Gdańsk - łowiska karpiowe

/ 5 odpowiedzi
Proszę o jakieś informacje na temat fajnych stawów z karpiami , mogą być prywatne . najlepiej żeby były blisko Gdańska . Dziękuje z góry .

                                                                                                                 SUCHY.
gucio1982


Troszke wiecej ambicji kolego.\ja w tym roku zdalem karte i oplacilem skladki. moim marzeniem rowniez jest karp...na ktorego nie moge sie doczekac.barazie lwoie tylko plocie,jazie i karasie,ale wiem ze kiedys sie uda.czytaj na forum jak i czym neca starzy karpiarze a napewno ci sie uda.pwowdzenia

(2012/04/29 21:46)

dviva


kolego ja bede wedkowal na jezirze osuszyno ale na spining jezioro jest ok.40 km od gdanska ale karpie tam zlowiono nawet ok.22 kg i jest tam sporo karpiarzy,dodatkwo masz tolpyge,okonia duzego,szczupaki ,lin jest tez duzy jezioro jest w okolicach kartuz jak bedziesz zainteresowany to dam ci namiary na wlasciciela lowiska ma tez lodki na miejscu. jak cos to daj znac ja zaczynam tam 1 maja na szczupaka  pozdrawiam.... (2012/04/29 21:47)

z@mela


Gdzie szukać karpia hmmm w sumie  wszedzie tam gdzie woda jest  sygnowana logiem PZW  bo to chwast którego jest  wszedzie pełno o ile gumofilce nie zdązyli   przetrzebić populacji tych paszaków :).

Wejdź na strone PZW   Twojego okręgu nastepnie poszukaj zakladki zarybienia  i   zobaczysz ile i igdzie  tego  dziadostwa  wpuścili :P (2012/04/29 23:04)

u?ytkownik39933


Proszę o jakieś informacje na temat fajnych stawów z karpiami , mogą być prywatne . najlepiej żeby były blisko Gdańska . Dziękuje z góry .

                                                                                                                 SUCHY.

masz pod nosem najlepsze prywatne łowisko karpiowe w polsce WYGONIN (2012/05/02 13:53)

robert1713


http://forum.wedkuje.pl/post/lowiska-karpiowe-okolice-trojmiasta-tczewa-mal/472518/0

(2012/05/06 22:47)