Gumy na na średnie ryby

/ 36 odpowiedzi
witam jakie polecacie gumy na początek na rzekę ?
chodzi mi o rozmiar twisterów, ripperów może polecicie jakieś konkretne firmy, modele ?
chciałbym połowić na pomorskiej rzece średniej wielkości z nastawieniem na raczej średnie ryby bo cudów się na początek nie spodziewam i napiszcie jeszcze jakiej wielkości, gramatury główki do tych gum...... Pozdrawiam
jabcok007


a jeśli chodzi o to na jakie ryby bym się nastawiał to tak ogólnie szczupak, okoń, może sandacz.... (2014/03/11 14:57)

batmanek90


Witam! Jeśli chodzi o okonie to zacznij od twisterów paprochów 25-35mm do tego główki o gramaturze 1-3gr lub na boczny trok. Szczupły napewno weźmie na 7-14cm przynety do tego główki 8-15gr ale nie zapominaj że do końca kwietnia jest okres ochronny szczupaka :) Pozdrawiam (2014/03/11 15:35)

batmanek90


zapomniałem dodać:) polecam twistery relax i ripery mikado fishunter sprzedawane w różnych rozmiarach lub daiwa d-swim (2014/03/11 15:40)

jabcok007


tak tak pamiętam ale już trzeba coś popytać, poczytać, kupić .... dzięki (2014/03/11 16:09)

u?ytkownik168824


witam jakie polecacie gumy na początek na rzekę ?
chodzi mi o rozmiar twisterów, ripperów może polecicie jakieś konkretne firmy, modele ?
chciałbym połowić na pomorskiej rzece średniej wielkości z nastawieniem na raczej średnie ryby bo cudów się na początek nie spodziewam i napiszcie jeszcze jakiej wielkości, gramatury główki do tych gum...... Pozdrawiam


Co to według Ciebie są średnie ryby?Dlaczego nie piszesz składnie?Wszystko to woła o pomste do nieba te wasze posty.Czy wy jesteśie aż tak ograniczeni?Możesz podać dokładniej to,co i tamto?

(2014/03/11 16:45)

kaban


Polecam portalową wyszukiwarkę bo przyznam szczerze nie chce mi się znów pisać tego samego. "Chmura ryb" wybierasz dany gatunek i sprawdzasz co tam jest ,a zapewniam ,że sporo. Pozdrawiam. (2014/03/11 16:47)

u?ytkownik168824


To wygląda tak:rzeczka i średnie ryby.Nawet jakbym chciał to nie mam szans doradzić Tobie (2014/03/11 16:47)

Haryyy5


Thomson Ty w każdym temacie, w którym piszesz zaraz się kogoś czepiasz. (2014/03/11 17:06)

u?ytkownik168824


Thomson Ty w każdym temacie, w którym piszesz zaraz się kogoś czepiasz.


Nie!!! Nie czepiam się,aczkolwiek muszę znać pewne szczegóły,typu:łowisko,głębokość itp,itd.Takie pisanie wędka na to lub wędka na tamto,chyba nie jest pomocną rzeczą prawda? (2014/03/11 17:27)

Jędrula


Thomson Ty w każdym temacie, w którym piszesz zaraz się kogoś czepiasz.



Coś w tym jest , spokojnie Kolego Thomson . Troche wyrozumialości z dużą ilością humoru :)

(2014/03/11 17:27)

u?ytkownik168824


Thomson Ty w każdym temacie, w którym piszesz zaraz się kogoś czepiasz.

A czepiam się dlatego,iż nie kumam tego,ze ludzie nie potrafią szukać w google.W takim razie co to są średnie ryby?Ja akurat nie wiem.

(2014/03/11 17:30)

u?ytkownik168824


Thomson Ty w każdym temacie, w którym piszesz zaraz się kogoś czepiasz.



Coś w tym jest , spokojnie Kolego Thomson . Troche wyrozumialości z dużą ilością humoru :)



Widocznie Jędrula tak trzeba

(2014/03/11 17:32)

Zielan


Totalny chaos panuje w Twoim zapytaniu. Tak jak ogólne jest ono zadane taką też dostaniesz odpowiedź. Na okonia nie mniej niż 5cm twisterki, kopytka itd. Na szczupaka przynajmniej 7 cm. Dragon, Manns, Relax mają sporo do zaoferowania. (2014/03/11 17:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

marciin 2424


Thomson Ty w każdym temacie, w którym piszesz zaraz się kogoś czepiasz.



Coś w tym jest , spokojnie Kolego Thomson . Troche wyrozumialości z dużą ilością humoru :)


Dokładnie nie każdy jest ekspertem, a nowicjusz też chciał by się w jakiś sposób dowiedzieć tego ,czy tamtego. Również rzuciło mi się w oczy jak to Kolega wyżej ujął  czepianie. Gdybym sam chciał o coś na tym forum zapytać to aż strach bierze ,gdybym odrobinę źle sformułował pytanie to natychmiast zaczyna się akcja od przysłowiowych ekspertów . Wyluzujcie Panowie i zacznijcie się dzielić swoją wiedzą wędkarską ,bo oto tu chyba chodzi. (2014/03/11 19:18)

u?ytkownik168824


Thomson Ty w każdym temacie, w którym piszesz zaraz się kogoś czepiasz.



Coś w tym jest , spokojnie Kolego Thomson . Troche wyrozumialości z dużą ilością humoru :)


Dokładnie nie każdy jest ekspertem, a nowicjusz też chciał by się w jakiś sposób dowiedzieć tego ,czy tamtego. Również rzuciło mi się w oczy jak to Kolega wyżej ujął  czepianie. Gdybym sam chciał o coś na tym forum zapytać to aż strach bierze ,gdybym odrobinę źle sformułował pytanie to natychmiast zaczyna się akcja od przysłowiowych ekspertów . Wyluzujcie Panowie i zacznijcie się dzielić swoją wiedzą wędkarską ,bo oto tu chyba chodzi.

Gdybyś chiał się czegoś dowiedzieć,to zapewne na początku byś wpisywał w Google(co wszystko tam jest),a nie powtarzał te same pytania 1000-kroć w kółko prawda?Ja bynajmniej tak robiłem podczas pierwszej styczności z internetem.Dzić Neta mają wszyscy,a brak chęci do szukania wynika tylko z lenistwa.

(2014/03/11 19:35)

Maciek Szczuka


Brak mi słów do ciebie Thomsonie mniejsza z tym, Drogi kolego powinieneś wypróbować 5-8cm wąskie kopyta manns, relax ogólnie to co chłopaki wymieniali wyżej a co do kolorów mi w tym roku na okoniach sprawdziły się: pedałki z czarnym grzbietem, ukochany fluo, perła i cherbata z pieprzem :) POWODZENIA     (2014/03/11 19:58)

u?ytkownik168824


Brak mi słów do ciebie Thomsonie mniejsza z tym, Drogi kolego powinieneś wypróbować 5-8cm wąskie kopyta manns, relax ogólnie to co chłopaki wymieniali wyżej a co do kolorów mi w tym roku na okoniach sprawdziły się: pedałki z czarnym grzbietem, ukochany fluo, perła i cherbata z pieprzem :) POWODZENIA    


Akurat mi brak słów na Ciebie dziecko.Wyczytałeś z portalowych informacji?Bo wiedzą to nie błyszczysz

(2014/03/11 20:03)

Maciek Szczuka


A czemu ma błyszczeć? Przecież każdy łapie na coś innego, i gdzie indziej więc każdy wie o czym pisze.   (2014/03/11 20:17)

misiu86


i znowu się przy.... jest pan elektryczny i bardziej to drażni niż pomaga. (2014/03/11 20:34)

Maciek Szczuka


i znowu się przy.... jest pan elektryczny i bardziej to drażni niż pomaga.

sort że zapytam kto to pan elektryczny? :) (2014/03/11 20:42)

jabcok007


thomson86 kim ty w ogóle jesteś ?
jak czytam to forum i gdzieś jest jaka kolwiek odp od ciebie to mnie aż skręca i na żywo bym chyba nie wytrzymał, przecież ty jesteś tak gburowaty, chamski że tego się nie chce nawet czytać !!!!! nie chce ci się odpowiadać na moje pytanie to nie odpowiadaj !!!!!!! i jak bym chciał się dowiedzieć konkretnie jaka guma na jaką rybę to bym kołku wpisał w wyszukiwarkę, moje pytanie było ogólne i ogólnej odpowiedzi oczekiwałem ...... i od normalnych ludzi dostałem

"Na okonia nie mniej niż 5cm twisterki, kopytka itd. Na szczupaka przynajmniej 7 cm. Dragon, Manns, Relax mają sporo do zaoferowania"
 
dla normalnych dzięki i pozdrowienia..... a dla ciebie....
                                                     ekspert się znalazł .....
(2014/03/12 08:36)

Infernal1995


Hehe kopie prądem jak tylko masz z nim kontakt. Mam wrażenie, że Thomson to taki ojciec dyrektor. Tylko on ma doświadczenie i ogromna wiedze, wszyscy inni to dzieciaki z podstawówy, którzy nie siedza w temacie. Straszne się wywyższasz ,,kolego,,. Więcej wyrozumiałości dla innych  i pokory. Jeśli pytanie już było i tak cie to irytuje to się nie udzielaj. Takie tematy beda sie dublowaly i musisz sie z tym pogodzic. Co do pytania:Polecam lzejsze glowki, takie 5g,7g na szczupca i gumy 3 calowe perla z czarnym grzbietem albo niebieskim z tak zwanym brzuszkiem mannsa, relaxa. Na okonie paprochy na glowkach 3g,4g w kolorach miodowych, przezroczystych z brokatem. (2014/03/12 08:53)

JKarp


" Gumy na na średnie ryby "

Google naprawdę nie gryzą....
Poza tym co ma ktoś napisać - że ma być 4 cm i kolor zielony pomieszany z meksykańską czerwienią ...Kształt też dopisać?
Po ile Wy macie lat ?
Jakieś durne kody do gier potraficie odszukać. A nad wodę cholera i sami sprawdzić co działa a co nie działa. Jakby nie net pewnie byście sobie wędki i żyłki nie kupili bo nikt nie powiedziałby, że to dobre a to nie dobre. 
Wpisałem zapytanie w wyszukiwarkę na Wedkuje.pl :http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=jakiegumynaniedu%BFeryby
Miłej lektury - czy może też wybrać linki?Aaaa i jeszcze jedno - guma do bata nie nadaje się na " średnie ryby ".
JK (2014/03/12 09:04)

jabcok007


Jkarp mnie nie interesują jakieś kody do gier, mnie nie interesują żadne gry, zadałem pytanie ogólne i odp (niektóre) są ogólne i dobrze a co do linku i wyszukiwarki to chodziło o średnie a nie duże ryby (coś ci to wyszukanie też nie wyszło) ale dobra bo widzę że już wszuscy się zaczynają denerwować niewiadomo o co ..... (2014/03/12 09:44)

jabcok007


a i jeszcze jedno niektórzy mogą napisać wielkość,kolor i nawet kształt tak z własnych doświadczeń i niektórym to nie przeszkadza ........
(trochę powietrza i spokojnie pooddychać)
(2014/03/12 09:49)