Gumy Gunki opinie.

/ 9 odpowiedzi
Witam,

osobiście testowałem gumki białe z błękitnymi grzbietami oraz białe z czarnymi grzbietami. Efekty zerowe jak narazie. Czy ktoś z kolegów spiningistów ma w swoim arsenale powyższe cuda? Jakie oponie na ich temat?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

sumik11


Być może miał Pan jakąś trefną sztukę. Ja niedawno kupiłem seledynową Sweep Gum i jej "esowata" praca doskonale imitowała naturalny pokarm drapieżników.Jeśli chodzi o hak jaki pasuje do owej gumy to według mnie G'Slide tej samej firmy.

Pozdrawiam (2014/05/14 14:53)

misiaczek1979


Kupiłem pełne paczki- po 6szt. Ogólnie z pracy tych gumek jestem bardzo zadowolony...z efektów narazie "nie":( Zastanawiałem się również po co są nasączone zapachem- trudny do opisania. (2014/05/14 15:38)

u?ytkownik102837


Gumy macza się w zapachu aby podczas zerowych brań sandaczy pobudzić je do jakich kolwiek pstryknięć. Wiele kolegów po kiju to robi chociaż ja tego nie praktykuje. Co do samych gum to nigdy ich nie miałem. Tak przy okazji jeszcze nigdy nie spotkałem gum które są namaczane przez producenta, to na pewno jest jakiś zapach? Czy tylko jakiś składnik w opakowaniu który ma zapobiegać niszczeniu się gum ? (2014/05/14 16:12)

89krzysztof


Gumy macza się w zapachu aby podczas zerowych brań sandaczy pobudzić je do jakich kolwiek pstryknięć. Wiele kolegów po kiju to robi chociaż ja tego nie praktykuje. Co do samych gum to nigdy ich nie miałem. Tak przy okazji jeszcze nigdy nie spotkałem gum które są namaczane przez producenta, to na pewno jest jakiś zapach? Czy tylko jakiś składnik w opakowaniu który ma zapobiegać niszczeniu się gum ?


Widocznie mało gum przez ręce Ci przeszło. Moje pudełka z paprochami wręcz pachniały. Chociażby paprochy z Mikado mają bardzo fajny, słodki zapach. (2014/05/14 16:26)

u?ytkownik102837


Gumy macza się w zapachu aby podczas zerowych brań sandaczy pobudzić je do jakich kolwiek pstryknięć. Wiele kolegów po kiju to robi chociaż ja tego nie praktykuje. Co do samych gum to nigdy ich nie miałem. Tak przy okazji jeszcze nigdy nie spotkałem gum które są namaczane przez producenta, to na pewno jest jakiś zapach? Czy tylko jakiś składnik w opakowaniu który ma zapobiegać niszczeniu się gum ?


Widocznie mało gum przez ręce Ci przeszło. Moje pudełka z paprochami wręcz pachniały. Chociażby paprochy z Mikado mają bardzo fajny, słodki zapach.



No tak ale ten zapach jest raczej spowodowanym użyciem płynu który jest stosowany przez producenta w opakowaniu gum aby zwiększyć tak jakby żywotność gum. No właśnie ten zapach jest tak jakby słodkawy i bardziej sztuczny, a mam kilku znajomych którzy używają tych dipów do gum sandaczowych i mają one zapach takiego bardziej śmierdziucha.  I teraz nie wiadomo o jaki zapach chodzi założycielowi wątku (2014/05/14 17:57)

Jakub Woś


Osobiście tych gum nie miałem w rękach ale znajomy miał je w Szwecji i był z nic zadowolony. (2014/05/14 18:43)

89krzysztof


Gumy macza się w zapachu aby podczas zerowych brań sandaczy pobudzić je do jakich kolwiek pstryknięć. Wiele kolegów po kiju to robi chociaż ja tego nie praktykuje. Co do samych gum to nigdy ich nie miałem. Tak przy okazji jeszcze nigdy nie spotkałem gum które są namaczane przez producenta, to na pewno jest jakiś zapach? Czy tylko jakiś składnik w opakowaniu który ma zapobiegać niszczeniu się gum ?


Widocznie mało gum przez ręce Ci przeszło. Moje pudełka z paprochami wręcz pachniały. Chociażby paprochy z Mikado mają bardzo fajny, słodki zapach.



No tak ale ten zapach jest raczej spowodowanym użyciem płynu który jest stosowany przez producenta w opakowaniu gum aby zwiększyć tak jakby żywotność gum. No właśnie ten zapach jest tak jakby słodkawy i bardziej sztuczny, a mam kilku znajomych którzy używają tych dipów do gum sandaczowych i mają one zapach takiego bardziej śmierdziucha.  I teraz nie wiadomo o jaki zapach chodzi założycielowi wątku

Już Ci pisałem, że jak nie jesteś pewien czegoś, to daruj sobie komentarze. Nie tylko śmierdziuchy wabią ryby, słodkie zapachy również. Nie wiesz o czym piszę, ale próbujesz znowu coś tu udowodnić. (2014/05/14 19:17)

u?ytkownik102837


Jesteś w błędzie akurat o tym o czym pisze mam duże pojęcie, akurat ja nie preferuje maczania przynęt w zapachach ale znam osoby które to robią i wykorzystuj do tego właśnie śmierdziuch i na pewno nie używaj słodkich zapachów (a są to osoby z na pewno większym stażem od ciebie). Ty nie pisz swoich zbędnych komentarzy ponieważ są one błędne i nie na miejscu.    (2014/05/14 20:03)

misiaczek1979


Zapach gum zbliżony bardzo do cynamonu. Nie wiem jeszcze w jakim celu? W weekand polatałem z nim na Nogacie i Balewce. Efekt- jeden szczupak wyjęty (Nogat) i jeden spięty (Balewka).  (2014/05/19 14:10)