Gry dla dzieci

/ 14 odpowiedzi
Koledzy prośba.Podajcie tytuły jakichś fajnych gier na komputer dla "dobrze ogranego"siedmiolatka.Dzięki z góry.Pozdrawiam.  
jacenty75


Ja jestem wiernym zwolennikiem serii Call of Duty oraz Medal of Honor. No i dorzuciłbym jeszcze do tego Mafie i Mafie II. Ale to zależy jaki kto gatunek gier preferuje.

A aktualnie regularnie ćwiczę Propilkki. 

(2011/12/28 16:04)

Jędrula


Ja jestem wiernym zwolennikiem serii Call of Duty oraz Medal of Honor. No i dorzuciłbym jeszcze do tego Mafie i Mafie II. Ale to zależy jaki kto gatunek gier preferuje.

A aktualnie regularnie ćwiczę Propilkki. 

 

 

 

 

 




Do tego dodałbym Resident Evil 4 choć sceny we wszystkich proponowanych grach są brutalne , szczególnie w rezydencie , zresztą we wszystkich giną ludzie z tym , że w jednych grach tylko giną a w innych są mielone . Nie wiem czy 7 lat to nie za mało na takie produkcje .Może gra Spore albo jest cała seria Spidermanów , Batmanów i innych Żółwi Ninja ?



(2011/12/28 16:20)

withanight88


Ja jestem wiernym zwolennikiem serii Call of Duty oraz Medal of Honor. No i dorzuciłbym jeszcze do tego Mafie i Mafie II. Ale to zależy jaki kto gatunek gier preferuje.

A aktualnie regularnie ćwiczę Propilkki. 




Tej grupy gry nie są dla siedmiolatków. O ilę się nie mylę to na każdej z pozycji widnieje znaczek "16+" (2011/12/28 16:25)

JaroDaw


Ja jestem wiernym zwolennikiem serii Call of Duty oraz Medal of Honor. No i dorzuciłbym jeszcze do tego Mafie i Mafie II. Ale to zależy jaki kto gatunek gier preferuje.

A aktualnie regularnie ćwiczę Propilkki. 


Hehe pojechałeś ;) Ja też lubię Cod2, szczególnie w MP, ale dla siedmiolatka ? ;)

Może raczej bym zaproponował, jeśli rozgarnięty, to Need For Speed, Colin Mc Realy. (2011/12/28 16:47)

norka


No nie wiem ja gdy byłem młodszy lubiłem pograć w jakąś samochodówkę np.need for speed ja polecam most wanted ale jest wiele części teraz to gram tylko w CSa Counter-Strike ale trzeba trochę poćwiczyć zanim zacznie się dobrze grac :p. (2011/12/28 16:48)

Vayshan


Ja polecam super platformówkę, można powiedzieć, że gra niezależna, Super Meat Boy, Tak jak kolega wyżej SPORE też może być trafione. Jeśli nie samoochodówka to quady :D, w tym przypadku to gra PURE, Prince of Persia Piaski czasu, może Assasin's Creed, Wiedźmin (chyba będzie trochę za trudna), ze strzelanek może być Sniper Ghost Warrior, polska gra, polecam. Batman (Arkham Asylum) myśle, że też byłby mile widziany. Dużo trochę, więc można sobie wybrać :) Pozdrawiam (2011/12/28 18:52)

89krzysztof


Pro Evolution Soccer 12 ;-) Fishing Simulator :D 
Gry typu MoH, Cod, RE itp to gry 16+ , a nie 6+. :)  (2011/12/28 19:17)

GRZENIO75


Ja jestem wiernym zwolennikiem serii Call of Duty oraz Medal of Honor. No i dorzuciłbym jeszcze do tego Mafie i Mafie II. Ale to zależy jaki kto gatunek gier preferuje.

A aktualnie regularnie ćwiczę Propilkki. 


Hehe pojechałeś ;) Ja też lubię Cod2, szczególnie w MP, ale dla siedmiolatka ? ;)

Może raczej bym zaproponował, jeśli rozgarnięty, to Need For Speed, Colin Mc Realy.

NFS Most Wanted przeszedł do 6 na liście.Nie mógł sobie poradzić z kamieniami milowymi,co z resztą na tym etapie nie jest łatwe.Tą grę też straciłem przy nowym windowsie,ale załatwię.Zacznie chłopak od nowa,ale trudno.Dobry trening w dzisiejszych czasach. (2011/12/28 20:20)

rryybbaa


myślę, że spodobają się gry Lego. Mają bardzo ciekawą fabułę, a zamiast krwi są rozsypujące się klocki. (2011/12/28 20:22)

pawcio199701


Polecam OrcMustDie.W sam raz dla ogranego siedmiolatka. (2011/12/28 20:24)

piotrekelk


dla dzieci fajna jest gra "kangurek kao"  "rayman" no chyba ze za kulturalne są:)

call of duty2...nie ma lepszej gry:) ale to raczej nie dla dzieci (2011/12/28 23:13)

jacenty75


Faktycznie przeoczyłem wiek kandydata - wybaczcie, a gierki z serii lego miałem okazje podglądać u swojego chrześniaka i na pierwszy rzut oka podobały mi się.  (2011/12/29 07:49)

gosijaa


polecalabym ta strone http://grydladzieci.edu.pl, sa tu gry dla dzieci w roznym wieku, nie ma reklam, przemocy itp:) mysle, ze sie nadaje:) (2012/04/08 12:32)

u?ytkownik61065


Call of Duty MW3 gierka godna polecenia,może Fifa 12 lub PES 12 lub dowolny NFS.Zależy jaką tematykę gier lubi :D

Pozdrawiam (2012/04/08 13:23)