Głowatka 120 cm, 20 kg,

/ 6 odpowiedzi
IV edycja Pucharu Głowatki na Sanie i pierwsza głowacicia złowiona podczas zawodów - 54cm, organizatorzy obniżyli wymiar. Na treningu za to złowili na 120 cm i 20 kg. Pod linkiem video między innymi z fragmentem wyławiania tej większej.

http://wedkowanienasolinie.pl/glowatka-na-120-cm-zlowiona-w-sanie-zobacz-video-video/
rafalwedkuje


120 cm ona miała ale z tymi 20 kg to dobrze przesadzili.Kto miał metrową rybę wie ile może ważyć. Ta głowacica nie więcej moim zdaniem jak 14kg.
Ale piękna idea sportu. Nie wiele męczyli naszą wielką gwiazdę.Wielkie brawa i gratki
Pozdrawiam (2014/06/27 10:11)

Piotr Zieleniak


Witam.Tak się składa, że to ja złowiłem tą głowacicę zatem dziękuję za gratulacje. Rzeczywiści enie wiadomo ile tak naprawdę waży ta głowacica a mnie trudno określić jej masę. Złowiłem kilka wielkich głowacic ale nigdy ich nie ważyłem bo wszystkie wypuściłem. Oficjalny rekord Polski to 118cm i 20 kg właśnie. Myślę jednak, że waga nie jest istotna ważne, że jeszcze jedna taka piękna ryba żyje w rzece. (2015/01/11 17:08)

tonyrebeliant1


Piękna ryba,gratulacje. A ten cały szum z promowaniem Bieszczadów dla wędkarzy, to bujda. Opłaty za wędkowanie są wyższe niż na łowiskach łososiowych w Skandynawii. Żeby promować to trzeba mieć co zaoferować.  (2015/01/11 19:27)

Jędrula



Torpeda :) (2015/01/11 19:51)