i te 瞠 sporo os鏏 to widzia這 bo si z tym nie kryli szczeg鏊nie i my郵 瞠 kilku 鈍iatk闚 by si znalaz這. 

Dla mnie temat jest definitywnie zako鎍zony, jest to prostackie "show" a nie program w璠karski. W dodatku prezenter giba si jak by zjad "ciekawego dropsa" i pr鏏uje przedstawi w璠karstwo jak wyj軼ie na dyskotek. 

Nie ten prezenter, nie ten producent, nie to miejsce...To si nie mog這 uda.

Maciej Kuc
kucus22 (2012/10/02 20:16)

je瞠li to wszystko prawda a intuicja podpowiada mi, 瞠 tak, to przykro jedynie, 瞠 tvn tak ludzi w ch...konia robi. Problem dla nich jednak taki, 瞠 nie docenili w璠karzy:) pasjonat闚 dla kt鏎ych ten program powinien byc g堯wnie skierowany.

Dariusz P
perwer (2012/10/02 20:26)

tzn. mi sie dziwnym wyda fakt 瞠 ,on lata tylko z pude貫czkiem ros闚ek i na jaka rybe sie nastawi tak zaraz z這wi ...To juz mi sie wyda這 ma這 realne-tym bardziej na tych mazurach przetrzepanych przez k逝soli i rybak闚 .
Wida re篡serk -ch這pak nie do軼 troche s豉bo w璠karsko wypada,to jeszcze co program 這wi ryby 篡cia ....no ,ale widac takie czasy ..

Marcin Dudek
marviz (2012/10/02 20:37)

No i tu jeszcze jedna uwaga kt鏎a kompromituje ten program, August闚 to nie Mazury, nigdy nimi nie by這 i nie b璠zie, to wojew鏚ztwo Podlaskie i Pojezierze Augustowskie.
Mamy tu pi瘯ne jeziora na wyci庵ni璚ie r瘯i ale na ryby wszyscy je盥膨 jak najdalej... To jest naprawd przykre. Nawet jedno jezioro nie jest przystosowane pod w璠karstwo.

Karol Nazwisko
Draq (2012/10/02 21:18)

Dlatego ja TVN nie traktuj jako powa積ej stacji telewizyjnej :) A to, 瞠 kupili ryby to ja ju pokapowa貫m si ogl康aj帷 to w tv :) My郵, 瞠 b璠 ogl康a inne odcinki 瞠by si po鄉ia.

henryk
covent (2012/10/02 22:04)

No i tu jeszcze jedna uwaga kt鏎a kompromituje ten program, August闚 to nie Mazury, nigdy nimi nie by這 i nie b璠zie, to wojew鏚ztwo Podlaskie i Pojezierze Augustowskie.
Mamy tu pi瘯ne jeziora na wyci庵ni璚ie r瘯i ale na ryby wszyscy je盥膨 jak najdalej... To jest naprawd przykre. Nawet jedno jezioro nie jest przystosowane pod w璠karstwo.

W jakim sensie? Brak ryb czy brak infrastruktury?

Dodaj w徠ek na forum