» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Czy wiecie co na temat populacji ryb drapie積ych w tych zbiornikach? Czy s jakie sensowne miejsc闚ki osi庵alne z brzegu? Tak, powiedzmy na obch鏚 ze spinningiem.
Interesuje mnie szczupak i oko.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/05/23 12:05
Je郵i masz na my郵i miejscowo嗆 B這nie przy trasie Pozna雟kiej to po這wisz tam tylko z brzegu , glinianki jak glinianki trafi si szczupak i ma造 oko , bole , mo瞠sz r闚nie spr鏏owa na gliniankach w Natolinie ( trasa B這nie - Grodzisk Mazowiecki ) , szczupak , oko , dla bardziej wtajemniczonych sandacz. 

DAN666 NRST

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/05/23 14:14
A czy na wszystkich stawach w B這niu wolno w璠kowa?
Wiem 瞠 w Natolinie jest kilka prywatnych.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/05/23 16:39

Z tego co mi wiadomo to trzeba wykupi dodatkowe pozwolenie. Ale nie orientuj si gdzie i ile.
S造sza貫m ze jest tam du篡 Amur i karp to prawda? Jak jest z linem karasiem p這tk?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/05/23 21:27

Z tego co mi wiadomo to trzeba wykupi dodatkowe pozwolenie. Ale nie orientuj si gdzie i ile.
S造sza貫m ze jest tam du篡 Amur i karp to prawda? Jak jest z linem karasiem p這tk?

Ale na stawach b這雟kich czy na tych w natolinie?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/05/24 06:46
B這雟kich:)

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/05/24 07:46
Na prywatne stawy w Natolinie nie kupisz dodatkowego pozwolenia, albo znasz miejscowego go軼ia kt鏎y si tym stawem "opiekuje" i za przys這wiow flaszk wpu軼i ci, albo pozostaje Ci 豉panie na stawach PZW ko這 11. Staw闚 co do kt鏎ych mo瞠sz si dogada z takim go軼iem jest raptem jeden , reszta jest we w豉daniu towarzystwa wzajemnej adoracji i nie po這wisz tam. 

DAN666 NRST

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/06/29 14:25
Witam
Je郵i nale篡sz do Okr璕u Maz.to masz pe軟e prawo 這wi na Gliniankach B這雟kich bez jakichkolwiek dop豉t , wszystkie glinki s dost瘼ne.
Rybostan to -p這 , karp , amur , ja ,kara z這ty i srebrzysty , lin ,oko , sandacz , szczupak , bole ( jeszcze ma造 ) pono jest te w璕orz a suma ju niestety nie ma.
Jest zakaz po這wu ze sprz皻u p造waj帷ego no i s miejsca oznaczone jako tarliska i tam nie wolno w璠kowa .

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google