Gdzie na karasie w okolicach Elbląga ?

/ 4 odpowiedzi
Jak tytuł sam mowi za siebie, chciałbym połowić sobie spokojnie na spławik karasie (Japonkę).
Tyle objeździłem kanałów, zapomnianych stawów i jak makiem zasiał. Może koledzy z miasta lub okolic, znają jakieś nie wykłusowane łowisko. Na Kanale w Nowakowie cisza, wiem że to wina rybaków z Tolkmicka, którzy zamykają sieciami i żakami dojście Zalewu do Kanału Elbląskiego. Na Drużnie to samo, związkowcy dorabiają. Jeśli ktoś ma coś fajnego to proszę o informację. Ryba nie musi być duża (wielkości dłoni), aby się dobrze rozerwać w majowe dni, fajnie połowić.

PS: Tylko proszę nie mówić że u Dziadka w Milejewie, w zeszłym roku, totalne dno, cały dzień bez brań, staw jego był po odłowie.

                                                     Dziękuję.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik177770


Jak tytuł sam mowi za siebie, chciałbym połowić sobie spokojnie na spławik karasie (Japonkę).
Tyle objeździłem kanałów, zapomnianych stawów i jak makiem zasiał. Może koledzy z miasta lub okolic, znają jakieś nie wykłusowane łowisko. Na Kanale w Nowakowie cisza, wiem że to wina rybaków z Tolkmicka, którzy zamykają sieciami i żakami dojście Zalewu do Kanału Elbląskiego. Na Drużnie to samo, związkowcy dorabiają. Jeśli ktoś ma coś fajnego to proszę o informację. Ryba nie musi być duża (wielkości dłoni), aby się dobrze rozerwać w majowe dni, fajnie połowić.

PS: Tylko proszę nie mówić że u Dziadka w Milejewie, w zeszłym roku, totalne dno, cały dzień bez brań, staw jego był po odłowie.

 Przyjedź do mnie ,do Ornety.PS.czemu tak piszesz?

















































przyjedź do 
                                                     Dziękuję.
(2014/04/30 23:16)

Przemas83


J. Kaniewo w Koniecwałdzie, leży przy trasie Malbork - Sztum. Główną atrakcją jest sporo japonka , którą łowią w dużych ilosciach na feeder i spławik. Z Elbląga masz jakieś 40km do jeziorka. (2014/05/01 18:54)

SVT


J. Kaniewo w Koniecwałdzie, leży przy trasie Malbork - Sztum. Główną atrakcją jest sporo japonka , którą łowią w dużych ilosciach na feeder i spławik. Z Elbląga masz jakieś 40km do jeziorka.

Dzięki (2014/05/01 21:44)

Leyton House


Mi tam w Milejewie u dziadka jakoś brała ryba. Jeżdżę tam od 2 lat i jest OK :) (2014/07/16 12:52)