Gdzie wyjechać na majówkę?

/ 3 odpowiedzi
Witam. Pytanie jak w temacie. Gdzie można jechać na majówkę ? Odpocząć nad wodą. A najlepiej jeszcze pod namiot. :) 
Pozdrawiam ! :)
SVT


Witam. Pytanie jak w temacie. Gdzie można jechać na majówkę ? Odpocząć nad wodą. A najlepiej jeszcze pod namiot. :) 
Pozdrawiam ! :)


Wszędzie można jechać, napisz szczegółowo swoje pytanie z podpowiedziami. Jak daleko zamierzasz wyjechać i na ile czasu, jaką funkcjonujesz walutą i jakim karawanem zamierzasz się poruszać.Tak jak to napisałeś. to ja mogę śmiało powiedzieć. Nad rzekę Nogat Jazowa- Malbork. (2014/04/18 19:56)

JOPEK1971


Witam. Pytanie jak w temacie. Gdzie można jechać na majówkę ? Odpocząć nad wodą. A najlepiej jeszcze pod namiot. :) 
Pozdrawiam ! :)




Bież kobitke i wal na Roztocze,pstrągi i lipieni,wielkich nie złowisz ale 30-35cm real,wody ze żródełkamsię napijesz,zobaczysz prawdziwą łąkę pełną żółtych kwiatków,bociany si nie boją.

Ja mieszkałem w Zwierzyńcu,dycha bez wygód,ale pani dała patelnie i kuchnie jak jej lipienia daliśmy.Bidy nie ma,20 zyla kosztuje pełen wypas,niestety jajeczka myjemy na zewnątrz.Jak bym miał zabrać kochaną kobietę,to zabrał bym ją tam. (2014/04/18 20:18)

Cyrano7


No chciałem jechać z dziewczyną na jakieś 4-5 dni gdzieś pod namiot. Ale też jakoś niedaleko od Łodzi maź 200 km :) Srodki nie grają roli ale i tak na takie wypady jakoś dużo się n ie wydaje z tego co wiem :P Najprawdopodobniej będziemy się poruszać busem bądź pociągiem bo niestety brak samochodu. Wiadomo że nie dojedziemy pod samo miejsce więc nie ma problemu z dojściem.   (2014/04/18 20:23)