Jak to jest z這wione - program w璠karski na TVN

Artur Popi雟ki
Prezes-Artek (2012/09/22 21:55)

Przeczyta貫m o tym programie na forum i pomy郵a貫m warto zobaczy ale w cale mi si nie podoba這 a najbardziej to jak obchodzi si z rybami. Takie programy powinny edukowa i uczy jak obchodzi si z rybami a nie byle by z豉pa i do siaty wszystko co si uwiesi. Zobaczymy co b璠zie dalej ale na reklamach widzia貫m, 瞠 nie za fajnie si zapowiada szczeg鏊nie jak podbiera pi瘯nego szczupaka za oczy i wymachuje nim w ka盥 stron. 

Miko豉j Dude
Hauki (2012/09/23 01:29)

Jesli szukasz edukacji, to sie wybierz do szkoly, albo chociaz poczytaj. W internecie chociaz, ale do cholery jasnej, darujcie juz to pieprzenie! Bardzo fajny program, rozrywkowy - zobaczylem go z przyjemnoscia z zona i dziecmi. Od razu mi ochota na rybki przyszla.Ci wszyscy hejterzy, zakopleksione typy z w御asmi jak sie nie maja czego czepiac, niech sie swojej starej czepi. To naprawde jest bez sensu! Bo jaka cholere tak sie pastwic nad tym programem. Nie pasuje Ci to nie ogladaj! Co Ci to da, ze teraz pomyje wylewac bedziesz! Nie ty za to placisz! Nic cie nie kosztowalo, ze ten program zrobili. Lepiej miej pretensje do TVP, ze tam nie ma zadnego programu, dodam idealnego, a o abonament gnoje krzycza!Ja kibicuje programowi JAK TO JEST ZΜWIONE...
Zamiast hejtowac napiszcie:"Panowie tworcy programu, prosze o wiecej instruktazu, albo jak wiazac haczyk, albo jak wiazac buty..."

Julian Pelcer
julian (2012/09/23 08:44)

Po owocach ich poznacie. Kiedy by fajny program na Trwam prowadzili normalni ludzie na normalnych polskich wodach. Oby to nie posz這 w nachaln komercj jak w wykonaniu gniota Taaka ryba ze s造nnym pu嗆my rybk. A na razie powodzenia.
Julian

hans klos
zugspize (2012/09/23 10:47)

Jesli szukasz edukacji, to sie wybierz do szkoly, albo chociaz poczytaj. W internecie chociaz, ale do cholery jasnej, darujcie juz to pieprzenie! Bardzo fajny program, rozrywkowy - zobaczylem go z przyjemnoscia z zona i dziecmi. Od razu mi ochota na rybki przyszla.Ci wszyscy hejterzy, zakopleksione typy z w御asmi jak sie nie maja czego czepiac, niech sie swojej starej czepi. To naprawde jest bez sensu! Bo jaka cholere tak sie pastwic nad tym programem. Nie pasuje Ci to nie ogladaj! Co Ci to da, ze teraz pomyje wylewac bedziesz! Nie ty za to placisz! Nic cie nie kosztowalo, ze ten program zrobili. Lepiej miej pretensje do TVP, ze tam nie ma zadnego programu, dodam idealnego, a o abonament gnoje krzycza!Ja kibicuje programowi JAK TO JEST ZΜWIONE...
Zamiast hejtowac napiszcie:"Panowie tworcy programu, prosze o wiecej instruktazu, albo jak wiazac haczyk, albo jak wiazac buty..."

ale klase pokaza :))))))))))))))))no no powodzenia na tym portalu takimi wpisami

Marcin nowak
mlodystm (2012/09/23 13:00)

Nie mia貫m okazji obejrze tego programu... mo瞠 gdzie powt鏎ke w necie mo積a znale踵 ? wpisywa貫m na youtubku i nie ma ;/

u篡tkownik64718
u篡tkownik64718 (2012/09/23 13:14)

Kolego nic nie straci貫, ten program to to samo jak Barbara Kwarc wybra豉 si na ryby, jak pierwszego nie znajdziesz to ten drugi jest dost瘼ny w sieci.

Tomasz Szwed
proton77 (2012/09/23 13:23)

Jesli szukasz edukacji, to sie wybierz do szkoly, albo chociaz poczytaj. W internecie chociaz, ale do cholery jasnej, darujcie juz to pieprzenie! Bardzo fajny program, rozrywkowy - zobaczylem go z przyjemnoscia z zona i dziecmi. Od razu mi ochota na rybki przyszla. Ci wszyscy hejterzy, zakopleksione typy z w御asmi jak sie nie maja czego czepiac, niech sie swojej starej czepi. To naprawde jest bez sensu! Bo jaka cholere tak sie pastwic nad tym programem. Nie pasuje Ci to nie ogladaj! Co Ci to da, ze teraz pomyje wylewac bedziesz! Nie ty za to placisz! Nic cie nie kosztowalo, ze ten program zrobili. Lepiej miej pretensje do TVP, ze tam nie ma zadnego programu, dodam idealnego, a o abonament gnoje krzycza! Ja kibicuje programowi JAK TO JEST ZΜWIONE...
Zamiast hejtowac napiszcie: "Panowie tworcy programu, prosze o wiecej instruktazu, albo jak wiazac haczyk, albo jak wiazac buty..."

Jak dobrego chodowce mo積a pozna po tym jak obchodzi si ze zwierz皻ami tak dobrego w璠karza po tym jak traktuje z這wion rybe!!!!!!

Miko豉j Dude
Hauki (2012/09/23 23:41)

Ile ty masz lat kolego, skoro nie ogarniasz nawet jak napisac poprawnie slowo hodowca?? Zaczniesz mnie pouczac jak sie nauczysz pisac, ok? Wtedy tez moze pogadamy o rybach...

u篡tkownik103923
u篡tkownik103923 (2012/09/23 23:51)

Polecam Serdecznie.  Program " Z w璠k nad wod" na TV TRWAM :D

Pawe  Foksi雟ki
pavlosso (2012/09/24 10:50)

P鏦i co faktycznie jedno co dobre na trwamie to z wedka nad wode i mimo gestego lokowania produktu da sie to ogladac, w "jak to jest zlowione" wszystko troszke naci庵ane:)) niezle wyniki jak na necenie garscia rosowek:) wazne ze polskie 這wiska i klimat taki polski, wszystko do siaty, techniki tez ma這 podrecznikowe, brakuje jeszcze syfu po wedkowaniu i bedziemy mieli typowy obraz z nad poslkich w鏚. Mimo to ogl康a to b璠e bo ka盥y wedkarski program jest do obejrzenia a ten napewno lepszy od taaaakiej ryby gdzie 這wi si w Afryce do kt鏎ej i tak nie pojade i co mnie okonie nilowe jak mam tu swoje pasiaki

Artur Popi雟ki
Prezes-Artek (2012/09/24 15:59)

Hauki o co Ci tak napraw chodzi bo jak na razie ka盥y wyra瘸 swoj opini a Ty robisz nie potrzebny dym w temacie jakimi g逝pawymi docinkami. 

Miko豉j Dude
Hauki (2012/09/24 16:14)

Nie robie dymu. Tylko nie rozumiem skad taka nagonka. Tez ten program ogladalem i uwazam ze byl ok, nie mniej jednak to chyba dobrze, ze jest kolejny program dla nas wedkarzy, nie wszystkim musi sie podobac, ale po co od razu podcinac chlopakom skrzydla. Niech robia oby jak najdluzej, tez sie zgadzam, ze bylo to naciagniete, ale powiedzcie szczerze, czy wolicie ogladac jak w programie lowia ryby, czy jak pol godziny siedzi gosc i sie gapi w splawik. Sam sie lubie pogalic, ale nad woda a w tv lubie popatrzec na rybki. I zgadzam sie, ze zeby taki program zrobic to pewnie lowili te ryby tydzien. Pozdrowienia.

Jacek B.
Jack14 (2012/09/24 17:43)

Kolego @Hauki mo瞠 troch inaczej.

Ja ostatni raz kiedy rzuci貫m w豉sn w璠k bezpo鈔ednio do wody to by這 to jakie 20 lat temu, a dlaczego nie b璠 si rozpisywa dodam, 瞠 m鎩 ko這wrotek tego nie wytrzyma o czym przekona貫m, a ty zapewne przekonasz si np. w kolejnym sezonie.

Nie wiem co zreszt odda do wody bo na pewno nie by to "fidesz", a s逝ch jeszcze mam w miar sprawny.

Mo瞠 na koniec nie m璚z帷 za bardzo to pad這 jeszcze jedno dobre pytanie w tej dyskusji?

Jak aktor chcia widzie branie na "fideszu" jak od samego pocz徠ku szczyt闚ka by豉 w wodzie ( o kierunku nie wspominam)?

Dlatego uwa瘸m, 瞠 film godny obejrzenia ale nie nale篡 takich czynno軼i na郵adowa.

Co do siatki w璠karskiej, 瞠 za ma豉 i jeszcze inne to zgodnie z regulaminem by豉 prawid這wa (jak nie to prosz o konkrety dlaczego nie).

Pozdrawiam.

Karol Nazwisko
Draq (2012/09/24 19:09)

Ogl康am w豉郾ie powt鏎k programu. Typ nie幢e mnie rozbawi. Wszed do wody po pachy, rzuci mo瞠 z 4 poci皻e ros闚ki do wody i nazwa to n璚eniem :D Zanim wylaz z wody to ma貫 okonki te robaki wyskuba造, a lin nawet nie zauwa篡 tych robaczk闚.... W璠ke z ko這wrotkiem wrzuci do wody bo mia branie na sp豉wiku.... Nie jeden z forumowicz闚 nakr璚i豚y lepszy film :)

henryk
covent (2012/09/24 19:54)

Te obejrza貫m - jedyny plus to pi瘯ne polskie jeziorko - wi璚ej plus闚 nie zauwa篡貫m. Go軼 zabawny ale chyba do ko鎍a  wie co robi. Program improwizowany no chyba, 瞠 to woda to raj w璠karski. Na taki spos鏏 n璚enia nie wpad豚ym. Fajnie "bieg" to w璠ek jak mia branie; z takim refleksem to napewno po豉pie. Program to typowy zapychacz czasowy dla kana堯w tego typu. Nieudolna pr鏏a na郵adowania program闚 w璠k. z zachodnich medi闚.

Patryk
Domann (2012/09/26 09:44)

panowie o ktorej sa powtorki?

Daniel Subda
subdad (2012/09/26 14:31)

Przychylam si do opinii Draq. 2 poci皻e ros闚eczki, a wyniki uhuhu.. :)
Bia造 dzie, upa "Tam powinien sta sum.. pach... jest sum.... Dalej pewnie s w璕orze... na sp豉wiczek...poci皻e ros闚eczki znowu... pach s pi瘯ne w璕orze... Dawno nie widzia貫m takich wynik闚 :) Poza tym program zrobiony troch chaotycznie...
P.S. Ryby trafia造 do siaty, 瞠by odda w Gospodarstwie Rybackim :):):) By造 wypo篡czone :):):)

Jacek B.
Jack14 (2012/09/26 16:31)

Koledzy,Panowie spokojnie mi w tym ca造m pierwszym odcinku zabrak這 jednego lub by i tego nie zrobi ... konsultanta lub inaczej (znaj帷ego temat).

I to na tyle lub a tyle.

kacper gamrat
gamracik (2012/09/26 17:04)

panowie niech ktos wklei linka bo chce to sobie obejrzec, a nigdzie nie umie znalesc tego programu "jak to jest z這wione". co do "TAAAKA RYBA" nie rozumiem czemu na ten program jestescie tacy cieci, fakt ze sa tam odcinki z innych krajow np. kanada, no ale mozecie chyba je omina i pooglaac jak lowia na naszych polskich rzeczkach i jeziorkach ;)

Pawe 奸iwa
slbyt3055 (2012/09/27 13:28)

http://tvnplayer.pl/programy-online/jak-to-jest-zlowione-odcinki,1021/

Jacek Rowicki
jacenty75 (2012/09/28 07:59)

panowie niech ktos wklei linka bo chce to sobie obejrzec, a nigdzie nie umie znalesc tego programu "jak to jest z這wione". co do "TAAAKA RYBA" nie rozumiem czemu na ten program jestescie tacy cieci, fakt ze sa tam odcinki z innych krajow np. kanada, no ale mozecie chyba je omina i pooglaac jak lowia na naszych polskich rzeczkach i jeziorkach ;)

Mnie osobi軼ie odcinki z innych kraj闚 nie przeszkadzaj ale sam prowadz帷y to jak prowadzi ten program i jego nieumiej皻no嗆 praktycznego w璠kowania bardzo irytuje.

Pawe  Balcerowiak
balcer00 (2012/09/28 14:18)

w豉郾ie ogl康ne貫m i szczerze bardzo fajny 1 odcinek prowadz帷y te spoko :) tylko zastanawia mnie jedno nastawia si na lina z這wi lina nastawi si na suma z這wi suma ;P nastawi si na w璕orza z這wi w璕orza w dodatku w dzie i to kilka sztuk  a no i przede wszystkim w ko鎍u polska woda sp豉wik i grunt :) z mi陰 ch璚i b璠e ogl康a kolejne odcinki

ㄆkasz Pe
ekol (2012/09/28 15:43)

Powiem tak: jako wype軟iacz czasu mo瞠 by, zobaczymy, co b璠zie dalej...

Miko豉j Dude
Hauki (2012/09/28 16:11)

http://tvnplayer.pl/programy-online/jak-to-jest-zlowione-odcinki,1021/odcinek-1,S00E01,15088.html

henryk
covent (2012/09/29 11:15)

w豉郾ie ogl康ne貫m i szczerze bardzo fajny 1 odcinek prowadz帷y te spoko :) tylko zastanawia mnie jedno nastawia si na lina z這wi lina nastawi si na suma z這wi suma ;P nastawi si na w璕orza z這wi w璕orza w dodatku w dzie i to kilka sztuk  a no i przede wszystkim w ko鎍u polska woda sp豉wik i grunt :) z mi陰 ch璚i b璠e ogl康a kolejne odcinki

B璠ziesz zasmucony; drugi odcinek to Finlandia i spining..

Dodaj w徠ek na forum