» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Gdynia kuter Melania

Witajcie, by貫m w sobot na kutrze Melania, z Gdyni. Na dorsze pojecha貫m pierwszy raz... i od razu taka wtopa, razem z kolegami (陰cznie 12 os鏏) nie z這wili鄉y ANI JEDNEJ RYBY. Jeden kolega mia tylko odprowadzenie pickera przez tro zaraz pod powierzchni. Ca造 dzie p造wania, zero ryb... Czujemy si troche oszukani przez armatora, bo chyba nie po to przyjechali鄉y :(. Co o tym s康zicie? Pogoda by豉 kiepska na rybki, przy p馧nocnym wietrze, 鈔edniej fali. Ale 0 wynik闚 to zgroza, a mi si odechcia這 wi璚ej pr鏏owa :(

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/08/13 14:13

Szczerze powiem, 瞠 nie wiem co o tym s康zi. Byli軼ie w 12 os鏏 i zajmowali軼ie ca造 kuter czy by kto jeszcze i te nic nie z豉pa? Trudno uwierzy 瞠by nawet niemaj帷 瘸dnego poj璚ia o 豉paniu w morzu nic nie z豉pa na tyle os鏏. Rozumiem, 瞠 operowali軼ie przynetami przy dnie a nie w toni. Szkoda jedynie tej trotki. A wiatr p馧nocny uwa瘸ny jest za najlepszy je瞠li chodzi o ryby w Ba速yku (ka盥y rybak Ci powie, 瞠 "jak wiatr od NORDA to pe軟a morda"). W ka盥ym razie nie zniech璚aj si zmie kuter, pore roku i atakuj dalej.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/08/13 14:31

Kilka pyta.

Na co 豉pali軼ie? Na jakich g喚boko軼iach? Wraki czy g鏎ki ?

Co do zej軼ia bez ryby to nic nowego na Zatoce. Od ponad roku jest bardzo s豉bo na Zatoce. Sama Melania to nie jest z豉 jednostka, szyper potrafi znale潭 rybki. Sam nie raz zschodzi貫m ca陰 jednostk o kiju z Zatoki i to od szypr闚 maj帷ych poj璚ie o tym zawodzie. Niesetety takie realia Zatoki, je瞠li trafi貫s w dzie kiedy rybka nie gryzie i 豉pa貫s na z這m i nie pr鏏owa貫s na szprota to i nic nie z豉pali軼ie. Ma這 jest dorsza na Zatoce i czasy kiedy 豉pa這 si po x sztuk juz mine造. Trzeba czyta na forach i jak pojawiaja sie wpisy 瞠 si 豉pie na Zatoce to szybko trzeba klepa terminy, bo s strza造 tygodniowe . Na 100% szyper nie zrobi Was na szaro bo Melania  p造wa po Zatoce bardzo d逝go i w dobie braku dorsza na Zatoce nikt nie robi ju numer闚 bo wie 瞠 straci sporo klient闚. Interes Zatokowy powoli sie zwija bo rybki znikaj.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/08/13 17:57
Okej, dzi瘯i za informacje, szyper prezentowa si profesjonalnie, my 這wili鄉y ca陰 obsad, 陰cznie z szyprem i jego pomocnikiem. Wszystkie kije na pickery, sam nowy sprz皻, a co do miejsc闚ek to byli鄉y i na wrakach, i na wysypisku Gdynii, na g鏎kach... Po prostu nie gryz造 :/

Szkoda straszna bo si mocno najara貫m na dorszyka :) a tu zonk, trzeba przyjecha jeszcze raz.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/08/13 22:42
O.K. ale nastepnym razem "pickery" zostaw w domu bo na dorsza to si raczej nie nadaj:). Zabierz ze sob sprz皻 dorszowy, r騜ne pilkery i tak jak Ci kol. Baloonstyle podpowiada spr鏏uj te na szprotki.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/08/14 07:34

Je瞠li chcesz z豉pa dorszyka to w obecnej sytuacji jed do W豉dys豉wowa.

A je瞠li trafisz na Zatoke to spr鏏uj szprota, na przywieszkach muchy dorszowe. Czasem to pomaga.

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/08/15 23:39
by貫m tez w niedziele 12.08 na zatoce z Gda雟ka masakra z豉pa貫m 15 bolkow szyper nie wyplyn彬 poza Hel tylko ciagle kr捫y blisko. jednostka by豉 polecona przez koleg闚 z tego portalu nie chce pisac jak si nazywa ale to byla moja najgorsza wyprawa.reszta miala po 3=8 dorszyk闚 chyba zaden nie mia 1,2 kg.a dodatkowo zepsu im si wydech i caly dzien na tyle bylismy w spalinach. stwierdzam, ze na wszystkie wyprawy na jakich by貫m tylko z Ustki jestem zadowolony kuter Ust 52. po tej wyprawie odechcialo mi sie dorszowania

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google