Główki Jigowe gdzie kupić najtaniej główki

/ 7 odpowiedzi
Czołem.
Opłaca się brac takie główki? Jeśli tak, to jakie rozmiary haków i wage byscie wybrali z tej aukcji?
Mam to do wyboru:

 

10 SZT. EAGLE CLAW ROZMIAR 4/0 - WAGA 10,5 GRAMA LUB13,5 GR.

10 SZT. EAGLE CLAW ROZMIAR 3/0 - WAGA 9 GRAM LUB 10,5 GR.

10 SZT. EAGLE CLAW ROZMIAR 2/0 - WAGA 6,5 GRAMA LUB 9 GR.

10 SZT. EAGLE CLAW ROZMIAR 1/0 - WAGA 3,5 GRAMA LUB 6,5 GR.

10 SZT. EAGLE CLAW ROZMIAR 1 - WAGA 3,5 GRAMA LUB 6,5 GR.

Główki Jigowe Aukcja:
http://allegro.pl/glowki-jigowe-50-sztuk-haczyki-eagle-claw-zestaw-i3242435464.html



Zbik007


Główki bardzo fajne, sam zamówiłem trochę ;) Maja miękkie haki, więc idealne na zaczepy, bo na plecionce rozegniemy hak. Jednakże przy zakręconym na maxa hamulcu możemy rozgiąć hak i na rybie...

 

Odnośnie wielkości haków i gramatur, to wszystko przecież zależy do jakiej wielkości gum, na jaką głebokość wody itp. Nikt Ci nie poradzi nie wiedząc co i jak.

(2013/06/13 12:17)

89krzysztof


Jeśli wygina się hak na zaczepie to wygnie się też na rybie. Wolę twarde haki, które się nie wygną, wtedy mniejsza szansa że straci się rybę życia. :) (2013/06/13 12:30)

grisza-78


Jeśli wygina się hak na zaczepie to wygnie się też na rybie. Wolę twarde haki, które się nie wygną, wtedy mniejsza szansa że straci się rybę życia. :)



Racja ! Zgadzam się, bo na miękkich hakach straciłem straciłem kilka na prawdę poważnych ryb. (2013/06/15 22:51)

DaNWol


Witam ja również planuję zakup kilkudziesięciu główek na allegro w rozmiarze haka 4/0 do moich kopyt 8cm tylko że jedynie gramatura będzie różna ale zapytać chciałem o firmy które są warte polecenia?

EAGLE CLAW 

MUSTAD 

GAMAKATSU 

JAXON 

SHIRO - MISTRALL 

KAMATSU 

DRAGON SPEED 

HAYABUSA 

MIKADO

(2013/09/24 00:53)

u?ytkownik32263


Witam ja również planuję zakup kilkudziesięciu główek na allegro w rozmiarze haka 4/0 do moich kopyt 8cm tylko że jedynie gramatura będzie różna ale zapytać chciałem o firmy które są warte polecenia?

EAGLE CLAW 

MUSTAD 

GAMAKATSU 

JAXON 

SHIRO - MISTRALL 

KAMATSU 

DRAGON SPEED 

HAYABUSA 

MIKADO




W zależności gdzie łowisz. I tak Gamaki będą rewelką na jeziora, za to na rzeki polecam Mustady i Dragonki, w sumie to te same haki. Różnica tylko w kształcie łuku i talerzyków, reszta identyczna. A dlaczego rozróżnienie jezioro/rzeka? Bo gamaki mają bardzo twarde i ostre ale za to łamliwe groty które niestety nie wytrzymuja kontaktów z kamieniami. Przerabiałem to na Wiśle więc wiem o co kaman;)

Pozytywne opinie zbiera też Hayabusa ale ich nie znam. Natomiast resztą odpuść sobie. Mikado, Jaxon, Mistral... nie warto ryzykować utrat ryb. Zbyt niepewne produkty. (2013/09/24 01:04)

MARCIN CK


Wate uwagi są główki wykonane na hakach VMC (2013/09/24 05:34)