Jak było dziś na rybach ? 5

/ 667 odpowiedzi / 219 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Dos equis xx


Dziś we trzech 15 szczupaków. Wiadomość do Gamerovskiego nie udławię się ością bo pójdzie w ocet do wódeczki. 


Myślałeś kiedyś o wypuszczeniu szczupaków? (2015/05/23 22:36)

egzekutor


w tym roku złapałem z 80 szczupaków zabrałem może 15 wiec nie muszę myśleć bo to robię. ludzie na tym portalu są trochę dziwni opłacam kartę, wędkuje zgodnie z przepisami łapie ładne ryby i jeszcze muszę się tłumaczyć dlaczego czasami zabieram rybę do domu? (2015/05/23 22:44)

Dos equis xx


w tym roku złapałem z 80 szczupaków zabrałem może 15 wiec nie muszę myśleć bo to robię. ludzie na tym portalu są trochę dziwni opłacam kartę, wędkuje zgodnie z przepisami łapie ładne ryby i jeszcze muszę się tłumaczyć dlaczego czasami zabieram rybę do domu?



Jest dopiero 23 maja (23 dni od skończenia okresu ochronnego) a Ty już zabrałeś 15. Do stycznia zamordujesz ich ponad setkę. Mi się tłumaczyć nie musisz jedynie zwracam uwagę na problem braku szczupaka, który niedługo może zacząć Ci doskwierać. (2015/05/23 23:21)

zielonomi


Dos equis xxx żenujące to co piszesz....Jak chłopak łowi to mu nie zazdrość...Wez zrób sobie kotwice z pręta 12 wtedy ocalisz wiele szczupaków bo Ci nie będą brały... (2015/05/24 09:49)

Walenty G


W internecie każdy może zostać super łowcą szczupaków, 

ja złapałem kiedyś nawet złotą rybkę, ale do rzeczy, nie dzisiaj, 

ale wczoraj w ciągu 2 godzin złowiłem 2 szczupaki.  

(2015/05/24 10:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

egzekutor


w tym roku złapałem z 80 szczupaków zabrałem może 15 wiec nie muszę myśleć bo to robię. ludzie na tym portalu są trochę dziwni opłacam kartę, wędkuje zgodnie z przepisami łapie ładne ryby i jeszcze muszę się tłumaczyć dlaczego czasami zabieram rybę do domu?



Jest dopiero 23 maja (23 dni od skończenia okresu ochronnego) a Ty już zabrałeś 15. Do stycznia zamordujesz ich ponad setkę. Mi się tłumaczyć nie musisz jedynie zwracam uwagę na problem braku szczupaka, który niedługo może zacząć Ci doskwierać.

Drogi kolego co byś napisał gdybym zamieszczał tylko szczupaki na pontonie i pisał nadal w wodzie?robi tak wielu ale to gówniarstwo. Watek ten poświęcony jest jak było na rybach, oprócz tego, że zamieszczę zdjęcie często podpowiadam na co bierze , kiedy i czasami gdzie bo niektórzy nie potrafią łapać konkretnej ryby. Mam robić tak jak jakiś gość kilka stron wcześniej w tym wątku, że zamieszcza zdjęcie jak wypuszcza szczupaka a z boku pyska wystaje żyłka i wszyscy mu biją brawo-niech żyje dwulicowość. Twoje wyliczenia są błędne ,ponieważ tą ilość złapałem będąc od 1 do 18 maja na urlopie. Teraz będę tylko raz w tygodniu albo raz na dwa, wiec nie przejmuj się populacją szczupaka bo dla niej groźniejsi są kłusole i "wędkarze" którzy co złapią to zabiorą, bez względu na okres, wymiar itp. Dziękuje za komentarz jak Ci się nie podoba moja forma na tym wątku wejdź na mój profil i postaw mi za rekordy same jedynki nie mam konta vip wiec nie sprawdzę może ci ulży bo wielu tak robi. Pozdrawiam (2015/05/24 10:40)

Dos equis xx


w tym roku złapałem z 80 szczupaków zabrałem może 15 wiec nie muszę myśleć bo to robię. ludzie na tym portalu są trochę dziwni opłacam kartę, wędkuje zgodnie z przepisami łapie ładne ryby i jeszcze muszę się tłumaczyć dlaczego czasami zabieram rybę do domu?



Jest dopiero 23 maja (23 dni od skończenia okresu ochronnego) a Ty już zabrałeś 15. Do stycznia zamordujesz ich ponad setkę. Mi się tłumaczyć nie musisz jedynie zwracam uwagę na problem braku szczupaka, który niedługo może zacząć Ci doskwierać.

Drogi kolego co byś napisał gdybym zamieszczał tylko szczupaki na pontonie i pisał nadal w wodzie?robi tak wielu ale to gówniarstwo. Watek ten poświęcony jest jak było na rybach, oprócz tego, że zamieszczę zdjęcie często podpowiadam na co bierze , kiedy i czasami gdzie bo niektórzy nie potrafią łapać konkretnej ryby. Mam robić tak jak jakiś gość kilka stron wcześniej w tym wątku, że zamieszcza zdjęcie jak wypuszcza szczupaka a z boku pyska wystaje żyłka i wszyscy mu biją brawo-niech żyje dwulicowość. Twoje wyliczenia są błędne ,ponieważ tą ilość złapałem będąc od 1 do 18 maja na urlopie. Teraz będę tylko raz w tygodniu albo raz na dwa, wiec nie przejmuj się populacją szczupaka bo dla niej groźniejsi są kłusole i "wędkarze" którzy co złapią to zabiorą, bez względu na okres, wymiar itp. Dziękuje za komentarz jak Ci się nie podoba moja forma na tym wątku wejdź na mój profil i postaw mi za rekordy same jedynki nie mam konta vip wiec nie sprawdzę może ci ulży bo wielu tak robi. Pozdrawiam

Gdybyś wstawiał zdjęcia żywych szczupaków w pontonie i pisał, że wypuściłeś to bym pogratulował udanych połowów. Zdjęć nie bedę oceniał, nawet nie wiedziałem że jest taka możliwość. Nie bedę oceniał gdyż jest to portal wędkarski i oceniać powinno się zdjęcia ryb a Ty wstawiasz zdjęcia mięsa a nie ryb. Nie uważam aby obwieszanie sie 4 szczupakami było działaniem godnym prawdziwego wędkarza a taka prezentacja godna jego przeciwnika. Bliżej temu do dzikich plemion afrykańskich i naszyjników z zębów czy innych części ciał ofiar. Nadmienię iż jest to portal wędkarski, który może być i prawdopodobnie jest skarbnicą wiedzy i przykładem dla młodych wędkarzy. Szkoda by było nauczyć młode pokolenie wędkarstwa w którym ryba jest traktowana jako mięso a nie przeciwnik.

Centralnym problemem na, który pragnę zwrócić uwagę nie jest to iż w czasie urlopu robisz zapasy białka na cały sezon. Nie jest dwulicowość propagowana przez wielu tutejszych wędkarzy. A forma i treść przekazu, która jest serwowana młodym odbiorcom. "ryba to mięso" Masz ochotę na szczupaka w occie, zabij zabierz i zalej. Tylko po co mamy oglądać truchła na portalu bądź co bądź wędkarskim? (2015/05/24 11:23)

Kuki22


Dzisiaj rano wybrałem się na szczupaka około godziny 7 byłem nad wodą była lekka mgła i bardzo spokojna woda. 10 minut później szczupak 54 cm 1.10 kg. 15 minut póżniej znów hol ale się spiął, ogólnie udany wypad:)  (2015/05/24 12:03)

egzekutor


Widzę, ze jesteś dość konsekwentny więc cofnij się do początku choćby tego wątku i opisz wszystkich, którzy np. zamieścili zdjęcia 3,4,5,6 kleni, siatek pełnych ryb linów, leszczy (białorybu), chyba, że Twoje sugestie dotyczą tylko mnie albo tylko szczupaków, i inne ryby po zabiciu to nie truchło lub wędkarze, którzy po zasiadce zabierają 10-15 kg mięsa nie robią tego dla białka tak jak piszesz. Nie zastawiaj się młodymi wędkarzami bo brak Ci argumentów. Nie sadzę aby, którykolwiek z tych "młodych" wędkarzy patrząc na jakiekolwiek ze zdjęć był zniesmaczony lub miał coś złego przekazanego. Większość pyta mnie jak złapać taką rybę na jaką przynętę itp. To strona wędkarska a nie strona np. pod tytułem "możesz zamieścić tu zdjęcie tylko gdy rybę wypuścisz lub tak oświadczysz" może poszukaj takiej bo w innym przypadku połowa wędkarzy , którzy są na portalu i czasami biorą rybę do domu przez Takich jak Ty są piętnowani.  (2015/05/24 13:38)

u?ytkownik16322


Byłem dzisiaj nad moją kochaną Wisełką .Sąsiad łapał chlapaki ( krąpie) na koniec wyciągnął całkiem sensownego leszcza ( 2,5 - 3 kg ) był wytarty ale i tak trafił do wody. Obrzydliwy w widoku i w dotyku - wiem podbierałem , jak to po tarle. Ja łapałem potwory  . Poznałem srokę cwaniarę i złodziejkę. Oswojona przez wędkarzy wcale prawie ludzi się nie bała . Poszedłem na sekundę za potrzebą a ta franca już mi w plecaku szperała. Sąsiad mówił że sępi na ukleje i płoteczki. Na zdjęciu mój potwór i sroka cwaniara . Gdzie to było nie napiszę być może sąsiad by sobie nie życzył.Ps. Ludzie na litość Boską .Czy musicie się zawsze za łby brać - przecież to Nasze Hobby . Więcej luzu . A co do niektórych spraw . Co nie jest zabronione jest dozwolone. Też nie podoba mi się mięsiarstwo ale nie przeginajmy w drugą stronę.Julian (2015/05/24 14:34)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dos equis xx


Widzę, ze jesteś dość konsekwentny więc cofnij się do początku choćby tego wątku i opisz wszystkich, którzy np. zamieścili zdjęcia 3,4,5,6 kleni, siatek pełnych ryb linów, leszczy (białorybu), chyba, że Twoje sugestie dotyczą tylko mnie albo tylko szczupaków, i inne ryby po zabiciu to nie truchło lub wędkarze, którzy po zasiadce zabierają 10-15 kg mięsa nie robią tego dla białka tak jak piszesz. Nie zastawiaj się młodymi wędkarzami bo brak Ci argumentów. Nie sadzę aby, którykolwiek z tych "młodych" wędkarzy patrząc na jakiekolwiek ze zdjęć był zniesmaczony lub miał coś złego przekazanego. Większość pyta mnie jak złapać taką rybę na jaką przynętę itp. To strona wędkarska a nie strona np. pod tytułem "możesz zamieścić tu zdjęcie tylko gdy rybę wypuścisz lub tak oświadczysz" może poszukaj takiej bo w innym przypadku połowa wędkarzy , którzy są na portalu i czasami biorą rybę do domu przez Takich jak Ty są piętnowani. 




Jestem świadomy tego, że jest tu mnóstwo takich samych, podobnych czy nawet gorszych zdjęć. Nie będę wywlekał wszystkich z poprzednich miesięcy bo nawet nie wiem czy autorzy są nadal aktywni. Widzę na zdjęciach jak chwalisz się zaszlachtowanymi 4 sztukami mięsa ( szczupakami). To przemilczałem bo każdemu może zdarzyć się wpadka. Została Ci zwrócona uwaga przez kol Gamerovski to Ty dalej tylko z sobie znaną przyjemnością nadal obwieszasz sie martwymi rybami ubabranymi w ziemi, z paluchami wepchanymi głęboko do gardzieli. Takie widoki na portalu wędkarskim powinny być zabronione. I nie wkładaj mi tu do ust nie moich słów. Nie zabraniam nikomu zabierania ryb. Przeczytałem teraz regulamin portalu i forum i nie widze żeby takie obrzydliwe zdjęcia były zabronione co mnie niezmiernie dziwi i smuci. Na innych portalach byłby ban za takie zdjęcia. (2015/05/24 16:29)

u?ytkownik155838


w tym roku złapałem z 80 szczupaków zabrałem może 15 wiec nie muszę myśleć bo to robię. ludzie na tym portalu są trochę dziwni opłacam kartę, wędkuje zgodnie z przepisami łapie ładne ryby i jeszcze muszę się tłumaczyć dlaczego czasami zabieram rybę do domu?



Jest dopiero 23 maja (23 dni od skończenia okresu ochronnego) a Ty już zabrałeś 15. Do stycznia zamordujesz ich ponad setkę. Mi się tłumaczyć nie musisz jedynie zwracam uwagę na problem braku szczupaka, który niedługo może zacząć Ci doskwierać.

Drogi kolego co byś napisał gdybym zamieszczał tylko szczupaki na pontonie i pisał nadal w wodzie?robi tak wielu ale to gówniarstwo. Watek ten poświęcony jest jak było na rybach, oprócz tego, że zamieszczę zdjęcie często podpowiadam na co bierze , kiedy i czasami gdzie bo niektórzy nie potrafią łapać konkretnej ryby. Mam robić tak jak jakiś gość kilka stron wcześniej w tym wątku, że zamieszcza zdjęcie jak wypuszcza szczupaka a z boku pyska wystaje żyłka i wszyscy mu biją brawo-niech żyje dwulicowość. Twoje wyliczenia są błędne ,ponieważ tą ilość złapałem będąc od 1 do 18 maja na urlopie. Teraz będę tylko raz w tygodniu albo raz na dwa, wiec nie przejmuj się populacją szczupaka bo dla niej groźniejsi są kłusole i "wędkarze" którzy co złapią to zabiorą, bez względu na okres, wymiar itp. Dziękuje za komentarz jak Ci się nie podoba moja forma na tym wątku wejdź na mój profil i postaw mi za rekordy same jedynki nie mam konta vip wiec nie sprawdzę może ci ulży bo wielu tak robi. Pozdrawiam

Gdybyś wstawiał zdjęcia żywych szczupaków w pontonie i pisał, że wypuściłeś to bym pogratulował udanych połowów. Zdjęć nie bedę oceniał, nawet nie wiedziałem że jest taka możliwość. Nie bedę oceniał gdyż jest to portal wędkarski i oceniać powinno się zdjęcia ryb a Ty wstawiasz zdjęcia mięsa a nie ryb. Nie uważam aby obwieszanie sie 4 szczupakami było działaniem godnym prawdziwego wędkarza a taka prezentacja godna jego przeciwnika. Bliżej temu do dzikich plemion afrykańskich i naszyjników z zębów czy innych części ciał ofiar. Nadmienię iż jest to portal wędkarski, który może być i prawdopodobnie jest skarbnicą wiedzy i przykładem dla młodych wędkarzy. Szkoda by było nauczyć młode pokolenie wędkarstwa w którym ryba jest traktowana jako mięso a nie przeciwnik.

Centralnym problemem na, który pragnę zwrócić uwagę nie jest to iż w czasie urlopu robisz zapasy białka na cały sezon. Nie jest dwulicowość propagowana przez wielu tutejszych wędkarzy. A forma i treść przekazu, która jest serwowana młodym odbiorcom. "ryba to mięso" Masz ochotę na szczupaka w occie, zabij zabierz i zalej. Tylko po co mamy oglądać truchła na portalu bądź co bądź wędkarskim?


O.. osoba, która widzi to oprócz mnie. Polać ci kolego. A oni niech się udławią tymi rybami. (2015/05/24 16:29)

u?ytkownik155838


w tym roku złapałem z 80 szczupaków zabrałem może 15 wiec nie muszę myśleć bo to robię. ludzie na tym portalu są trochę dziwni opłacam kartę, wędkuje zgodnie z przepisami łapie ładne ryby i jeszcze muszę się tłumaczyć dlaczego czasami zabieram rybę do domu?



Jest dopiero 23 maja (23 dni od skończenia okresu ochronnego) a Ty już zabrałeś 15. Do stycznia zamordujesz ich ponad setkę. Mi się tłumaczyć nie musisz jedynie zwracam uwagę na problem braku szczupaka, który niedługo może zacząć Ci doskwierać.

Drogi kolego co byś napisał gdybym zamieszczał tylko szczupaki na pontonie i pisał nadal w wodzie?robi tak wielu ale to gówniarstwo. Watek ten poświęcony jest jak było na rybach, oprócz tego, że zamieszczę zdjęcie często podpowiadam na co bierze , kiedy i czasami gdzie bo niektórzy nie potrafią łapać konkretnej ryby. Mam robić tak jak jakiś gość kilka stron wcześniej w tym wątku, że zamieszcza zdjęcie jak wypuszcza szczupaka a z boku pyska wystaje żyłka i wszyscy mu biją brawo-niech żyje dwulicowość. Twoje wyliczenia są błędne ,ponieważ tą ilość złapałem będąc od 1 do 18 maja na urlopie. Teraz będę tylko raz w tygodniu albo raz na dwa, wiec nie przejmuj się populacją szczupaka bo dla niej groźniejsi są kłusole i "wędkarze" którzy co złapią to zabiorą, bez względu na okres, wymiar itp. Dziękuje za komentarz jak Ci się nie podoba moja forma na tym wątku wejdź na mój profil i postaw mi za rekordy same jedynki nie mam konta vip wiec nie sprawdzę może ci ulży bo wielu tak robi. Pozdrawiam

Gdybyś wstawiał zdjęcia żywych szczupaków w pontonie i pisał, że wypuściłeś to bym pogratulował udanych połowów. Zdjęć nie bedę oceniał, nawet nie wiedziałem że jest taka możliwość. Nie bedę oceniał gdyż jest to portal wędkarski i oceniać powinno się zdjęcia ryb a Ty wstawiasz zdjęcia mięsa a nie ryb. Nie uważam aby obwieszanie sie 4 szczupakami było działaniem godnym prawdziwego wędkarza a taka prezentacja godna jego przeciwnika. Bliżej temu do dzikich plemion afrykańskich i naszyjników z zębów czy innych części ciał ofiar. Nadmienię iż jest to portal wędkarski, który może być i prawdopodobnie jest skarbnicą wiedzy i przykładem dla młodych wędkarzy. Szkoda by było nauczyć młode pokolenie wędkarstwa w którym ryba jest traktowana jako mięso a nie przeciwnik.

Centralnym problemem na, który pragnę zwrócić uwagę nie jest to iż w czasie urlopu robisz zapasy białka na cały sezon. Nie jest dwulicowość propagowana przez wielu tutejszych wędkarzy. A forma i treść przekazu, która jest serwowana młodym odbiorcom. "ryba to mięso" Masz ochotę na szczupaka w occie, zabij zabierz i zalej. Tylko po co mamy oglądać truchła na portalu bądź co bądź wędkarskim?


O.. osoba, która widzi to oprócz mnie. Polać ci kolego. A oni niech się udławią tymi rybami.
Takie pokolenie pantofli i taboretów. (2015/05/24 16:30)

dragolinmarco



ludzie przez internet sa tacy mocni wala inteligencja i swoimi poglądami w realu to szukają przyjaciela zaraz misie itd. a przez neta to można sobie posylac ale to nie przykład dla mlodszysz prawda panie julianie?

Byłem dzisiaj nad moją kochaną Wisełką .Sąsiad łapał chlapaki ( krąpie) na koniec wyciągnął całkiem sensownego leszcza ( 2,5 - 3 kg ) był wytarty ale i tak trafił do wody. Obrzydliwy w widoku i w dotyku - wiem podbierałem , jak to po tarle. Ja łapałem potwory  . Poznałem srokę cwaniarę i złodziejkę. Oswojona przez wędkarzy wcale prawie ludzi się nie bała . Poszedłem na sekundę za potrzebą a ta franca już mi w plecaku szperała. Sąsiad mówił że sępi na ukleje i płoteczki. Na zdjęciu mój potwór i sroka cwaniara . Gdzie to było nie napiszę być może sąsiad by sobie nie życzył.

Ps. Ludzie na litość Boską .Czy musicie się zawsze za łby brać - przecież to Nasze Hobby . Więcej luzu . A co do niektórych spraw . Co nie jest zabronione jest dozwolone. Też nie podoba mi się mięsiarstwo ale nie przeginajmy w drugą stronę.Julian

(2015/05/24 16:31)