Jak łowić szczupaka jesienią? - forum metoda łowienie opinie na wedkuje.pl

wedkuje

» » » » ➠ Subskrybuj✔ Subskrybujesz✕ Anuluj subskrybcję

Jak łowić szczupaka jesienią?

Witam jestem początkującym wędkarzem i chciałbym się dowidzieć jak łowić szczupaka jesienią gdy trudno jest złowić żywca.Przez 3 dni spinningowania  ani jednego puknięcia.Czy coś robie nie tak?Wiem że w jeziorze na którym łowie jest dużo szczupaków.Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/11/06 14:21
Może za szybko prowadzisz przynęty?Szczupaki lubią wolne tempo.Może w miejscach w których łowiłeś nie ma szczupaków,bo ktoś przed tobą je złowił.Takich może jest dużo.Nie poddawaj się,tylko dalej eksperymentuj z różnymi przynętami, w końcu jak załapiesz o co chodzi będziesz miał sukcesy.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/11/06 16:00
Witam jestem początkującym wędkarzem i chciałbym się dowidzieć jak łowić szczupaka jesienią gdy trudno jest złowić żywca.Przez 3 dni spinningowania  ani jednego puknięcia.Czy coś robie nie tak?Wiem że w jeziorze na którym łowie jest dużo szczupaków.Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

miałem tak  samo dopóki nie wypróbowałem całkiem innej przynęty polecam ci błystkę wahadłową  firmy spinex model bass.pozdro jak będziesz miał efekty to napisz

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/11/06 17:37
tak jak napisał halski21 !! przynęta musi być prowadzona wolno mozolnie tuż nad dnem , wypróbuj gumy dragona moim zdaniem nie ma lepszych :polecam modele mutant ,demon

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/11/06 23:44
Dzieki bardzo za porade juz w nastepny weekend spróbuje wprowadzic w zycie  twoje wskazówki pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/11/06 23:48
Kolegom KICKOWI i ALIBABIE równiez serdeczne dzięki za podpowiedzi pokupimy i mam nadzieje ze w końcu coś strzeli pozdro

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2011/11/07 16:21

Pozdrawiam

miałem tak  samo dopóki nie wypróbowałem całkiem innej przynęty polecam ci błystkę wahadłową  firmy spinex model bass.pozdro jak będziesz miał efekty to napisz

Potwierdzam. Wahadłówki są bardzo dobre na szczupaki. No i chyba najbardziej znane wahadła to Alga i Gnom. Najlepiej w rozmiarach od 1 do 3.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lub zaloguj się

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/11/11 14:20
Witam dzisiaj postanowiłem że wybiorę się na rybki.Zakupiłem polecaną błystek spinex bass i efekt już jest jednak nie zaprezentuje zdjęć ponieważ szczupły się zerwał.Mimo to dziękuje za porady i wskazówki serdecznie dziękuje.

Pozdrwiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/11/11 14:43
ja dopiero na jesieni łowię duze szczupaki. ostatnio okolo 40 powyzej 60 cm. uzywam woblerów imitacji szczupaka 16 cm i 30cm i okonia jaxona i salmo(choć na tego nic nie złapalem). wybieram jeziora o max błebokosci 6 m bo inaczej szczupak siedzi głęboko i wtedy tylko troling wchodzi w gre. woblera prowadz bardzo powoli z kilkusekundowymi przystankami.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/11/14 20:29

Szczupak na obrotówkę

Sprzęt  Przynęty sztuczne na forum

Wędkarstwo spinningowe  Szczupak 

utworzono: 2011/11/14 20:01

A CO MYŚLICIE O OBROTÓWCE JESIENIĄ NA SZCZUPAKI (Z BRZEGU)?

#364031wysłano: 2011/11/14 20:04
Kazda przyneta jest dobra kazdą porą  - mowa oczywiscie o normalnym  lowienia a nie   spod lodu .  
Czy to obrotówka , wahadłówka , guma czy wobler    kazda z tych przynęt odpowiednio poprowadzona  powinna  przynieść oczekiwany efekt .

#364061wysłano: 2011/11/14 20:22
ja mam odmienne zdanie na temat tzw. błystek jesienia sa nie skuteczne. teraz stosuje tylko duze woblery

zgłoś naruszenie

Reklama

strona główna forum

Google